18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Buzi dla pieska

Pener • 2012-02-08, 23:33
dobra psinka

kaiel

2012-02-08, 23:40
dopiero sie poznali ,a ta latawica juz mu buzi z jęzorem daje
porządny psina

Siemek

2012-02-09, 00:13
Jak się oblizywał to już było widać, że ma ochotkę ją upie**olić...

khalifa

2012-02-09, 02:34
Próbował zasmakować pasztetu

ostatni

2012-02-09, 02:57
Pit bulle i cała reszta ras bojowych, najbardziej poj***ne zwierzęta świata. Znowu jakiś ziomuś powie, że to wina właściciela? Przecież widać, że to byli profesjonaliści. Może wina tej kobiety? Raczej nie, po prostu normalne psy tak się nie zachowują. Szkoda, że Polska jest tak zj***nym krajem i takie zj***ne rasy są tu dozwolone, w przeciwieństwie do Anglii, Szwecji, Francji i innych cywilizowanych państw. Jeśli dodamy do tego fakt, że 90% tych psów u nas jest w rękach gimbusów i ziomusiów to jest to spory problem.

rockface123

2012-02-09, 07:42
mam kundla rasy mieszanej prędzej se ch*ja odgryzie niż spróbuje mnie ugryźć bo myśli, te k***y amstafy itd patrzą tylko w michę

pies to przyjaciel nie ochroniarz ale nikt tego nie rozumie ...

bleblebetor

2012-02-09, 08:35
Siemek napisał/a:

Jak się oblizywał to już było widać, że ma ochotkę ją upie**olić...



Już upie**olił, tylko nie dokończyli filmu :samoboj:

Dradax

2012-02-09, 09:07
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

Pit bulle i cała reszta ras bojowych, najbardziej poj***ne zwierzęta świata. Znowu jakiś ziomuś powie, że to wina właściciela? Przecież widać, że to byli profesjonaliści. Może wina tej kobiety? Raczej nie, po prostu normalne psy tak się nie zachowują. Szkoda, że Polska jest tak zj***nym krajem i takie zj***ne rasy są tu dozwolone, w przeciwieństwie do Anglii, Szwecji, Francji i innych cywilizowanych państw. Jeśli dodamy do tego fakt, że 90% tych psów u nas jest w rękach gimbusów i ziomusiów to jest to spory problem.



Kto patrzy obcemu psu prosto w oczy i przyklada mu pysk wlasny pod ryj... Psy odbieraja to jako prowokowanie. Widać ze jamnika nawet gimbusie nigdy w domu nie miałeś. Żryj gnój.

Pa...........an

2012-02-09, 09:18
@Dradax
Masz sporo racji. Dodatkowo nie należy łapać/ próbować głaskać nieswojego psa w okolicach szyi i pod pyskiem, bo to też może być źle zinterpretowane przez zwierza.

Ta dziennikarka zrobiła wszystko czego zrobić nie powinna. Ale z drugiej strony pies był przy nodze właściciela i gdyby był lepiej wytresowany to miałby oparcie we właścicielu i nie poczułby się zagrożony zachowaniem dziennikarki.

Czeczeńczyk

2012-02-09, 09:21
@UP k***a, dokładnie...Ja-ah-qu-ub-el co ty w ogóle pie**olisz, że w Anglii ta rasa jest zakazana?! obecnie mieszkam w UK i k***a, nigdzie indziej, w żadnym innym kraju nie widziałem tyle psów bulowatych jak pitbull, amstaff, stafford, czy bullterier tutaj w UK.
Sam jestem posiadaczem mixa amstaffa z pitbullem i co mogę powiedzieć, wk***iają mnie takie ch*je jak ty, które w życiu miały tylko chomika, a pie**olą ja znawcy.
ch*j wie, czy ta baba wcześniej nie piła alkoholu, albo nawet nie płukała ust płynem, który zawiera alkohol jak np Listerine.Pamiętajmy też o prefumach, które praktycznie każdy pies nie lubi.
k***a, można by tak wymieniać i wymieniać, ale po ch*j, jak jakiś gimbus wie lepiej.

Giacore

2012-02-09, 09:26
szkoda, że nie wbił się w szyjkę

drjointbdg

2012-02-09, 09:40
Czeczeńczyk, mongole mieszkasz w UK i tego nie wiesz? Jedyny dozwolony pies tego typu w uk to staffik, pitbulla moga ci zabrac, jesli stwierdza ze jest grozny to poprostu uspia. Widocznie w dupie byles, gowno widziales i pie**olisz farmazony. A tak co do tematu, to sa przyjazne psy jesli sa kochane, a nie szczute i denerwowane, jak ktos go nauczy agresji, to jasne ze zostanie zjedzony.

be...........mc

2012-02-09, 09:50
pie**olenie że to wina rasy..5 lat temu gdy byliśmy u ciotki na wsi (była bardzo mroźna zima) moja matka nie chciała żeby owczarek niemiecki spał na dworze w budzie i zaprowadziła go do domu, nakryła kocem i na jej nieszczęście na pożegnanie chciała go pocałować, pies nieodwzajemnił uczuć i wbił się zębami w głowę, skończyło się na 30 szwach i bliznie do końca życia.Dodam że pies nigdy nie był źle traktowany, wręcz przeciwnie- miał za dobrze.

stankry

2012-02-09, 09:51
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

Pit bulle i cała reszta ras bojowych, najbardziej poj***ne zwierzęta świata. Znowu jakiś ziomuś powie, że to wina właściciela? Przecież widać, że to byli profesjonaliści. Może wina tej kobiety? Raczej nie, po prostu normalne psy tak się nie zachowują. Szkoda, że Polska jest tak zj***nym krajem i takie zj***ne rasy są tu dozwolone, w przeciwieństwie do Anglii, Szwecji, Francji i innych cywilizowanych państw. Jeśli dodamy do tego fakt, że 90% tych psów u nas jest w rękach gimbusów i ziomusiów to jest to spory problem.



Co za zjeb ... . Aż przykro czytać Twoje wypociny.

Każdy silny osobnik każdego gatunku zareagowałby podobnie. Słabe osobniki uciekają silne odpowiadaja na prowokacje.

Widać, że nie masz pojęcia o psach. No ale ja Cię uczyć nie mam zamiaru bo po Twoim wpisie wnioskuję, że stawiasz skuteczny opór nawet podstawowej wiedzy

A teraz wyoboraź sobie sytuację, że podchodzi do Ciebie w obcym dla Ciebie miejscu jakiś facet (dla psa to bez znaczenia dla Ciebie może mieć), czochra Cię po ryju patrząc ciągle w oczy, po czym zbliża do Twojej swoją twarz - to wyzwanie, informacja o chęci konfrontacji.

Poza tym klepanie psa po głowie to elementarny, najczęściej powtarzany błąd. Osoby obce nie powinny tego robić - to jedna z oznak chęci dominacji nad psem