18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Był sobie pies

~_Yarko_ • 2023-07-06, 09:12

Oburzenie właścicielki i mieszkańców za zastrzelenie psa przez policjanta.

Szary_Jeleń

2023-07-06, 20:31
HardyTwardy napisał/a:

Gdyby pies miał kaganiec albo chociaż był na smyczy to nie doszłoby do tragedii. Mnie też wk***iają psy biegnące w moim kierunku. ch*j wie o co im chodzi i tylko człowiekowi ciśnienie podnoszą, bo nie wiadomo, czy chcą się przywitać, czy odgryźć jaja.
Ostatnio, gdy biegałem, zaczęło mnie gonić jakieś krótkonogie gówno wielkości przerośniętego piżmaka i aż się zatrzymałem aby na tego sierściucha ryknąć, bo to byłby absurd, gdybym przyspieszył i takiemu czemuś uciekał. Już byłem przygotowany aby kopa w pysk zasadzić, ale dwa mery ode mnie pies jednak odkrył w sobie jakieś pokłady instynktu samozachowawczego i zaniechał obłąkańczej szarży.



Gaz jest bardzo dobry na psy.

Boss-man

2023-07-06, 21:28
2 lata temu idąc z bombelkami w parku jakaś k***a wyprowadziła kundla i latał taki poj***ny i zaczął biec mi do dzieciaka. Jak mu kopa nie wyj***łem to mu się odechciało całkiem biegać. A ta k***a zamiast przeprosić to jeszcze p*zde darła, że po policję dzwoni. Czekałem jeszcze 30 min w tym parku nie przyjechali.

Dominikku

2023-07-06, 21:51



PiesrodakiP napisał/a:

Szkoda, że Ci jaj nie odgryzł



o matko co za bezmózg xd

Bartas1992PL

2023-07-06, 22:01
Bardzo słusznie. Każde zapchlone ścierwo w przestrzeni publicznej bez kagańca i smyczy które próbuje atakować powinno być odj***ne.

danielxc717

2023-07-07, 05:18
Bartas1992PL napisał/a:

Bardzo słusznie. Każde zapchlone ścierwo w przestrzeni publicznej bez kagańca i smyczy które próbuje atakować powinno być odj***ne.



Dlatego chodząc z, dzieciakami warto mieć jak ja nóż na kundla bo na pit bulla czy podobnego psa to jest jedyne najszybsze rozwiązanie. Ma dostać kosę i się wykrwawiac

Cymesowy

2023-07-07, 13:11
Jak tak czytam te wypociny wasze to tylko się utwierdzam że na sadolu przesiadują piwniczaki "kozak w necie p*zda w świecie" cieszące się z odj***nego labradora. Trzeba dobierać odpowiednie środki do sytuacji, nawet jeżeli ten pies miałby coś zrobić to policjant miał 100 różnych sposobów na załatwienie tej sprawy bez wpakowania magazynka w pchlarza. A jak tak się boi jednej z najłagodniejszych ras psów to powinien zostać odciągnięty od służby bo widać zawód policjanta gdzie potrzebne są nerwy ze stali nie jest dla niego tyle w temacie

Vid

2023-07-07, 13:18
Cymesowy napisał/a:

Jak tak czytam te wypociny wasze to tylko się utwierdzam że na sadolu przesiadują piwniczaki "kozak w necie p*zda w świecie" cieszące się z odj***nego labradora. Trzeba dobierać odpowiednie środki do sytuacji, nawet jeżeli ten pies miałby coś zrobić to policjant miał 100 różnych sposobów na załatwienie tej sprawy bez wpakowania magazynka w pchlarza. A jak tak się boi jednej z najłagodniejszych ras psów to powinien zostać odciągnięty od służby bo widać zawód policjanta gdzie potrzebne są nerwy ze stali nie jest dla niego tyle w temacie



Ale ty jesteś deklem, ja pie**olę. W jego obowiązku nie jest zastanawiać się, czy pies jest łagodnej rasy, czy nie. To w obowiązku właściciela jest upilnować psa, tak samo jak w Polsce psom trzeba zakładać kagańce. Nie zakładasz? Twoja wina.
Nie ma tu winy policjanta, ma interwencji kilkadziesiąt dziennie, jakby tak głaskał po główce wszystkich idiotów, to by żadnej sytuacji nie doprowadził do końca. Także wyjmij łeb z własnej dupy.

przemo3251

2023-07-07, 23:07
Cymesowy napisał/a:

Jak tak czytam te wypociny wasze to tylko się utwierdzam że na sadolu przesiadują piwniczaki "kozak w necie p*zda w świecie" cieszące się z odj***nego labradora. Trzeba dobierać odpowiednie środki do sytuacji, nawet jeżeli ten pies miałby coś zrobić to policjant miał 100 różnych sposobów na załatwienie tej sprawy bez wpakowania magazynka w pchlarza. A jak tak się boi jednej z najłagodniejszych ras psów to powinien zostać odciągnięty od służby bo widać zawód policjanta gdzie potrzebne są nerwy ze stali nie jest dla niego tyle w temacie



Uwielbiam to "wybieranie odpowiednich środków do sytuacji". Wybrał właśnie takie jakie uznał za stosowne. To od nich zależy życie policjanta i tutaj wystarczy Ci 1 błąd by był to ostatni jego dzień życia. Do ludzi też sie nie bawią w podchody jak policja w europie tylko strzelają przy najmniejszej próbie zagrożenia życia. W EU nożownik może sobie iść przez pół miasta i policja nie strzeli jednej kulki

Ferdek5555

2023-07-07, 23:13
HardyTwardy napisał/a:

Gdyby pies miał kaganiec albo chociaż był na smyczy to nie doszłoby do tragedii. Mnie też wk***iają psy biegnące w moim kierunku. ch*j wie o co im chodzi i tylko człowiekowi ciśnienie podnoszą, bo nie wiadomo, czy chcą się przywitać, czy odgryźć jaja.
Ostatnio, gdy biegałem, zaczęło mnie gonić jakieś krótkonogie gówno wielkości przerośniętego piżmaka i aż się zatrzymałem aby na tego sierściucha ryknąć, bo to byłby absurd, gdybym przyspieszył i takiemu czemuś uciekał. Już byłem przygotowany aby kopa w pysk zasadzić, ale dwa mery ode mnie pies jednak odkrył w sobie jakieś pokłady instynktu samozachowawczego i zaniechał obłąkańczej szarży.



Co ty pie**olisz człowieku ? Widziałeś teraz na osiedlach psa wyprowadzanego w kagańcach ? Nie ma czegoś takiego bo w większości przypadków nie jest to potrzebne. Pies w takiej sytuacji jak na filmie wyczuwa zagrożenie i instynktownie broni swojego właściciela i własnej przestrzeni. Policja w stanach notorycznie nadużywa siły wobec zwierząt i bez mrugnięcia okiem wpie**ala magazynek w psach ( zresztą w ludzi również), który już w większości przypadków po samym dźwięku wystrzału sp***ala. Takie coś u nas podchodzi pod przynajmniej jeden artykuł i jest karane . Co do Twoich wypocin to jak sam widzisz - nie trzeba było NIC ROIBC, ewentualnie napiąć się i nie zesrać. Psy w 99% zgrywają kozaki jak większość napinaczy z neta.

Olashenco

2023-07-08, 12:53
Siriuz napisał/a:

Pańcia taka przejęta. Nie ważne, że pies doczołgał się do krawężnika i może to są jego ostatnie chwile, a może tylko jest postrzelony w nogę i wystarczy zabrać go szybko do weterynarza. Pinda drze mordę na policjanta, że zabił jej psa, a pies patrzy tylko i zastanawia się czy ktoś mu pomoże. Nie zdziwiłbym się gdyby taki był plan od samego początku - trzymać trzy towarzyskie pieski, wezwać policję, czekać na rozwój wypadków a potem wytoczyć sprawę w nadziei na sowite odszkodowanie.



Dla dobra zwierząt amerykanie powinni mieć zakaz ich posiadania. Albo przynajmniej pod warunkiem testu na IQ, żeby nie dochodziło do takich sytuacji gdzie pies jest mądrzejszy od właściciela. W policji również, żeby potrafili odróżnić rodzinnego labradora od agresywnej świni na sterydach.
A w ogóle to j***ć ich wszystkich.

Xevik20

2023-07-10, 03:44
Szkoda psa, właścicielki już nie, bo na ch*j wypuściła te psy w takiej sytuacji?. Niestety policjant przesadził zauważcie, że ten pies zaczyna sp***alac po 1 strzale, więc już nie trzeba było więcej do niego strzelać. Gdyby pies nie zaczął sp***alac, a dalej leciał w jego stronę, to bym nie miał się do czego przypie**olic. Z psami jest ten problem, że niektórzy powinni mieć zakaz nawet na jamniki :) , a niestety Ci co mają mało IQ zazwyczaj biorą pod opiekę te najgrozniejsze i najbardziej wymagające psy. Nie piszę teraz o tej sytuacji, ale ogólnie.. Każdy pewnie wie jakie rasy mam na myśli i jakich właścicieli. Ta baba też na jakieś testy, bo odj***la gówno. Nigdy bym nie puścił psa ze smyczy przy takiej akcji, a ta sobie paraduje z 3 psami na raz. Ja to głównie swojego psa staram się spuszczać ze smyczy tylko w lesie i każdemu polecam takie rozwiązanie.

Lestacik

2023-12-11, 19:15
baret2 napisał/a:

Nigdy nie żałowałem odstrzelonych agresywnych zwierząt rzucających się na ludzi, ale ten pies nie był agresywny.



Mi właśnie szkoda tych agresywnych zwierząt, bo jeśli zwierzę jest agresywne to znaczy że właściciel ch*jowo je wytresował.