18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brytyjski awanturnik..

Halman • 2020-08-04, 01:45

białej gorączki dostał...

An...........ur

2020-08-07, 09:13
Funnn napisał/a:

Fajnie ,ze masz taki poglad na Polakow pracujacych za granica.Jedynie nadajemy sie do czyszczenia kibli. Widzisz,Ty swoj swiatopoglad o pracy w innym kraju czerpiesz za pewne z internetu i od swoich znajomych. Widocznie Twoje ziomki ,to osoby bez znajomosci angielskiego i ambicji dlatego wymieniasz najgorsze roboty.Nidy nie slyszales,ze Polacy to ambitny narod z ust obcokrajowca? Nasi rodacy tez zajmuja wysokie stanowiska i mozesz ich spotkac w kazdym zawodzie.
Wiem,ze jestes wielkim,bialym patriota po sposobie Twoich wypowiedzi.Ja juz zaakceptowalem prawde o Polsce i polskim narodzie. Druga wojna swiatowa i czasy po niej zniszczyly polskosc na zawsze.Ten teatrzyk po 89 z roku na rok pokazuje wieksza obojetnosc spoleczenstwa. Spojrz na politykow,co oni wygaduja,robia.Ich bezczelnosc jest porazajaca.Smieja sie z Nas,bo wiedza ze gowno zrobimy.
W poprzednim poscie podalem przykladowe,banalne powody wyjazdu za granice. Otworz leb na wizje i wolnosc zycia innych.



Typowo, pie**olenie ze Polska jest zniszczona nic sie nie da dlatego wyjechalem i tam sie lansuje jako polak patriota... raz na 4 lata glosujecie chociaz ch*ja powinien sie liczyc ten wasz zapchlony glos bo tu juz nie mieszkacie. Światopogląd mam taki, Ci ktorzy wyjechali na stałe to tchórze i p*zdy. Amen

PS. Politycy zawsze byli jak k***y, liczą sie dla nich pieniądze, tylko i wyłącznie,
A czym róznicie się od polityków, przypomnij mi proszę po co wyemigrowałeś ? Ci k***a przypomne, po kase, więc morda w kubeł i zapie**alaj na obczyźnie na ciapatych i opalonych czeko chłopców.

Funnn

2020-08-08, 02:55
Andżej_Rozpur napisał/a:

Typowo, pie**olenie ze Polska jest zniszczona nic sie nie da dlatego wyjechalem i tam sie lansuje jako polak patriota... raz na 4 lata glosujecie chociaz ch*ja powinien sie liczyc ten wasz zapchlony glos bo tu juz nie mieszkacie. Światopogląd mam taki, Ci ktorzy wyjechali na stałe to tchórze i p*zdy. Amen

PS. Politycy zawsze byli jak k***y, liczą sie dla nich pieniądze, tylko i wyłącznie,
A czym róznicie się od polityków, przypomnij mi proszę po co wyemigrowałeś ? Ci k***a przypomne, po kase, więc morda w kubeł i zapie**alaj na obczyźnie na ciapatych i opalonych czeko chłopców.



Patrze,ze jestes grubo osadzony w swojej wizji i boisz sie przyjac prawdy na klate.
Chodzi mi o spoleczenstwo,upadle w wartosciach,zero zasad i honoru,wszechobecne klamstwo. To samo sie dzieje na calym swiecie. Jak interesujesz sie polityka,to widzisz ,ze oni smieja sie Nam w twarz. Traktuja jak kundle..Bedziemy narzekac ale nic zrobimy.Oni to dobrze wiedza. Sytuacja z Covidem dopiero pokazala jak duzo ludzi ma wylaczone myslenie. Tancz jak Ci zagraja.
Jestes zalosny wmawiajac mi kolejny raz,ze ja i reszta jedzie wylacznie w celach zarobkowych.Klamstwo powtarzane 100 razy staje sie prawda ? Dla Ciebie widocznie tak,wiec zyj ta swoja smieszna wizja i dalej dopie**alaj dla swoich rodakow zawistny maly czlowieku.

An...........ur

2020-08-09, 09:08
Funnn napisał/a:

Fajnie ,ze masz taki poglad na Polakow pracujacych za granica.Jedynie nadajemy sie do czyszczenia kibli. Widzisz,Ty swoj swiatopoglad o pracy w innym kraju czerpiesz za pewne z internetu i od swoich znajomych. Widocznie Twoje ziomki ,to osoby bez znajomosci angielskiego i ambicji dlatego wymieniasz najgorsze roboty.Nidy nie slyszales,ze Polacy to ambitny narod z ust obcokrajowca? Nasi rodacy tez zajmuja wysokie stanowiska i mozesz ich spotkac w kazdym zawodzie.
Wiem,ze jestes wielkim,bialym patriota po sposobie Twoich wypowiedzi.Ja juz zaakceptowalem prawde o Polsce i polskim narodzie. Druga wojna swiatowa i czasy po niej zniszczyly polskosc na zawsze.Ten teatrzyk po 89 z roku na rok pokazuje wieksza obojetnosc spoleczenstwa. Spojrz na politykow,co oni wygaduja,robia.Ich bezczelnosc jest porazajaca.Smieja sie z Nas,bo wiedza ze gowno zrobimy.
W poprzednim poscie podalem przykladowe,banalne powody wyjazdu za granice. Otworz leb na wizje i wolnosc zycia innych.



Gdybyś czytał ze zrozumieniem to może było by łatwiej. Wysile sie jeszcze raz matołku. Dla mnie polacy, ktorzy mieszkaja za granica a nie wspieraja naszego kraju to p*zdy, NA STAŁE. czytaj ze zrozumieniem. Jak zaakceptowałes „prawdw” o polskim narodzie, tak zle go oceniasz to tym bardziej zamknij morde i siedz tam gdzie siedzisz, tacy jak ty sprzedali ten kraj, pozwolili na rozbiory Polski bo przeciez wtedy tez bylo „tak zle”. Polak Polakowi Polakiem - tyle o Tobie. Serio ch*j tu kogos obchodzą Twoje wypociny i oceny polityczne, smaruj cegły betonem, podawaj kiełbase w tesco i zachowaj te swoje oceny i podniecenie zachodem dla siebie. Moim zdaniem w Polsce jest dobrze, jest to dalej konserwatywny kraj i dzieki temu mamy duzo mniej zezwierzęcenia. Poczekamy pare lat, zobaczymy jak bedziesz sp***alal jak przyjma kolejna fale uchodzcow, nierobow etc. Z ch*j wie skąd. Znajomi już uciekli z Francji bo nie da się żyć, wyjść na ulice. Podsumowując, nie wypowiadaj się o polsce, nie przyjeżdżaj i nie wracaj - w Twoim jezyku, ingland is soł emejzing


:-o

Ali_G

2020-08-12, 11:42
Justynka99 napisał/a:

To, że Tobie nie poszło, to nie znaczy, że to niemożliwe. Ja w zeszłym roku w tygodniu wykonywałam prace pomocnicze w zawodzie, którego się uczę + w weekendy za barem. Po dwóch miesiącach przywiozłam trochę ponad 5K.



XDD, no to tak jak mówię. Pewnie siedziałaś se tam u starego czy innej rodzinki, nie wydawałaś kasy na mieszkanie ani na żarcie. Nie wiem w jakiej biedzie trzeba by było żyć żeby po dwóch miesiącach odłożyć 5k funtów. Ludzie tam po 10 latach zarabiają 2500 funtów, a jak chcą mieć coś więcej od życia to biorą drugą robotę, wtedy dostają tzw BR TAX CODE i muszą płacić 40% podatku z tej drugiej roboty. Ładne farmazony tutaj jebiesz xD
Kolega mój który żywił się beansami z chlebem tostowym posmarowanym nożem przez te 5 miesięcy odłożył całe 500 funtów więcej ode mnie, a Ty p0lko pie**olisz że w dwa miesiące 5k odłożyłaś. Głupie wynajęcie pokoju to kwota od 300 do 400 funtów miesięcznie (nie licząc dopłat do różnych rachunków). Na żarcie spokojnie wystarczy Ci 25 funtów tygodniowo więc jest to już stówka. Dwa miesiące to jest 1k funtów na same utrzymanie. Jeszcze jak mi teraz powiesz że zarabiałaś na godzinę więcej niż te 11 funtów (co jest raczej nie możliwe) to już w ogóle pie**olnę ze śmiechu xD.

An...........ur

2020-08-13, 01:16
Ali_G napisał/a:

XDD, no to tak jak mówię. Pewnie siedziałaś se tam u starego czy innej rodzinki, nie wydawałaś kasy na mieszkanie ani na żarcie. Nie wiem w jakiej biedzie trzeba by było żyć żeby po dwóch miesiącach odłożyć 5k funtów. Ludzie tam po 10 latach zarabiają 2500 funtów, a jak chcą mieć coś więcej od życia to biorą drugą robotę, wtedy dostają tzw BR TAX CODE i muszą płacić 40% podatku z tej drugiej roboty. Ładne farmazony tutaj jebiesz xD
Kolega mój który żywił się beansami z chlebem tostowym posmarowanym nożem przez te 5 miesięcy odłożył całe 500 funtów więcej ode mnie, a Ty p0lko pie**olisz że w dwa miesiące 5k odłożyłaś. Głupie wynajęcie pokoju to kwota od 300 do 400 funtów miesięcznie (nie licząc dopłat do różnych rachunków). Na żarcie spokojnie wystarczy Ci 25 funtów tygodniowo więc jest to już stówka. Dwa miesiące to jest 1k funtów na same utrzymanie. Jeszcze jak mi teraz powiesz że zarabiałaś na godzinę więcej niż te 11 funtów (co jest raczej nie możliwe) to już w ogóle pie**olnę ze śmiechu xD.



Tak jak pisalem, opie**alanie caffe latte kiełbasek i kaszankowej podwawelskiej mudżynskiej w cenie, trochę ją szczenka bolała, zanik gardła i plemniki w zębinie no ale 5K jest


:mrgreen:

Funnn

2020-08-13, 05:12
Andżej_Rozpur napisał/a:

Gdybyś czytał ze zrozumieniem to może było by łatwiej. Wysile sie jeszcze raz matołku. Dla mnie polacy, ktorzy mieszkaja za granica a nie wspieraja naszego kraju to p*zdy, NA STAŁE. czytaj ze zrozumieniem. Jak zaakceptowałes „prawdw” o polskim narodzie, tak zle go oceniasz to tym bardziej zamknij morde i siedz tam gdzie siedzisz, tacy jak ty sprzedali ten kraj, pozwolili na rozbiory Polski bo przeciez wtedy tez bylo „tak zle”. Polak Polakowi Polakiem - tyle o Tobie. Serio ch*j tu kogos obchodzą Twoje wypociny i oceny polityczne, smaruj cegły betonem, podawaj kiełbase w tesco i zachowaj te swoje oceny i podniecenie zachodem dla siebie. Moim zdaniem w Polsce jest dobrze, jest to dalej konserwatywny kraj i dzieki temu mamy duzo mniej zezwierzęcenia. Poczekamy pare lat, zobaczymy jak bedziesz sp***alal jak przyjma kolejna fale uchodzcow, nierobow etc. Z ch*j wie skąd. Znajomi już uciekli z Francji bo nie da się żyć, wyjść na ulice. Podsumowując, nie wypowiadaj się o polsce, nie przyjeżdżaj i nie wracaj - w Twoim jezyku, ingland is soł emejzing




Najpierw najezdzasz na wszystkich Polakow ,ktorzy pracuja za granica.Dopiero pozniej dodales "na stale" - tych nie nawidzisz? Twoj pierwszy komentarz pokazal,ze z miejsca przybiles mi etykiete biednego materialnie i mentalnie polaczka.
Patrze,ze boli cie kazde zle slowo opisujace Polske,Polakow. Ilu ja ludzi poznalem,ktorzy wola zyc klamstwem ,bo im tak wygodniej.Zalosne.
Odnosnie mojego wpisu "prawda o polskim narodzie " - to sie tyczy tez do innych krajow,nacji. Ludzie w wiekszosci to j***ne kundle,ktore chca miec Pana,bo same sobie nie poradza. Maja mozgi ale nie potrafia ich uzywac. Mnie boli,to co sie odpie**ala w Polsce w ostatnich latach. Czy Ty wogole sledzisz wypowiedzi i dzialania politykow ? Obejrzysz czasem wiadomosci TVP ? Takiej propagandy nie widzialem od czasu,gdy zaczalem interesowac sie polityka.

Czytaj ze zrozumieniem,bo ciezko prowadzic z toba racjonalna rozmowe. Gdzie napisalem,ze Anglia jest wspaniala? Gdzie napisalem,ze Polska jest taka zj***na? Odnioslem sie tylko do mentalnosci ludzi i po czesci sytuacji politycznej. Jest tysiac innych rzeczy,ktorych nie znajdziesz,zaznasz w zadnym innym kraju niz ojczyznie a w pelni moze dostrzec,to tylko osoba mieszkajaca poza granicami.

Andżej_Rozpur napisał/a:

Tak jak pisalem, opie**alanie caffe latte kiełbasek i kaszankowej podwawelskiej mudżynskiej w cenie, trochę ją szczenka bolała, zanik gardła i plemniki w zębinie no ale 5K jest


Zal komentowac.

Ali_G napisał/a:

XDD, no to tak jak mówię. Pewnie siedziałaś se tam u starego czy innej rodzinki, nie wydawałaś kasy na mieszkanie ani na żarcie. Nie wiem w jakiej biedzie trzeba by było żyć żeby po dwóch miesiącach odłożyć 5k funtów. Ludzie tam po 10 latach zarabiają 2500 funtów, a jak chcą mieć coś więcej od życia to biorą drugą robotę, wtedy dostają tzw BR TAX CODE i muszą płacić 40% podatku z tej drugiej roboty. Ładne farmazony tutaj jebiesz xD
Kolega mój który żywił się beansami z chlebem tostowym posmarowanym nożem przez te 5 miesięcy odłożył całe 500 funtów więcej ode mnie, a Ty p0lko pie**olisz że w dwa miesiące 5k odłożyłaś. Głupie wynajęcie pokoju to kwota od 300 do 400 funtów miesięcznie (nie licząc dopłat do różnych rachunków). Na żarcie spokojnie wystarczy Ci 25 funtów tygodniowo więc jest to już stówka. Dwa miesiące to jest 1k funtów na same utrzymanie. Jeszcze jak mi teraz powiesz że zarabiałaś na godzinę więcej niż te 11 funtów (co jest raczej nie możliwe) to już w ogóle pie**olnę ze śmiechu xD.



Ona nie powie calej prawdy ale my to latwo mozemy zweryfikowac. Student w UK na praktykach moze dostac miedzy 10-15 funtow ale nie wiem,czy to sie sprawdza w Jej przypadku (przykladowo football coach trenujacy juniorow zarabia 20-25 /h)

Odnosnie Twoich 25 funtow na jedzenie. Jeszcze nie poznalem osoby,ktora potrafi tylko tyle wydac na tydzien. U mnie srednia to 70 .Dodam,ze wszystko sam gotuje ( dieta 5 posilkow dziennie) ,jakis fastfood wpadnie raz lub dwa razy w miesiacu. Przed okresem trzymania michy potrafilem jesc mniej i wydac jeszcze wiecej.

An...........ur

2020-08-14, 23:39
Funnn napisał/a:

prowadzic z toba racjonalna rozmowe. Gdzie napisalem,ze Anglia jest wspaniala? Gdzie napisalem,ze Polska jest taka zj***na? Odnioslem sie tylko do mentalnosci ludzi i po czesci sytuacji politycznej. Jest tysiac innych rzeczy,ktorych nie znajdziesz,zaznasz w zadnym innym kraju niz ojczyznie a w pelni moze dostrzec,to tylko osoba mieszkajaca poza granicami.
Zal


Jeszcze raz Ci to objasnie gamoniu. Siedzisz na stale w obcym kraju, placisz tam podatki i tam napedzasz gospodarke, nie masz z Polska nic wspolnego oprocz udawania ze jestes Polakiem, reasumujac siedz tam k***a dalej ale sie zbytnio nie mądruj bo to my pracujemy na gospodarke a nie Ty.

P.S. Nad aktualna sytuacje polityczna tez sie nie spuszczaj, nie masz prawa glosu, nie mieszkasz tu.
Zapie**alaj i badz nikim w ciapak landii. Pozdro


:mrgreen:

Funnn

2020-08-15, 02:40
Andżej_Rozpur napisał/a:

Jeszcze raz Ci to objasnie gamoniu. Siedzisz na stale w obcym kraju, placisz tam podatki i tam napedzasz gospodarke, nie masz z Polska nic wspolnego oprocz udawania ze jestes Polakiem, reasumujac siedz tam k***a dalej ale sie zbytnio nie mądruj bo to my pracujemy na gospodarke a nie Ty.

P.S. Nad aktualna sytuacje polityczna tez sie nie spuszczaj, nie masz prawa glosu, nie mieszkasz tu.
Zapie**alaj i badz nikim w ciapak landii. Pozdro



Jak male dziecko, caly czas probujesz mi wmawiac kim jestem i co mam robic. Swoimi wpisami jedynie potwierdzasz ,ze Polak Polakowi wilkiem.
Nie mam zamiaru odpisywac na dalsze twoje posty.
Nie pozdrawiam.

An...........ur

2020-08-15, 11:10
Funnn napisał/a:

Jak male dziecko, caly czas probujesz mi wmawiac kim jestem i co mam robic. Swoimi wpisami jedynie potwierdzasz ,ze Polak Polakowi wilkiem.
Nie mam zamiaru odpisywac na dalsze twoje posty.
Nie pozdrawiam.



Wilkiem ? Niedojebie umysłowy już sie wypowiadałes... w Polsce to nic sie nie da, w Polsce to jest zle, bo nie taka partia... kogo k***a obchodza twoje zale, zapie**alaj na angoli i skoncz z tymi smutami, taki z ciebie patriota jak z dupy rakieta.
Najlepiej pie**olic jak jest zle ale nawet nie probowac tego zmienic, k***o twoj wklad w ten kraj jest zaden, zrozum to. Dzisiejszy patriota to taki ktory zapie**ala zeby bylo na podatki w dobrej wierze, to czy rzad jest taki czy inny nie zmienia faktu ze w Polsce jest co raz lepiej. Nienawidze PIS, PO etc. Nie zmienia to faktu ze cofajac sie 10 lat wstecz bylo duzo gorzej. Chociazby drogi... a to co pisala justynka to jakis fail, „bo 500 plus”, k***a a w. Anglii ile ile dostaje na jednego gowniaka ze madki polki tam wychowuja.
Siedz tam sobie, Polska nie potrzebuje takich ludzi, zmien obywatelstwo...
A no tak, nie dostaniesz innego

:-o