18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Burneika vs Ozdoba

PabloEskobar • 2013-04-28, 02:13
Łapcie od wujka 8-)










Zl...........ny

2013-04-28, 11:32
Tragedia... co za dno

Paul_finch

2013-04-28, 11:39
Śmiech na sali!!!.. Tytuł walki ---> Najman vs. Najman

LICH0

2013-04-28, 11:47
Gimbaza się lepiej bije od nich... więcej agresji.

lemon43

2013-04-28, 11:48
Całe szczęście, że miałem tak bardzo w dupie tą walkę i nawet jej nie widziałem uff :D

Admin_RedTube

2013-04-28, 11:53
Wk***ia mnie ta tleniona p*zda co ucieka cały czas.
Jak już się k***a idzie bić to niech nie sp***ala jak idiota tylko niech się zacznie nak***iać.

ł...........na

2013-04-28, 12:05
Taka prawda ,że OBAJ powinni zostać zdyskwalifikowani .Chciałem pochwalić sędziów sprowadzonych z innych krajów którzy odwalili kawał dobrej roboty (zwłaszcza kiedy oskat znokałtował typa ,nie mógł dobić żadnych ciosów bo sędzia na niego zanurkował - piękne.A nie gdzie Bagiński na ringu dopuszcza anzora do 5 jebnięć jak widać ,że Svoboda już ma po wszystkim. Ostatnia walka tej gali - j***ć :cumshot: . Wszystkie poza nią -Piękne :ok: .Trochę wałek z walką Jotki bo powinien być remis a Grabowski powinien chociaż tydzień przerwy po tym wyjeździe z Cormieniem,Drwal piękna balacha :-o

St...........ke

2013-04-28, 13:38
Inne ujęcie.

czarkowskY

2013-04-28, 13:45
Wyobraźcie sobie teraz, że ktoś to za granicą ogląda pod nazwą Polska Gala MMA, no wstyd k***a na cały świat.

wich3r

2013-04-28, 13:48
Kiedyś na MTV leciał Celebrity Deathmatch a my tu mam wersje z ludźmi co prawda dupy nie celebryci ale od czegoś trzeba zacząć może niedługo czymś nas zaskoczą :) walką wieczoru będzie biedroń vs niesiołowski cholera wie czekam z niecierpliwością :)

maciek24043

2013-04-28, 13:57
Ale bym r*chał tą blondynę :D

Miszoq

2013-04-28, 14:08
McSzczery napisał/a:


Mam nadzieje, że ktoś w końcu wpie**oli temu burakowi z litwy.



mnie bardzo intryguje jakby zamiast takiego Ozdoby, postawić Chalidowa ;p
niby masa zbliżona a jakoś nie wyobrażam sobie Mameda uciekającego po oktagonie jak jakiś Najman

Szulcu

2013-04-28, 14:09
obaj siebie warci.. śmieszą mnie wywiady po walce, zero honoru. Koks z rozj***nym ryjem mówi o tym, że walka lipa bo tamten uciekał, ch*j im w dupy. Teraz Robercik może pochwalić się u siebie na siłowni, że pedał mu ryj rozwalił :D szacun

EdmundKemper

2013-04-28, 14:31
Pedałek jak pedałek, ale wywiadem po walce to zjadł dupą tych wszystkich hejterków. Czekam teraz na walkę Koksa z naszym Mariuszkiem, sportowcem narodowym. Przecież Polacy to umrą z przemyślenia, bo nie będą wiedzieli czy kibicować importowanemu Koksowi czy celebrycie Mariuszkowi.
A całą walkę, gdyby nie dyskwalifikacja powinien wygrać Ozdoba. Kilka dobrych ciosów, rozcięta twarz przeciwnika. Burneika nic nie pokazał.

ł...........na

2013-04-28, 14:45
Sledziu_w napisał/a:

Do osób, które twierdzą, że pedał miał taktykę:
Gówno prawda. Taką taktykę można stosować, żeby przeżyć na ulicy, czekając na pomoc kolegów z gejklubu. Na ringu trzeba się napie**alać.
Spoko, można się odsuwać, żeby uniknąć ciosów, ale, k***a, nie można biegać po ringu jak poj***ny!
Pedał walczył tylko, jak Robert do niego podszedł.

Widać, że to Najman uczył ozdobę. Sprzedał mu swoją taktykę i płaczliwe tłumaczenia. A to oczko bolało, bo Robert mu podobno palec tam wsadził (na filmie ozdoba jest upominany przynajmniej cztery razy, żeby nie wpychał palców w twarz Koksa), a to że miał jakieś zajebiste tajemne techniki, których miał użyć, a to że publiczność jest niesprawiedliwa, bo nie podoba jej się, że ogląda taniec z gwiadami, a że to, a że tamto. Zapomniał jeszcze dodać "wszyscy jesteście u Pani!".

ch*j, nie walka.


To jest oktagon a nie ring k***a.