18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Buzi dla pieska

Pener • 2012-02-08, 23:33
dobra psinka

Suka_Blyat

2012-02-09, 12:12
Pener666 napisał/a:

:) znowu sami spece w dziedzinie "piesologii"


No k***a, na sadolu mamy speców od piesologii, fizyki, chemii, biologii, byłych astronautów, kierowców rajdowych, speców od polityki i gospodarki, żołnierzy Navy SEALs, fachowych mechaników, psychologów, doradców Busha, i ch*j wi kogo jeszcze

bebe_nuss

2012-02-09, 12:19
Trzeba być popie**olonym człowiekiem żeby takie coś trzymać w domu a najczęściej ludzie trzymają je w blokach i kamienicach bo tam jest najwięcej patologii. Jak k***a można być tak poj***nym i utożsamiać się z psem?? Piszę tu o bluzach, koszulkach itp z podobizną .... j***nego psa.

cerber14

2012-02-09, 12:44
Wole żeby takie psy biegały po ulicach niż kolorowi jak we Francji ;-)

Bila

2012-02-09, 13:02
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

Pit bulle i cała reszta ras bojowych, najbardziej poj***ne zwierzęta świata. Znowu jakiś ziomuś powie, że to wina właściciela? Przecież widać, że to byli profesjonaliści. Może wina tej kobiety? Raczej nie, po prostu normalne psy tak się nie zachowują. Szkoda, że Polska jest tak zj***nym krajem i takie zj***ne rasy są tu dozwolone, w przeciwieństwie do Anglii, Szwecji, Francji i innych cywilizowanych państw. Jeśli dodamy do tego fakt, że 90% tych psów u nas jest w rękach gimbusów i ziomusiów to jest to spory problem.



No tak,tylko w tych krajach które wymieniłeś jest pełno murzynów,a u nas psy muszą robić selekcje idiotów.

Ca...........er

2012-02-09, 13:06
Cóż, specjaliści nie specjaliści, ale widząc skrajny debilizm szlag trafia i ludzie odpowiadają. Szczególnie, że to sprzeczne wewnętrznie "dzieło" jest najlepszym komentarzem podobno. "Normalne psy się tak nie zachowują, a rasy bojowe normalne nie są! Normalne psy jeżdżą na rolkach i grają w brydża popijając herbatkę. To nie wina tej kobiety, ona tylko chciała wejść na psa, ale nie wiedziała jak! Te psy są nienormalne mimo wychowania, a wychowuje je patologia przeważnie, więc nienormalne są! Zakazać tych ras, zaka... Niee, ja nie chcę w kaftan, nie chcę!!!".
Ciekawe, że tak mało jest przypadków pogryzień przez takie psy mimo, że mamy masę skundlonych, "niepewnych psychicznie" zwierząt. Skoro wszystkie psy bojowe są porąbane, to codziennie powinno być na każdym osiedlu kilka pogryzień. A swoją drogą ten owczarek z filmu snika (szkolony przez profesjonalistów i nie bojowy jako rasa) nie wytrzymał tak długo, jak ten "potworny" dog.

hakadu

2012-02-09, 13:25
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

Pit bulle i cała reszta ras bojowych, najbardziej poj***ne zwierzęta świata. Znowu jakiś ziomuś powie, że to wina właściciela? Przecież widać, że to byli profesjonaliści. Może wina tej kobiety? Raczej nie, po prostu normalne psy tak się nie zachowują. Szkoda, że Polska jest tak zj***nym krajem i takie zj***ne rasy są tu dozwolone, w przeciwieństwie do Anglii, Szwecji, Francji i innych cywilizowanych państw. Jeśli dodamy do tego fakt, że 90% tych psów u nas jest w rękach gimbusów i ziomusiów to jest to spory problem.




Co Ty gadasz ^^ , jesli ten pies ma szkolenie IPO to jest to pies przeszkolony do obrony , a zanim takie szkolenie otrzyma musi przejsc szkolenie psa towarzyszacego, szkolenie te pomaga kontrolowac psa , wiadomo nie da sie tego zrobic w 100% , mam takiego psa i co ? znaczy ze jestem poj***ny czy musze sie do wartosciowac!? i York by Cie pie**olnal tyle, ze nie tak mocno co to za roznica, jesli zakazac to wywalic wszystkie psy , co ?, a poza tym w Anglii mozna miec psa obronnego Angielski Bullterier, wiec nie pie**ol jak sie znasz , pies bedzie bronil Cie z narazenia zycia zwiaze sie z Toba nigdy nie wyjebie jest to milosc bezinteresowna. Mowisz jak moherowe berety

pieciak1

2012-02-09, 13:52
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

Pit bulle i cała reszta ras bojowych, najbardziej poj***ne zwierzęta świata. Znowu jakiś ziomuś powie, że to wina właściciela? Przecież widać, że to byli profesjonaliści. Może wina tej kobiety? Raczej nie, po prostu normalne psy tak się nie zachowują. Szkoda, że Polska jest tak zj***nym krajem i takie zj***ne rasy są tu dozwolone, w przeciwieństwie do Anglii, Szwecji, Francji i innych cywilizowanych państw. Jeśli dodamy do tego fakt, że 90% tych psów u nas jest w rękach gimbusów i ziomusiów to jest to spory problem.




Co ty wiesz. To że to jest pitbull nic nie znaczy masa innych mieszańców zachowała by się tak samo. Też bym jej chętnie przypie**olił jak by mi sie z pyskiem za blisko zbliżyła bez mojego pozwolenia.

ko...........er

2012-02-09, 14:09
Ja-ah-qu-ub-el w dupie byłeś gówno widziałeś .

takija

2012-02-09, 14:49
teraz na sadolu będą samy wrzuty z tymi psami :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

.:...........:.

2012-02-09, 14:50
demonkuba16 napisał/a:

teraz na sadolu będą samy wrzuty z tymi psami :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



Spoczko, się zbiornik zrobi, się zniechęcą. :)

marcinsud

2012-02-09, 15:18
e tam pie**olicie mój husky by jej nie upie**olił co najwyżej próbował wydymać. Jedyne co go drażni to naj***ne żule.

majkel_27

2012-02-09, 15:23
Leneczka napisał/a:

Ja-ah-qu-ub-el pie**olisz głupoty, Dradax napisał to co ja miałam zamiar. U ludzi jest podobnie.

Proponuje eksperyment dla panów
Miejsce np winda
Jedziesz sobie z kolesiem i patrzysz mu się cały czas w oczy
Możliwe opcje:
1. Love-story jeśli facet jest homo
2. Dostaniesz po ryju -większe prawdopodobieństwo

Widać że to treserzy przyszli z psem i powinni byli zwrócić uwagę na zachowanie psa chociażby nerwowe oblizywanie pyska.



Jeżeli nikt nie dopuszcza trzeciej opcji:

3. Facet spokojnie dojedzie na swoje piętro i wysiądzie, w dupie mając jakieś gapiącego się pojeba,

to chyba coś jest nie tak ze światem, na którym żyję.

I tak, moim zdaniem tego typu psy są poj***ne z założenia - przecież one zostały wychodowane przez połączenie najbardziej agresywnych ras znanych człowiekowi. No to k***a jak mogą być spokojne? No k***a jaki byłby sens istnienia takiego psa?

hell.no

2012-02-09, 16:29
Seereq napisał/a:

Dlatego uważam że psy powinno sięusypiać dla naszego dobra



Ty pierwszy... będę ci kibicował ^^ Potem możemy podyskutować o psach.

klint0n

2012-02-09, 16:51
Całowanie psa jest fajne :)
Zwłaszcza po takim zabiegu...


djhexe

2012-02-09, 17:43
rockface123 napisał/a:

hah kocham tą strone już nie jesteście naukowcami? teraz bawicie się w weterynarza? -_-



behawiorystę psich zachowań. a co do psów w typie bull - są poj***ne i nic tego nie zmieni. to o czym myślą w danym momencie to tylko one wiedzą - nawet te wystawowe.
a według fci nie ma pitbulli.

a kto zajmuje się psami ten wie, iż każda rasa jest niebezpieczna.