18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

cała Polska śpiewa z nami

McQurwa • 2020-09-15, 09:05
i wszyscy razem:


jednoręki-ujeżdżacz

2020-09-15, 12:10
Oooo, trollowisko i naganiacze kościoła św kowida się zaczyna pruć. Polecam torby foliowe zakładać na głowę i szczelnie zawiązywać na szyi. Gwarancja bezpieczeństwa na poziomie 100%!

Ahmed1993

2020-09-15, 12:15
glowa001 napisał/a:

debile uwierza we wszystko. nawet w plandemie choc nikt nie zna nawet osoby ktora znalaby osobe ktora jest ofiara wirusa-psikusa.



No to powiem tobie,że znam śmiertelny przypadek (tak w podeszłym wieku był gościu) i już ze 25 osób conajmniej z pozytywnym z czego 8-10 objawowcy co z 3 tygodnie się leczyli,reszta bez objawowo

AN...........or

2020-09-15, 12:29
Eknen napisał/a:

świat potrzebuje jakieś zombie apokalipsy, zredukowanie populacji do 1/3 rozwiązałoby wiele problemów.



Jakby nowy Adolf się pojawił , to by bardzo szybko rozwiązał wiele problemów

sothis

2020-09-15, 12:45
glowa001 napisał/a:

debile uwierza we wszystko. nawet w plandemie choc nikt nie zna nawet osoby ktora znalaby osobe ktora jest ofiara wirusa-psikusa.



No ja znam kilka, wiek różny, przechodziły różnie. Większość lekko, ale babeczka ogólnie zdrowa, koło 40lat prawie się przekręciła.
Druga sprawa - jak podejmuje się decyzje, gdzie ryzyko błędu to śmierć milionów ludzi to pewna zachowawczość w działaniu mnie nie dziwi...
A że sporo ludzi kręci na tym biznesy to zwykła zwykłość...

niemamskarpet.

2020-09-15, 12:49
niektórym ciężko się przystosować do życia w społeczeństwie .... ubrał by tą maskę raz na dzień kiedy wchodzi do sklepu to nie k***a będą łazić k***a strajkować machać flagami a ja sobie k***a nie życze żeby taka menda bez maseczki smarkała na mnie mi za plecami jak stoje w kolejce w j***ny lidlu..... znajomy przeszedł tego wirusa i miał 39 stopni gorączki przez 2 tygodnie i ledwo k***a oddychał, zdrowy i silny chłop więc pie**olę wolę nosić tą j***ną maskę mimo że nie jest w 100% skuteczna

~tip.top

2020-09-15, 12:49
Cichyx napisał/a:

To że jest to wyolbrzymiane przez media to jest to prawda, ale nie pie**ole że niczego nie ma, bo skąd masz to wiedzieć?


Nikt nie twierdzi że nie ma koronawirusa. Główny problem jest w tym, że środki przedsięwzięte do walki z nim są nieadekwatne do zagrożenia.
Wystarczy spojrzeć w dane statystyczne umieralności polaków na przestrzeni kilku ostatnich lat. Nawet w postaci "piku" nie da się z tych danych wyczytać, że coś strasznego się dzieje o czym tak w wiadomościach trąbią.
Umieralność na koronawirusa jest na poziome zwykłej sezonowej grypy, a jakoś przy grypie co roku nie zamyka się gospodarki.

Grypa i koronawirus to wirusy dróg oddechowych o bardzo podobnych objawach (skrót myślowy). Przy standardowych objawach, wszyscy z góry zakładali zachorowanie na grypę i nikt tego nie weryfikował.
Kto wie, może ten cały Covid-19 jest już z nami od lat, tylko nikt wcześniej na masową skale nie przeprowadzał testów.

Jest cała masa wątpliwości związanych z zaistniałą sytuacją, której forumowi eksperci raczej nie rozwiążą. Jedyne co pozostaje to wziąć popcorn i patrzeć jak sobie skaczecie do gardeł :)
A co do samego filmiku, to protestujący kontestują obowiązek noszenia maseczek, a nie problem czy wirus jest, czy go nie ma :szczerbaty: Ogarnijcie się trochę

8-)

gawron93

2020-09-15, 12:53
Cichyx napisał/a:

To że jest to wyolbrzymiane przez media to jest to prawda, ale nie pie**ole że niczego nie ma, bo skąd masz to wiedzieć? Bo kolega nie zachorował to na pewno nie ma? Może jesteś ekspertem w dziedzinie wirusologii? Czy po prostu jesteś zjebem od teorii spiskowych i łykasz gówno informacje z internetu tak samo jak ludzie co siedzą przed telewizorem? Prawda jest taka że większość z nas gówno wie i kieruje się tylko i wyłącznie tym co przeczyta.



Wystarczy poszperać i połączyć kilka faktów. Do tego dochodzi masa ekspertów właśnie w dziedzinie wirusologii i nie tylko, ale tego w TV nie zobaczysz. Pierwszym lepszym z brzegu jest Dr Wodarg, warto go posłuchać i to nie jest byle kto. Są też inni lekarze, którzy się wyłamują z opresyjnego systemu i przedstawiają suche fakty (co często się kończy zakazem wykonywania zawodu). Może to Ty jesteś zjebem, który daje się wodzić za nos i nie potrafi mieć własnego zdania, które niestety trzeba wypracować logicznym myśleniem.... Gdzie te wszystkie zgodny? Statystycznie w roku 2020 mamy o wiele mniej zgonów niż w latach poprzednich w tym samym okresie. Niemieccy lekarze powołali nawet własną komisję śledczą niezwiązaną z organami państwowymi, ponieważ twierdzą, że to jeden wielki szwindel.

~tip.top

2020-09-15, 12:57
niemamskarpet. napisał/a:

niektórym ciężko się przystosować do życia w społeczeństwie .... ubrał by tą maskę raz na dzień kiedy wchodzi do sklepu to nie k***a będą łazić k***a strajkować machać flagami a ja sobie k***a nie życze żeby taka menda bez maseczki smarkała na mnie mi za plecami jak stoje w kolejce w j***ny lidlu..... znajomy przeszedł tego wirusa i miał 39 stopni gorączki przez 2 tygodnie i ledwo k***a oddychał, zdrowy i silny chłop więc pie**olę wolę nosić tą j***ną maskę mimo że nie jest w 100% skuteczna



Widać, że oprócz braku skarpet twoim problemem jest jeszcze brak słownika :amused:

korkyspolsky

2020-09-15, 13:08
Patrząc po komentarzach i ilości piw Polacy to jednak naród idiotów i niewolników. Dla wszystkich zwolenników ograniczeń:szmata na morde i wypad siedzieć w domku,ale dajcie normalnym i wolnym ludziom żyć. Pandemia ze śmiertelnością na poziomie grypy,a naród który najbardziej dumny jest ze swoich heroicznych i spektakularnych porażek daje sobie założyć kaganiec na morde i grzecznie wykonuje polecenia oszustów z wiejskiej. Wstyd mi za was tchórze.

Ni...........ny

2020-09-15, 13:17
gawron93 napisał/a:

Dr Wodarg, warto go posłuchać i to nie jest byle kto.



ch*jowy autorytet, Jest politykiem SPD (Social Democratic Party of Germany) a doktorat pisał z "chorób psychicznych marynarzy", nie jest wirusologiem.
W dupę se go możesz wsadzić ;-)

KamikazeSoul

2020-09-15, 13:35
1960: W 2020 będą latające samochody i będziemy podróżować między planetami.
2020: ...

surojak

2020-09-15, 13:53
Eknen napisał/a:

świat potrzebuje jakieś zombie apokalipsy, zredukowanie populacji do 1/3 rozwiązałoby wiele problemów.



Skoro tak bardzo potrebuje to proponuje zaczać od siebie.

sothis

2020-09-15, 13:57
Wiecie co? Plus sytuacji jest taki, że część sadystów próbuje w komentarzach dyskutować na poziomie wyższym niż 'r*cham Ci matkę a ty masz małego fiuta' :D

Cichyx

2020-09-15, 14:08
tip.top napisał/a:

Nikt nie twierdzi że nie ma koronawirusa. Główny problem jest w tym, że środki przedsięwzięte do walki z nim są nieadekwatne do zagrożenia.
Wystarczy spojrzeć w dane statystyczne umieralności polaków na przestrzeni kilku ostatnich lat. Nawet w postaci "piku" nie da się z tych danych wyczytać, że coś strasznego się dzieje o czym tak w wiadomościach trąbią.
Umieralność na koronawirusa jest na poziome zwykłej sezonowej grypy, a jakoś przy grypie co roku nie zamyka się gospodarki.
Grypa i koronawirus to wirusy dróg oddechowych o bardzo podobnych objawach (skrót myślowy). Przy standardowych objawach, wszyscy z góry zakładali zachorowanie na grypę i nikt tego nie weryfikował.
Kto wie, może ten cały Covid-19 jest już z nami od lat, tylko nikt wcześniej na masową skale nie przeprowadzał testów.
Jest cała masa wątpliwości związanych z zaistniałą sytuacją, której forumowi eksperci raczej nie rozwiążą. Jedyne co pozostaje to wziąć popcorn i patrzeć jak sobie skaczecie do gardeł
A co do samego filmiku, to protestujący kontestują obowiązek noszenia maseczek, a nie problem czy wirus jest, czy go nie ma Ogarnijcie się trochę



No wszystko fajnie, ale czy przeciwko grypie są wprowadzane jakieś obostrzenia by ograniczyć ilość zakażeń? Pytanie się nasuwa, co by było gdyby nie było żadnych. ch*ja wiem i w dupie byłem, jak większość tu obecnych jebakow teoretyków. Deskusja na temat wirusa jest taka sama jak deskusja wyborców PiSu i PO, nie ma większego sensu, bo każdy ma swoją rację.

gagatek690

2020-09-15, 14:18