18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Budzik dla każdego araba

Crewloor • 2013-07-31, 02:23
Już wyobrażam sobie taki w każdej szanującej się islamskiej rodzinie :ok***a:

Fotografia oraz tekst powyżej nie zostały dodane, by kogokolwiek obrazić. Wstawione zostały w celach humorystycznych.

Notka osobista: Od pewnego czasu zastanawia mnie jedno, dlaczego obraźliwe teksty w kierunku osób wyznających islam (note: kozojebców) są częściej karane, niż teksty na temat kościoła katolickiego. Nie jestem osobą mocno wierzącą, jednakże denerwuje mnie fakt, że islamizacja postępuje w tak szybkim tempie. I taki pseudo ateizm jest jednym z czynników przyśpieszających jeszcze ten proces. W internecie zmiesza religię z błotem, a do kościółka z rodzicami w niedziele biegnie z zadartym ogonem. Tfu, wstyd i hańba.

siedlik

2013-07-31, 03:01
Nie tlumacz sie ze niechcesz nikogo obrazic.
Islam to gowna i niech juz tak zostanie, a allah to pedo.

siemien

2013-07-31, 03:17
"Fotografia oraz tekst powyżej nie zostały dodane, by kogokolwiek obrazić."

Aż tak bardzo Sadistic zszedł na psy ? Trzeba pod każdym tematem tępiącym ciapatych, rumunów, nigusów i innych zbędnych temu światu przepraszać i tłumaczyć się że tak naprawdę to nikogo nie obraża ?

Dramat... zamiast zmieniać rząd i porządek świata, może warto zacząć od Sadistica ?

Za...........ou

2013-07-31, 03:25
Sadistic został sprzedany właścicielowi Kwejka...
Teraz już wiecie dlaczego...

Crewloor

2013-07-31, 03:54
Niestety takie są realia. Regulamin jest bezlitosny. Administracja powinna zastanowić się nad regulaminem i nabrać trochę zdrowego rozsądku.

Iperyt669

2013-07-31, 07:09
Nie znam nikogo kto chodzi w niedzielę do kościoła.

~Bambi~

2013-07-31, 10:27
Może warto najpierw zapoznać się z regulaminem i zaostrzeniem kar, przeczytać ze zrozumieniem, a potem wypisywać takie bzdury jak Crewloor? I już 3-4 matołów przeczytało jego wypociny, [podłapało i go popierają :ubawdolez: Przyszłość narodu k***a.

Do Crewloora: Skąd masz mistrzu takie dane co jest częściej karane? To, że masz swoje fanatyczne poglądy nas nie interesuje. Możesz wyznawać religię katolicką, muzułmańską, wierzyć w woo doo, chodzić się leczyć do szamana, uznawać za boga słońce. Możesz śmiać się z innych nacji, ich kultury i zachowań, ale nie łam regulaminu. Takie same zasady obejmują tematy katolików jak i muzułmanów.

Crewloor

2013-07-31, 12:26
@~Bambi~
Jakie dane? Kolego, wystarczy spojrzeć pod jeden wybrany post, w którym zaczyna się dyskusja o religii. Za obrażanie Srallacha grozi warn, a nawet ban, a obraza katolików lata za przeproszeniem wszystkim koło ch*ja ;)

IwanMT

2013-07-31, 12:57
We Francji za ch*j to nie przejdzie.
Zaraz będzie, że narusza uczucia ''kolegów w kolorze gówna'' i jeszcze pomysłodawca siedzieć pójdzie. :idzwch*j:

Wielki_Kloc

2013-07-31, 15:45
siemien napisał/a:

"Fotografia oraz tekst powyżej nie zostały dodane, by kogokolwiek obrazić."

Aż tak bardzo Sadistic zszedł na psy ? Trzeba pod każdym tematem tępiącym ciapatych, rumunów, nigusów i innych zbędnych temu światu przepraszać i tłumaczyć się że tak naprawdę to nikogo nie obraża ?



To jeszcze nic, niedługo będziemy przepraszać, że żyjemy (tak jak to się dzieje na zachodzie).

Kostek-Biernacki

2013-07-31, 15:48
Crewloor napisał/a:

denerwuje mnie fakt, że islamizacja postępuje w tak szybkim tempie.

Islamizacja w ogóle nie powinna postępować, nawet w najwolniejszym tempie.

hokano

2013-07-31, 16:00
Dajcie już spokój tym biednym muzułmanom ! Mam wrażenie że pokojowi wyznawcy tej religii są ciągle poniżani bo taka jest moda. Mam już dość ten islamofobii dookoła :emo:









































Nie no tak tylko żartowałem :amused:


evilmatt

2013-07-31, 16:01
Wolałbym żeby mieli taki model koło łóżek :amused: