18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

moskalowy

2013-07-20, 12:23
to się teraz posypią komentarze :D go go go

eaz

2013-07-20, 12:24
Katopaszyzm, co za debil.

Swirussss

2013-07-20, 12:26
casimus tylko czy stwierdzenie faktu to obraza?

Uuk

2013-07-20, 12:29
Ja jebie
No dobra, ale co jest zabawnego w tym?
Co to jest za k***a pokolenie, które bawi obrażanie największych wartości?
To się nazywa chęć zwrócenia na siebie uwagi. Banda niedowartościowanych gimbów.
Koniec wakacji, gasić komputery i do kościoła.

hujos

2013-07-20, 12:36
www.katofaszyzm.pl idealny przykład prania młodych umysłów.
Ale ch*j. Podejdę do sprawy obiektywnie. Gdzie znajdę choć jeden zapis z rzetelnego źródła (rzetelnego a nie lewako propagandowych mediów ), że takie coś naprawdę miało miejsce. Wszystko to jest wyssane z palca. Jeśli dostanę oryginalne zapisy o tym, że kościół rozpoczął walkę z antykoncepcją czy zatuszował choć jeden przypadek molestowania to słowa uznania i też zaczynam bluzgać na tego nieżyjącego zbrodnialca.

Swirussss

2013-07-20, 12:40
h*jos napisał/a:

www.katofaszyzm.pl idealny przykład prania młodych umysłów.
Ale ch*j. Podejdę do sprawy obiektywnie. Gdzie znajdę choć jeden zapis z rzetelnego źródła (rzetelnego a nie lewako propagandowych mediów ), że takie coś naprawdę miało miejsce. Wszystko to jest wyssane z palca. Jeśli dostanę oryginalne zapisy o tym, że kościół rozpoczął walkę z antykoncepcją czy zatuszował choć jeden przypadek molestowania to słowa uznania i też zaczynam bluzgać na tego nieżyjącego zbrodnialca.



to się najpierw może dowiedz że jest coś takiego jak Crimen sollicitationis, co ma pomagać tuszować molestowania itp wśród księży.

Piotrek-nl

2013-07-20, 12:41
h*jos - poczytaj sobie przeprosiny z amerykanskich diecezji - jako rzetelne źródło,
następnie treść przeprosin Papieża Benedykta do ofiar. A potem już bluzgaj ile wlezie :D .

Szczam_na_Zakrystii

2013-07-20, 12:43
AbesM napisał/a:



to się najpierw może dowiedz że jest coś takiego jak Crimen sollicitationis, co ma pomagać tuszować molestowania itp wśród księży.




Ale czy ty nie kumasz że nas to ch*j obchodzi?
Nie wierzysz, nie podoba ci się KK? Ok, twoja sprawa!
Ja nie chodzę po ulicy i nie mówię każdemu napotkanemu że ksiądz to ch*j.
A ty wrzucając takie obrazki to własnie robisz.
Zachowujesz jak typowy gimbus.

Swirussss

2013-07-20, 12:47
SZAJBAAA napisał/a:




Ale czy ty nie kumasz że nas to ch*j obchodzi?
Nie wierzysz, nie podoba ci się KK? Ok, twoja sprawa!
Ja nie chodzę po ulicy i nie mówię każdemu napotkanemu że ksiądz to ch*j.
A ty wrzucając takie obrazki to własnie robisz.
Zachowujesz jak typowy gimbus.



rozumiem że wolisz żyć w zakłamaniu niż poznać niewygodną prawdę

le...........ce

2013-07-20, 12:50
Stawiam piwko w ciemno :amused:

Edit: Opłacało się. Jakby nie patrzeć takie są fakty. A ciemnogród niech dalej daje się mamić kłamstwami kleru :lol:

hujos

2013-07-20, 12:51
AbesM

Cytat z wiki.

Cytat:

Crimen sollicitationis zniesiono w czasie pontyfikatu Jana Pawła II i zastąpiono nowymi normami. Według jednych źródeł było to w 2001 roku, a według innych – w latach 80. XX wieku.



Jesteś strasznym hipokrytą. Ten dokument (jeśli dobrze zrozumiałem) nakazywał zachowanie milczenia w sprawie pedofilii, zoofilii, homoseksualizmu wśród księży. Ale nie oznaczało to, że nie otrzymywał on kary. :roll: wytłumacz mi to :lol: