18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Buzi dla pieska

Pener • 2012-02-08, 23:33
dobra psinka

RakMozgu

2012-02-09, 18:24
Juz sie gimbusy odzywaja gowno wiedza o rasach bojowych i sie wypowiadaja... jest masa przypadkow gdzie tym psa odpie**ala i zagryzaja czlowieka ale ch*j tam wazne ,ze pitbull jest dres jest i peja z telefonu.

kocurid

2012-02-09, 19:00
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

Pit bulle i cała reszta ras bojowych, najbardziej poj***ne zwierzęta świata. Znowu jakiś ziomuś powie, że to wina właściciela? Przecież widać, że to byli profesjonaliści. Może wina tej kobiety? Raczej nie, po prostu normalne psy tak się nie zachowują. Szkoda, że Polska jest tak zj***nym krajem i takie zj***ne rasy są tu dozwolone, w przeciwieństwie do Anglii, Szwecji, Francji i innych cywilizowanych państw. Jeśli dodamy do tego fakt, że 90% tych psów u nas jest w rękach gimbusów i ziomusiów to jest to spory problem.



Dla twojej miernej wiedzy w Anglii są dozwolone wszystkie rasy psów.

Nabs

2012-02-09, 19:14
Każdego psa można wychować i tutaj rasa ma h*j do tego. Nawet wilka można wychować który będzie się przyzwoicie zachowywać. Jeżeli psa się trzyma w kojcu, o wymiarach 1x1 i wypuszcza się go tylko kiedy z gówien mu się ten kojec sprząta, to jak tutaj pies ma nie być pie**olnięty? Duże psy można też trzymać w domu, trzeba mieć tylko odpowiednie podejście. Mam owczarka kaukaskiego, wcześniej miałem owczarka niemieckiego. W domu mam 2 koty, z racji że koty są do psa przyzwyczajone, jak i pies jest przyzwyczajony do kotów, to nie było póki co sytuacji żeby bieg za kotem, czy się rzucił na innego psa. Ba, nawet jak koty śpią w swoim koszyku, to potrafi się próbować do nich położyć.

Tak samo z dzieciakami. Mam młodsze rodzeństwo, dzięki czemu pies nie ma jakiejś awersji do dzieci, i każdy może podejść i go pogłaskać, póki co na nikogo nawet nie zawarczał (obcego). A taka sytuacja jak w filmiku była by możliwa jeżeli psa by się zaczepiało, szturchało, drażniło. Ale tak to zareagowałby prawie każdy pies.

LonepX

2012-02-09, 19:31
To była kara za to że go czarny głaskał...

basenji17

2012-02-09, 19:38
a ja od siebie wrzucę że pooglądajcie sobie "Zaklinacza Psów" np na national geo :-P i bd wiedzieli wszystko co trzeba o zachowaniach psów :-D



Colossus

2012-02-09, 21:01
Przez dziewięć lat miałem boksera, psy te także są zaliczane do psów bojowych, nigdy nikogo nie ugryzł, nieważne czy ktoś obcy, czy z rodziny nigdy nawet nie zachowywał się agresywnie wobec ludzi. Dla porównania dam kumpla, który ma rottweilera, ugryzł mnie bez powodu, po za tym jak mu właściciel próbuje włożyć rękę do miski to warczy, u mojego psa czegoś takiego nie było.

Shock

2012-02-09, 21:08
k***a golym okiem widac, ze pies sie od smego poczatku denerwuje a ta glupia p*zda go jeszcze meczy, ja to zauwazylem tacy z nich specjalisci.

djhexe

2012-02-09, 21:29
kocurid napisał/a:



Dla twojej miernej wiedzy w Anglii są dozwolone wszystkie rasy psów.




ot i k***a znalazł się znawca z ogromną wiedzą! w dupie był, gówno widział i przywiózł pozdrowienia od owsików!

Czy użytkownicy co się nie znają mogą się nie wypowiadać????

nie chce mi się tłumaczyć więc oryginał z wikipedii na temat Dangerous Dogs Act:

The Dangerous Dogs Act 1991 (c. 65) is an Act of the Parliament of the United Kingdom that was introduced in response to various incidents of serious injury or death resulting from attacks by aggressive and uncontrolled dogs, particularly on children. These incidents received heavy tabloid attention, causing widespread public concern over the keeping of dangerous dogs and a resulting legislative response.
Under the 1991 Act (and as amended in 1997) it is illegal to own any Specially Controlled Dogs without specific exemption from a court. The dogs have to be muzzled and kept on a lead in public, they must be registered and insured, neutered, tattooed and receive microchip implants. The Act also bans the breeding, sale and exchange of these dogs, even if they are on the Index of Exempted Dogs.

Four types in particular were identified by the Act:

Pit Bull Terrier
Japanese Tosa
Dogo Argentino
Fila Brasileiro



The Act also covers cross breeds of the above four types of dog. Dangerous dogs are classified by 'type', not by breed label. This means that whether a dog is prohibited under the Act will depend on a judgement about its physical characteristics, and whether they match the description of a prohibited 'type'. This assessment of the physical characteristics is made by a court.
The Act applies in England, Wales and Scotland, with The Dangerous Dogs (Northern Ireland) Order 1991 having a similar effect in Northern Ireland.

rudixon01

2012-02-09, 21:52
za duzo murzynow na kwadracie i sie psiak wnerwil... Poza tym nie pie**olcie o amstafach glupot bo to pies jak kazdy inny (wyszystko zalezy od ulozenia)

Ja-ah-qu-ub-el
gówno wiesz i gówno widziałeś......................

ostatni

2012-02-09, 22:06
djhexe, tępe k***y muszą szczekać najgłośniej, gimbusy, jp100%, ziomusie, wiejska lanserka, takie rzeczy tylko w Polsce. Dodam tylko, że amstaff na wyspach jest zaliczany jako pit bull. W USA z resztą te nazwy stosuje się na naprzemiennie. Tylko u nas propaganda gimbusów szerzy, że amstaff to taki łagodny piesek tylko wyglądem przypominający pit bulla :homer:

peersil

2012-02-10, 00:19
I tak najmądrzejszą, najbardziej przywiązaną i oddaną rasą pozostanie OWCZAREK NIEMIECKI koniec kropka. Kto ma od małego i potrafił go wytresować wie co mówie.

djhexe

2012-02-10, 00:56
peersil napisał/a:

I tak najmądrzejszą, najbardziej przywiązaną i oddaną rasą pozostanie OWCZAREK NIEMIECKI koniec kropka. Kto ma od małego i potrafił go wytresować wie co mówiĘ.



a skąd taki wywód? dla właścicielki yorka właśnie ta rasa będzie zajebista, dla innych beagle czy golden i nawet dla właścicieli amstafów będą one najcudowniejsze - zależy czego oczekujesz od psa. jest wiele ras, które są mądrzejsze od ON, bardziej przywiązane czy oddane.

kpiciel

2012-02-10, 02:51
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

Pit bulle i cała reszta ras bojowych, najbardziej poj***ne zwierzęta świata. Znowu jakiś ziomuś powie, że to wina właściciela? Przecież widać, że to byli profesjonaliści. Może wina tej kobiety? Raczej nie, po prostu normalne psy tak się nie zachowują. Szkoda, że Polska jest tak zj***nym krajem i takie zj***ne rasy są tu dozwolone, w przeciwieństwie do Anglii, Szwecji, Francji i innych cywilizowanych państw. Jeśli dodamy do tego fakt, że 90% tych psów u nas jest w rękach gimbusów i ziomusiów to jest to spory problem.


Problem to ty masz z sobą, każdy kto dał piwo do tego posta, "agresywną rasę" widział tylko na zdjęciach lub filmach.
Nawet nie chce mi się rozwijać tego tematu bando jełopów-ignorantów.

Gienek2

2012-02-10, 08:28
co racja to racja że to groźne psy ale też była w telewizji presja itp:) , zawsze jest kilka istotnych kwestii

ariel86

2012-02-10, 15:04
No k***a jak sie psa rasy agresywnej lub jak kto woli groźnej głaszcze po podgardlu to wiadomo jaki może być tego efekt
tak jak by Ci wibrator chcieli wlożyc do dupska