18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

cała Polska śpiewa z nami

McQurwa • 2020-09-15, 09:05
i wszyscy razem:


Cichyx

2020-09-15, 14:25
gagatek690 napisał/a:

i wy się śmiejecie z głupich Hindusów???? sami jesteście głupsi od nich dzbany
juz nawet glowne mieda wycofuja się z panhucpy a wy dzbany dalej swoje



Swoje czyli co? To że wirus istnieje czy to że było to kreowane na sensację i mordercę stuleci? Jeśli to drugie to się zgadzam że przesada, jeśli jednak uważasz że w ogóle nie istnieje, to cóż...

gagatek690

2020-09-15, 14:41
wirus istnieje tak jak istnieją tysiące innych wirusów. Zabija słabych , starych i schorowanych. Taka natura rzeczy. Ale w imię walki z tym wirusem pozwolić zakazać sobie wchodzenia bez maski do lasu to trzeba być dzbanem głupszym od Hindusa znad Gangesu.

kulawiec

2020-09-15, 14:52
blaslagh napisał/a:

Mąż mojej chrzestnej wylądował pod respiratorem, ale co z tego skoro i tak nie uwierzysz nawet gdy twoja babcia trafi do piachu.



A w tym czasie, co 6 minut umiera ktoś na wylew. Widzisz gdzieś zakaz sprzedaży oleju palmowego? Nakaz gimnastyki w pracy co godzinę? NIE, bo to sprawa tego który umiera. To jego sprawa, jak boisz się wirusów, to czemu nie założysz sobie maski z filtrem BIO? Wtedy możesz mieć w dupie wszystkich którzy na ciebie kaszlą i dmuchają. Nie, ty jesteś taką k***ą, która chcę, żeby inni robili tak, jak tobie się podoba, bo ty masz fobie.
Typowe lewackie podejście, niech wszyscy nie jedzą mięsa, bo ja jestem zdebem który kocha świnki, niech wszyscy zapie**alają w maskach, bo kuzynka babci Krysi, po 3 zawałach na onkologi dostała i się przekręciła.

Eknen

2020-09-15, 15:26
~tip.top napisał/a:

Kto wie, może ten cały Covid-19 jest już z nami od lat, tylko nikt wcześniej na masową skale nie przeprowadzał testów.



w Bergamo były dni w marcu kiedy umierało 500-900 osób dziennie . A śmiertelność wyniosła 568% średniej dla marca z lat 2015 -2019 .
w Bergamo zmarło 16 tysięcy ludzi w przeciągu 2 miesięcy ( III-IV) co stanowi 628% średniej dla tych miesięcy z lat 2015 -2019.
Niektórzy podejrzewają , ze ofiar było więcej , szczególnie wśród starych ludzi , których co do zasady nie leczono z braku miejsc w szpitalach , a w aktach zgonów wpisywano po prostu zatrzymanie krążenia jako przyczynę zgonu czyli de facto zgon z przyczyn naturalnych.

Wszelkie działania, które podejmowały rządy miały po prostu nie dopuścić do drugiego Bergamo i jak widać udało się.

Ni...........ny

2020-09-15, 15:38
kulawiec napisał/a:

A w tym czasie, co 6 minut umiera ktoś na wylew. Widzisz gdzieś zakaz sprzedaży oleju palmowego? Nakaz gimnastyki w pracy co godzinę? NIE, bo to sprawa tego który umiera. To jego sprawa...



Przykro mi, ale robisz k***ę z logiki.
Jeżeli grubas pie**olnie na zawał to jest jego wina bo o siebie nie dbał.
Jeżeli ktoś umiera na chorobę zakaźną którą złapał od ciebie, to jest twoja wina bo go zaraziłeś.

A jeżeli zakazisz kogoś wiedząc o chorobie to tu masz paragraf
Cytat:


Art. 161. [Narażenie człowieka na zarażenie]
§ 1. Kto, wiedząc, że jest zarażony wirusem HIV, naraża bezpośrednio inną osobę na takie zarażenie,
podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

§ 2. Kto, wiedząc, że jest dotknięty chorobą weneryczną lub zakaźną, ciężką chorobą nieuleczalną lub realnie zagrażającą życiu, naraża bezpośrednio inną osobę na zarażenie taką chorobą,
podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

§ 3. Jeżeli sprawca czynu określonego w § 2 naraża na zarażenie wiele osób,
podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 i 2 następuje na wniosek pokrzywdzonego.


jessjess

2020-09-15, 15:51
liczyłem, że dokończy wierszyk tak:
-wypie**alać z lewakami :mrgreen:

blaslagh

2020-09-15, 15:54
Nie wiem ziomeczki, dla mnie po prostu robienie problemu z założenia maseczki do sklepu, może i nie potrzebnie kto wie, jest debilizmem jeśli potencjalnie jest to w stanie przedłużyć życie jakiejś "słabszej" jednostce która ma rodzinę.

Nawet jeśli te maseczki ch*ja dają to jest to chociaż przypomnienie, że jest se pandemia, trzeba trzymać dystans etc.

Tris_tan

2020-09-15, 15:54
pazuzu napisał/a:

Zapewne Ci na filmiku to typowi "foliarze" czyli antyszczepionkowcy,przeciwnicy 5G i zwolennicy teorii o płaskiej ziemi, skąd sie biorą tacy idioci



Z TVP

~tip.top

2020-09-15, 16:08
Eknen napisał/a:

Wszelkie działania, które podejmowały rządy miały po prostu nie dopuścić do drugiego Bergamo i jak widać udało się.



Argument z dupy. Nie można skrajnego przypadku traktować jako punkt odniesienia. Gdyby w każdym mieście we Włoszech była taka sytuacja jak w Bergamo, to może wtedy takie działania byłyby uzasadnione.
Zakładam, że nikt nie przeprowadził gruntownej analizy, dlaczego w Bergamo sytuacja była tak tragiczna. Czy ktoś zadał sobie chociaż odrobinę trudu i sprawdził:
Eknen napisał/a:

w Bergamo były dni w marcu kiedy umierało 500-900 osób dziennie . A śmiertelność wyniosła 568% średniej dla marca z lat 2015 -2019


W jakim wieku były ofiary? Czy miały tzw. choroby współistniejące? Czy były przeprowadzane sekcje zwłok w celu potwierdzenia, że przyczyną zgonu był koronawirus?
Eknen napisał/a:

szczególnie wśród starych ludzi , których co do zasady nie leczono z braku miejsc w szpitalach


Ile jest szpitali w Bergamo? Ile jest łóżek dla chorych? Jakie było aktualne obciążenie w szpitalach?

Nie od dzisiaj wiadomo, że społeczeństwo włoskie jest jednym z najstarszych w Europie, że lekarze i pielęgniarki też mają swoje lata i generalnie służba jest jeszcze mniej wydolna jak nasza.

Kurde26

2020-09-15, 16:41
Bałem się że będzie "... z pedałami" bo znowu byłby jazgot w Tv

gu...........er

2020-09-15, 17:19
Eknen napisał/a:

świat potrzebuje jakieś zombie apokalipsy, zredukowanie populacji do 1/3 rozwiązałoby wiele problemów.

Ogólnie mamy przeludnienie planety i nie ogarnia ona już tematu wyżywienia nas . Także brak naturalnego wroga ( bo zwierzęta nie są problemem już ) . Pozostaje broń biologiczna . Ja jednak bym zlikwidował 90 % ludzkości . I tak jak bakterie szybko się odrodzi podejrzewam .


Adrian92

2020-09-15, 18:01
Poczatek 2020, wirus, koniec 2020, pierwsze szczepionki. Taki był chyba plan, a ludzie będą królikami doświadczalnymi :)
Jakby tak badania były obowiązkowe to nagle by się okazało, że w Polsce mamy 20 milionów "chorych". Taki to wirus :)

pATRYKOify

2020-09-15, 18:58
gawron93 napisał/a:

Ludzie, którzy dali się wkręcić w tą całą pseudopandemię mają dopiero problem z odróżnieniem rzeczywistości, od tego, jak są urabiani przez światowe elity.... Zaraz się zacznie sezon grypowy, a wy dalej jak posłuszne barany schowacie się grzecznie w domach i będziecie siedzieć w maseczkach chłonąć "najprawdziwszy" przekaz z TV. Zapewne jak wyskoczą z pseudo szczepionką, to pewnie pierwsi staniecie w kolejce jak po zbawienie. To społeczeństwo rzeczywiście jest już tak ogłupione, że chyba przyda się jakiś reset!



Dlaczego lekarze i pielęgniarki nie piszą takich rzeczy w necie w takim razie? Banda j***nych idiotów z 60 iq pisze rzeczy takie jak wyżej i podobne. Wy jesteście tak k***a tępi że nawet nie warto wchodzić w dyskusje.

dunio90

2020-09-15, 19:48
glowa001 napisał/a:

pomodle sie w jego intencji zeby przestal jesc slodycze i palic papierosy.



Nie, nie. To respirator na niego spadł.

polakwrocek

2020-09-15, 20:28
Eknen napisał/a:

świat potrzebuje jakieś zombie apokalipsy, zredukowanie populacji do 1/3 rozwiązałoby wiele problemów.



Standardowo: Podeślij filmik jak się wieszasz. Może nas coś tchnie i podążymy twoim przykładem...