18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Był sobie pies

~_Yarko_ • 2023-07-06, 09:12

Oburzenie właścicielki i mieszkańców za zastrzelenie psa przez policjanta.

SantaMaria

2023-07-06, 09:17
nerwowe te psy w usa XD i teraz zagadka o kim mówię XD

SkoPio1

2023-07-06, 09:34
Policjant do zwolnienia.
Wydał polecenie STÓJ! tej grubej i NIE ZASTRZELIŁ jej, gdy zignorowała polecenie i szła dalej.
Albo odsunąć go od służby z bronią, na tak długo, aż się nie nauczy, że broń palna krótka służy wymuszaniu posłuszeństwa.
Do tego celu została przecież stworzona.

Pedator

2023-07-06, 09:40
Mógł jeszcze odstrzelić grubą maciore i czarną małpe co przyszła. I tak będzie miał jedne postępowanie wyjaśniające a przy zrobił coś dobrego dla społeczeństwa.

Ha...........dy

2023-07-06, 10:35
Gdyby pies miał kaganiec albo chociaż był na smyczy to nie doszłoby do tragedii. Mnie też wk***iają psy biegnące w moim kierunku. ch*j wie o co im chodzi i tylko człowiekowi ciśnienie podnoszą, bo nie wiadomo, czy chcą się przywitać, czy odgryźć jaja.

Ostatnio, gdy biegałem, zaczęło mnie gonić jakieś krótkonogie gówno wielkości przerośniętego piżmaka i aż się zatrzymałem aby na tego sierściucha ryknąć, bo to byłby absurd, gdybym przyspieszył i takiemu czemuś uciekał. Już byłem przygotowany aby kopa w pysk zasadzić, ale dwa mery ode mnie pies jednak odkrył w sobie jakieś pokłady instynktu samozachowawczego i zaniechał obłąkańczej szarży. :-)

Sztruks

2023-07-06, 10:42
Idiota! Piesek się cieszył ze go widzi

Cruccu87

2023-07-06, 11:05
szykuje sie nam Francja vol.2 za kilka dni

Kacu63

2023-07-06, 11:06
nie wiem, nie znam sie. może troche mógł przesadzić, ale psy nie powinny biegać samopas bez płota. zwłąszcza ze wlascicielka tego zoo ma niejednego.
i cos mi sie widzi, ze dz**ka nie kochala tego psa. Teraz widziala w nim szanse na kase z pozwu ;d

Geraldinio

2023-07-06, 11:18
Dobrze zrobił, gdybym widział wielkie agresywne bydle pędzące w moim kierunku i miał w rękach spluwę, to nawet sekundy bym się nie wahał.

OldMann

2023-07-06, 11:30
jakby odstrzelił wszystkich krzykaczy to byłaby cisza jak makiem zasiał, błoga cisza...

jak to mawiał ś.p. Stalin - Nie ma ludzi , nie ma problemów.

buddyb

2023-07-06, 11:30
Geraldinio napisał/a:

Dobrze zrobił, gdybym widział wielkie agresywne bydle pędzące w moim kierunku i miał w rękach spluwę, to nawet sekundy bym się nie wahał.



Stary to lepiej schudnij i nie krec sie w poblizu komisariatow....

Siriuz

2023-07-06, 11:31
Pańcia taka przejęta. Nie ważne, że pies doczołgał się do krawężnika i może to są jego ostatnie chwile, a może tylko jest postrzelony w nogę i wystarczy zabrać go szybko do weterynarza. Pinda drze mordę na policjanta, że zabił jej psa, a pies patrzy tylko i zastanawia się czy ktoś mu pomoże. Nie zdziwiłbym się gdyby taki był plan od samego początku - trzymać trzy towarzyskie pieski, wezwać policję, czekać na rozwój wypadków a potem wytoczyć sprawę w nadziei na sowite odszkodowanie.