18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Był sobie pies

~_Yarko_ • 2023-07-06, 09:12

Oburzenie właścicielki i mieszkańców za zastrzelenie psa przez policjanta.

Andrzejas

2023-07-06, 15:14
Napisałbym, że bardzo, k***a, dobrze, ale jednak szkoda mi pieska, bo może rzeczywiście nie miał złych zamiarów. Policjant zareagował poprawnie i wyeliminował potencjalne niebezpieczeństwo. Niedosyt pewnie mam dlatego, że nie powtórzył tego manewru, jak zaczęły się zbliżać agresywne małpy. Jakby zastrzelił wszystkich, to śmierć psa miałaby sens.

OldMann napisał/a:

jakby odstrzelił wszystkich krzykaczy to byłaby cisza jak makiem zasiał, błoga cisza...
jak to mawiał ś.p. Stalin - Nie ma ludzi , nie ma problemów.



Już miałem ci dać piwo, ale Staln z pewnością nie jest "świętej pamięci".

zbynekmaslanka

2023-07-06, 15:18
Nie uwierzycie dwa dni temu pod koła roweru wpadł mi identyczny pies (kropka w kropka) ... zapiszczał i uciekła ... na tym się skończyło. Wina nie była moja : brak kagańca, plus latał po chodniku samopas

Andrzejas

2023-07-06, 15:19
uzytkownik609 napisał/a:

W ogóle nie zainteresowana swoim psem który odchodzi.
Swoją drogą ma aż 3.
Kupi se nowego...
Policjant oczywiście do zwolnienia. Dobrze ze w Polsce lata rządów Tuska jakoś oswoiły społeczeństwo z dobrocią i szacunkiem.
Ale teraz lata pisu to rozwalają.... oby koalicja pisu i konfederusji nie miała większości bo w Polsce będzie podobnie...



Weź ty się pie**olnij.

JebacPis100procent

2023-07-06, 15:29
Coś pięknego! Nie każdy bohater nosi pelerynę jak to mówią.

BambiPMT

2023-07-06, 15:35
Geraldinio napisał/a:

Dobrze zrobił, gdybym widział wielkie agresywne bydle pędzące w moim kierunku i miał w rękach spluwę, to nawet sekundy bym się nie wahał.



Blablador to wielkie agresywne bydle? Hahaha

klikam

2023-07-06, 16:14
danielxc717 napisał/a:

Szkoda ze nie było dźwięku jak kundel skomle z bólu. Ale dobrze, że o jednego gówno produkola mniej. Zajebac wszystkie pie**olone srajtuchy. Karmin kielbą ze szpilkami


Mój Akita Cię zaprasza. Zobaczymy, jaki z Ciebie pajac. Chciałabym usłyszeć, jak wyjesz z bólu.

ruchamdziwki

2023-07-06, 16:35
uzytkownik609 napisał/a:

W ogóle nie zainteresowana swoim psem który odchodzi.
Swoją drogą ma aż 3.
Kupi se nowego...
Policjant oczywiście do zwolnienia. Dobrze ze w Polsce lata rządów Tuska jakoś oswoiły społeczeństwo z dobrocią i szacunkiem.
Ale teraz lata pisu to rozwalają.... oby koalicja pisu i konfederusji nie miała większości bo w Polsce będzie podobnie...



oby koalicja twojej starej z twoim starym nie wpadła na pomysł produkcji kolejnych zjebow twojego pokroju bo będzie jeszcze gorzej w tym państwie

rafalxp

2023-07-06, 16:37
Szkoda,że to nie był Kangał film byłby ciekawszy.

ibrahim

2023-07-06, 16:50
Ta ździra powinna mieć założony kaganiec na mordę i smycz długości max 6m, żeby doszła od stołu do kibla.

psotna_cipka

2023-07-06, 17:03
klikam napisał/a:

Mój Akita Cię zaprasza. Zobaczymy, jaki z Ciebie pajac. Chciałabym usłyszeć, jak wyjesz z bólu.



Akita, akita w głowę mu wiertłem Makita

damian15snk

2023-07-06, 17:09
j***ne burgerki policyjne niezlego maja cela I to na kazdym filmiku.

HermanVonSztolc

2023-07-06, 17:22
Ja wole opisy typu... - "był sobie pies... ale juz nie będzie... bo nie żyje"

danielxc717

2023-07-06, 19:12
klikam napisał/a:

Mój Akita Cię zaprasza. Zobaczymy, jaki z Ciebie pajac. Chciałabym usłyszeć, jak wyjesz z bólu.



Akita plus mój noz Mora za marne 90zl nie ma szans. Nienawidzę psów bo zostałem 3 razy pogryziony. Po pierwszym razem kupiłem nóż i 2 psy zaj***łem moim tanim nożem. Fakt. Miałem rany ale pies gdzie ostrze wąskie wchodzi w brzuch takiej akity jak w masło szybko psu faja mięknie bo się wykrwawia

Później chodzę po osiedlu i karmie kundle kiełbasą z pinezkami albo żyletkami pociętymi na 4,czesci

Emilian89

2023-07-06, 19:28
HardyTwardy napisał/a:

Gdyby pies miał kaganiec albo chociaż był na smyczy to nie doszłoby do tragedii. Mnie też wk***iają psy biegnące w moim kierunku. ch*j wie o co im chodzi i tylko człowiekowi ciśnienie podnoszą, bo nie wiadomo, czy chcą się przywitać, czy odgryźć jaja.
Ostatnio, gdy biegałem, zaczęło mnie gonić jakieś krótkonogie gówno wielkości przerośniętego piżmaka i aż się zatrzymałem aby na tego sierściucha ryknąć, bo to byłby absurd, gdybym przyspieszył i takiemu czemuś uciekał. Już byłem przygotowany aby kopa w pysk zasadzić, ale dwa mery ode mnie pies jednak odkrył w sobie jakieś pokłady instynktu samozachowawczego i zaniechał obłąkańczej szarży.



Też mnie wk***iają tacy ludzie, sam mam amstaffa i chodzę z nim na smyczy, boże jak mnie wk***iają te szczuro patwy juz mi 3 razy psa pogryzły te szitsu czy inne mopy do podłogi. Ostatnio typ miał spuszczonego psa jakiś burek, no i jego pies podlecial do naszej krowy, a typ z ryjem ze czemu kagańca nie ma mój pies bo jego fafikowi może się coś stać.

Geraldinio

2023-07-06, 20:24
Emilian89 napisał/a:

Też mnie wk***iają tacy ludzie, sam mam amstaffa i chodzę z nim na smyczy, boże jak mnie wk***iają te szczuro patwy juz mi 3 razy psa pogryzły te szitsu czy inne mopy do podłogi. Ostatnio typ miał spuszczonego psa jakiś burek, no i jego pies podlecial do naszej krowy, a typ z ryjem ze czemu kagańca nie ma mój pies bo jego fafikowi może się coś stać.



No właśnie, a czemu nie miał?? :roll: