18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brytyjski awanturnik..

Halman • 2020-08-04, 01:45

białej gorączki dostał...

Tom9310

2020-08-04, 01:50
Przypomniała mi się trochę podobna sytuacja jak byłem w Anglii i poszedłem kiedyś do Polskiego sklepu a tam Angol kłócił się i wyzywał sprzedawcę dlaczego Lemoniada z "Heleny" jest droższa o 20p skoro kolorowa oranżada jest tańsza i czemu nie jest w tej samej cenie. A jestem przekonany że w Polsce nawet ta lemoniada była droższa o 20 czy 30 gr od zwykłej oranżady z Heleny i wątpię żeby jakikolwiek Polak o takie coś robił problemy. Ale u brytoli to chyba normalnie :roll:

sa...........el

2020-08-04, 01:57
Tom9310 napisał/a:

Przypomniała mi się trochę podobna sytuacja jak byłem w Anglii i poszedłem kiedyś do Polskiego sklepu a tam Angol kłócił się i wyzywał sprzedawcę dlaczego Lemoniada z "Heleny" jest droższa o 20p skoro kolorowa oranżada jest tańsza i czemu nie jest w tej samej cenie. A jestem przekonany że w Polsce nawet ta lemoniada była droższa o 20 czy 30 gr od zwykłej oranżady z Heleny i wątpię żeby jakikolwiek Polak o takie coś robił problemy. Ale u brytoli to chyba normalnie



Bo Polacy mają niestety w drugą stronę. Mogą być j***ni we wszystkie otwory i nie widzą problemu.

joeblacktwo

2020-08-04, 06:51
satariel napisał/a:

Bo Polacy mają niestety w drugą stronę. Mogą być j***ni we wszystkie otwory i nie widzą problemu.



Opowiadaj jak było

aaaaaaaaaaaaaa

2020-08-04, 08:33
Mam wrażenie, że co najmniej jednym z powodów było to, że kierowca nie był brytyjczykiem...

Gwardek

2020-08-04, 10:51
joeblacktwo napisał/a:

Opowiadaj jak było



Ale, że co, że kolega nieprawdę powiedział? Jesteśmy j***ni w odbyt przez popis już 15 lat co najmniej ;D Jak widać, polaczki robaczki chcą kolejnych 15 lat j***nia, bo popis dalej twardo powyżej 75% :D Jesteście k***a j***nymi bezmózgami, gównami i odpadami, nie zasługujecie aby żyć w normalnym i bogatym kraju. Jak to powiedział pewien Zbyszek. Was trzeba j***ć i na was zarabiać!

jasiek.kulaga

2020-08-04, 11:18
Gwardek napisał/a:

Ale, że co, że kolega nieprawdę powiedział? Jesteśmy j***ni w odbyt przez popis już 15 lat co najmniej ;D Jak widać, polaczki robaczki chcą kolejnych 15 lat j***nia, bo popis dalej twardo powyżej 75% Jesteście k***a j***nymi bezmózgami, gównami i odpadami, nie zasługujecie aby żyć w normalnym i bogatym kraju. Jak to powiedział pewien Zbyszek. Was trzeba j***ć i na was zarabiać!



eh ty ciulu.... w dupie byles, gowno widziales i tam zostaniesz :) wiesz tyle o zyciu i polityce na ile dowiesz sie z gowna w ktorym tkwisz :)

Gwardek napisał/a:

Ale, że co, że kolega nieprawdę powiedział? Jesteśmy j***ni w odbyt przez popis już 15 lat co najmniej ;D Jak widać, polaczki robaczki chcą kolejnych 15 lat j***nia, bo popis dalej twardo powyżej 75% Jesteście k***a j***nymi bezmózgami, gównami i odpadami, nie zasługujecie aby żyć w normalnym i bogatym kraju. Jak to powiedział pewien Zbyszek. Was trzeba j***ć i na was zarabiać!



jeszcze urodzony w 92.... gowniarz z dupy po prostu :D tkwisz w gownie zamiast rozumu :)

AN...........or

2020-08-04, 11:59
Jakim zjebem trzeba być żeby jechać do jakiś brytyjskich śmieci i tam pracować w tym multi kulti syfie .. j***ne polskie robaki, dobrze sa traktowani tam

ManiacGregor

2020-08-04, 12:30
joeblacktwo napisał/a:

Opowiadaj jak było



Zgadzam się w 100 procentach. Polacy są j***ni w czoko oko od lat i nic z tym nie robią. Co więcej, jeszcze gorszą władze wybierają. Z wyborów na wybory jest gorzej. Póki Polacy będą się dawać w dupke pykać Jarkowi, do puty będzie źle.

Gwardek napisał/a:

Ale, że co, że kolega nieprawdę powiedział? Jesteśmy j***ni w odbyt przez popis już 15 lat co najmniej ;D Jak widać, polaczki robaczki chcą kolejnych 15 lat j***nia, bo popis dalej twardo powyżej 75% Jesteście k***a j***nymi bezmózgami, gównami i odpadami, nie zasługujecie aby żyć w normalnym i bogatym kraju. Jak to powiedział pewien Zbyszek. Was trzeba j***ć i na was zarabiać!



No k***a, buzi bym Ci dał za tak ładne wyjaśnienie. Nie, nie żartuję xd

raistpol

2020-08-04, 13:32
ale go kierowca wk***ił :D

luja27

2020-08-04, 13:51
Rodowity Brytyjczyk :mrgreen:

Justynka99

2020-08-04, 13:52
ANALizator napisał/a:

Jakim zjebem trzeba być żeby jechać do jakiś brytyjskich śmieci i tam pracować w tym multi kulti syfie .. j***ne polskie robaki, dobrze sa traktowani tam



Jeździłam do GB w celach zarobkowych. W dwa miesiące pracy wakacyjnej spokojnie wystarczało mi na rok studencki wynajmowania mieszkania, nauki i imprezowania bez specjalnych wyrzeczeń. Powodzenia w zarobieniu tyle w Polsce przed końcem studiów. A i po studiach, jeżeli realia ekonomiczne się w tym czasie nie zmienią to chętnie się poświęcę i zgodzę na zarobki tygodniowe takie, jak w Polsce miesięcznie. Ze złym traktowaniem nigdy się nie spotkałam. Pewnie dlatego, że mówię swobodnie po angielsku, a nie wymagam od Anglików, że to oni się polskiego nauczą, jak duża część Polaków w GB.

suchysongoful

2020-08-04, 15:31
Że smutkiem stwierdzam fakt cze w Polsce jakoś ciężko mi wyobrazić sobie taką akcję żeby pasażerowie jakiegoś pojeba do porządku przyprowadzili

Tom9310

2020-08-04, 15:43
ANALizator napisał/a:

Jakim zjebem trzeba być żeby jechać do jakiś brytyjskich śmieci i tam pracować w tym multi kulti syfie .. j***ne polskie robaki, dobrze sa traktowani tam



Ja wyjechałem zaraz po Technikum w 2014 bodajże to było. Myślę że większość pamieta te czasy (znaczne bezrobocie, paliwo prawie 6zł, wynagrodzenie ok. 1500~~). ja ze względu na to miałem szansę więc skorzystałem ale i tak z myślą o powrocie do Polski. Fakt kolego nie brakuje patologii która wyjeżdża za granicę i tam odpie**ala i robi wstyd naszemu Krajowi. Ale nie ma sensu wrzucać tu wszystkich do jednego wora bo są ludzie tacy jak Ja którym wyjazd za granicę zapewnił lepszy start po powrocie do Polski. Rozumiem że Ty ani razu nie musiałeś wyjeżdżać za pieniędzmi i udało ci się tutaj rozwinąć i zarabiasz dobre pieniądze no to gratulacje. A jeśli chodzi o te całe multikulti kolego to zgadzam się, jest masakra. Ale kogokolwiek z tego powodu że pojechał sobie tam zarobić jest słabe

;-)