18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

cała Polska śpiewa z nami

McQurwa • 2020-09-15, 09:05
i wszyscy razem:


Eknen

2020-09-15, 09:12
świat potrzebuje jakieś zombie apokalipsy, zredukowanie populacji do 1/3 rozwiązałoby wiele problemów.

małpigej

2020-09-15, 09:34
Albo wojna i tych przyjebów wysłać na pierwszą linie frontu .

luja27

2020-09-15, 09:54
Na pewno z tymi co kupił minister wielki szu :mrgreen:

gustav665

2020-09-15, 11:13
"Jestem przeciwko koronawirusowi" - najzabawniejszy tekst 2020. Ja natomiast jestem przeciwko upałom i brakiem śniegu.

0_rafiks_0

2020-09-15, 11:16
Moze taka przyśpiewkę:
Zanucmy choc przez chwile,
Na tym filmie są debile :D

glowa001

2020-09-15, 11:24
debile uwierza we wszystko. nawet w plandemie choc nikt nie zna nawet osoby ktora znalaby osobe ktora jest ofiara wirusa-psikusa.

blaslagh

2020-09-15, 11:30
glowa001 napisał/a:

debile uwierza we wszystko. nawet w plandemie choc nikt nie zna nawet osoby ktora znalaby osobe ktora jest ofiara wirusa-psikusa.



Mąż mojej chrzestnej wylądował pod respiratorem, ale co z tego skoro i tak nie uwierzysz nawet gdy twoja babcia trafi do piachu.

glowa001

2020-09-15, 11:38
blaslagh napisał/a:

Mąż mojej chrzestnej wylądował pod respiratorem.


pomodle sie w jego intencji zeby przestal jesc slodycze i palic papierosy.

gawron93

2020-09-15, 11:42
Ludzie, którzy dali się wkręcić w tą całą pseudopandemię mają dopiero problem z odróżnieniem rzeczywistości, od tego, jak są urabiani przez światowe elity.... Zaraz się zacznie sezon grypowy, a wy dalej jak posłuszne barany schowacie się grzecznie w domach i będziecie siedzieć w maseczkach chłonąć "najprawdziwszy" przekaz z TV. Zapewne jak wyskoczą z pseudo szczepionką, to pewnie pierwsi staniecie w kolejce jak po zbawienie. To społeczeństwo rzeczywiście jest już tak ogłupione, że chyba przyda się jakiś reset!

pazuzu

2020-09-15, 11:53
Zapewne Ci na filmiku to typowi "foliarze" czyli antyszczepionkowcy,przeciwnicy 5G i zwolennicy teorii o płaskiej ziemi, skąd sie biorą tacy idioci :ks_homer:

Cichyx

2020-09-15, 11:59
glowa001 napisał/a:

pomodle sie w jego intencji zeby przestal jesc slodycze i palic papierosy.



Toc wiadome jest że wirus sam w sobie raczej nie zabiją, ale prowadzi do pogorszenia stanu osób które są schorowane. Powiedzmy że ty przejdziesz bezobjawowo, a twoja babcia/dziadek którzy są po prostu starzy już nie będą mieli takiego szczęścia. Pamiętaj że wirusa powiedzmy wykryto u 1% społeczeństwa w Polsce, to szansa że będzie to osoba która znasz jest niewielka. To jest durne myślenie durnych ludzi, co uważają że jeśli nie znają nikogo kto chorował, to na pewno nie ma wirusa.

~tip.top

2020-09-15, 12:01
Dla zwolenników maseczek :)



Szef Sanepidu: "maseczka nie chroni w pełni, świadczy o tym że jest pandemia"

outsidethebox86

2020-09-15, 12:02
gawron93 napisał/a:

Ludzie, którzy dali się wkręcić w tą całą pseudopandemię mają dopiero problem z odróżnieniem rzeczywistości, od tego, jak są urabiani przez światowe elity.... Zaraz się zacznie sezon grypowy, a wy dalej jak posłuszne barany schowacie się grzecznie w domach i będziecie siedzieć w maseczkach chłonąć "najprawdziwszy" przekaz z TV. Zapewne jak wyskoczą z pseudo szczepionką, to pewnie pierwsi staniecie w kolejce jak po zbawienie. To społeczeństwo rzeczywiście jest już tak ogłupione, że chyba przyda się jakiś reset!



Nie bez powodu media nazywane są czwartą władzą, to jest zwykle narzędzie propagandy systemu, ale weź to powiedz głośno, to zaraz jesteś poj***ny i do odstrzelenia. Ludzie nawet nie są świadomi tego jak głęboko są zmanipulowani i ogłupieni tym szajsem. Zastanawia mnie jak wyglądałby świat, gdyby każdy wywalił z domu neta, tv i radio. Za łepka telewizor istniał dla mnie tylko gdy trzeba było siedzieć w domu, a tak to większość dzieciństwa spędziłam na dworze bawiąc się w podchody, chowanego czy co tam do głowy przyszło. A teraz? Zabierz dziecku telefon to jest to najgorsza kara XXI w. Dla mnie był to szlaban na wyjścia na dwór. Telewizja pokazuje to, co chce byśmy wiedzieli i myśleli.

Cichyx

2020-09-15, 12:06
gawron93 napisał/a:

Ludzie, którzy dali się wkręcić w tą całą pseudopandemię mają dopiero problem z odróżnieniem rzeczywistości, od tego, jak są urabiani przez światowe elity.... Zaraz się zacznie sezon grypowy, a wy dalej jak posłuszne barany schowacie się grzecznie w domach i będziecie siedzieć w maseczkach chłonąć "najprawdziwszy" przekaz z TV. Zapewne jak wyskoczą z pseudo szczepionką, to pewnie pierwsi staniecie w kolejce jak po zbawienie. To społeczeństwo rzeczywiście jest już tak ogłupione, że chyba przyda się jakiś reset!



To że jest to wyolbrzymiane przez media to jest to prawda, ale nie pie**ole że niczego nie ma, bo skąd masz to wiedzieć? Bo kolega nie zachorował to na pewno nie ma? Może jesteś ekspertem w dziedzinie wirusologii? Czy po prostu jesteś zjebem od teorii spiskowych i łykasz gówno informacje z internetu tak samo jak ludzie co siedzą przed telewizorem? Prawda jest taka że większość z nas gówno wie i kieruje się tylko i wyłącznie tym co przeczyta.