18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Budzik dla każdego araba

Crewloor • 2013-07-31, 02:23
Już wyobrażam sobie taki w każdej szanującej się islamskiej rodzinie :ok***a:

Fotografia oraz tekst powyżej nie zostały dodane, by kogokolwiek obrazić. Wstawione zostały w celach humorystycznych.

Notka osobista: Od pewnego czasu zastanawia mnie jedno, dlaczego obraźliwe teksty w kierunku osób wyznających islam (note: kozojebców) są częściej karane, niż teksty na temat kościoła katolickiego. Nie jestem osobą mocno wierzącą, jednakże denerwuje mnie fakt, że islamizacja postępuje w tak szybkim tempie. I taki pseudo ateizm jest jednym z czynników przyśpieszających jeszcze ten proces. W internecie zmiesza religię z błotem, a do kościółka z rodzicami w niedziele biegnie z zadartym ogonem. Tfu, wstyd i hańba.

zarpion

2013-07-31, 16:54
żaden szanujący się (hehe) szmatogłowy nie ma pojęcia co to budzik, budzi ich tylko lizanie kozy po jajach, proste.

filipto

2013-07-31, 18:45
cytat postu użytkownika z tematu podanego przez SQT jak by sie nie chciało lepiej szukać.

"Nie no jak ktoś wierzy to niech sobie wierzy ale to, że stał na czele kościoła katolicko-pedofilskiego nie robi z niego nadczłowieka"

Gdyby coś takiego o islamie było napisane to by ban był ale "poprawność polityczna" przedewszystkim. A za typowy tekst "wypie**alaj" był warn...

edit. nie mówie już nic o tekstach w stylu ból dupy katodebili, bo to chyba też obraza?

SfinskiRyj

2013-07-31, 20:20
Sprawdźmy:

j***ć islam.
mahomet to pedofil

no i bonus;


Światłocień

2013-07-31, 20:38
Cytat:

Dramat... zamiast zmieniać rząd i porządek świata, może warto zacząć od Sadistica ?


Ja jebę! Tekst stulecia! XD