18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Burneika vs Ozdoba

PabloEskobar • 2013-04-28, 02:13
Łapcie od wujka 8-)










Kaszysz

2013-04-28, 02:16
ja czekam tylko na jednego gifa z tej walki, kiedy robercik prawie zabił tego pseudocelebrytę :)

ParanoiA

2013-04-28, 02:28
Czekam tylko na jednego gifa z tej walki, kiedy ten j***ny pseudo-goryl z klatki biega za bananem i nie moze go zlapac.

bielo1

2013-04-28, 02:36
jaka ta walka była żałosna... na + tylko odwaga pedała, że wszedł do oktagonu z gościem 50 kilo cięższym

Drama

2013-04-28, 02:38
Żałosne... tyle mogę powiedzieć na temat tej walki. Wielu młodych ambitnych ludzi jest na polskiej scenie MMA, wpaja się im ciągle, że trzeba ciężko pracować aby na takiej gali wystąpić to zamiast ich wziąźć i oglądać prawdziwą ciekawą walkę to jednak nie. Hajs musi się zgadzać więc w głównej walce wieczoru walczy gość wypromowany z youtube'a jak wpie**ala stake'i i striptizer. No k*rwa mać. Poprzednie walki były naprawde ciekawe ale to co Ci goście pokazali na tym ringu to była jakaś j***na kpina.

spardo

2013-04-28, 02:49
Dzięki, Wujku :)

ti...........ax

2013-04-28, 02:56
bielo1 napisał/a:

odwaga pedała, że wszedł do oktagonu z gościem 50 kilo cięższym



Za taką kasę wielu by wyszło. A że nie chciał być zmasakrowany to sp***alał i liczył że koksu padnie bez oddechu.
pedzia teraz mogą ustawić z najmanem to by miało sens.

yemlol

2013-04-28, 03:13
jedna z najgorszych walk mma w historii, Walka wieczoru 1 wielki jak krowa który chwali sie tym że zamiast trenować to wpie**ala stejki a 2 50 kg mniejszy ch*j wie z kąd się w ogole wziął jako debiut w mma. Bardziej to pasuje do cyrku niż na ring.

regal

2013-04-28, 03:13
Przecież Ozdoba walczył lepiej od Koksa to dlaczego sp***alał? Bo sie bał. To tchórz jest. Co to za argument że Hardkorowy jest 50 kg cięższy? Jak sie boisz to nie wychodź do walki pajacu!

McSzczery

2013-04-28, 03:29
Ja pie**ole...Jak narazie to siła 2, technika 0.
Nie przepadam za mma, ale jak już oglądam to szkoda mi tych młodych ludzi dla których wystąpienie w głównej walce jest marzeniem... Ciężko trenują latami, kochają ten sport, ale nie... Na ring wpie**olą się 2 barany, jeden wpie**ala stejki, a mma ma głęboko w dupie, a drugi to jakiś j***ny striptizer i w sumie tyle o nim wystarczy.
Mam nadzieje, że ktoś w końcu wpie**oli temu burakowi z litwy.

RevolutionGFX

2013-04-28, 04:18
ch*j nie walka , jedna scenka ciekawa a reszta to parodia