18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brutalne zatrzymanie za niewinność aktywistki LGBT.

solltys • 2020-07-15, 17:47
Pewnie część z Was słyszała o wczorajszym zatrzymaniu aktywistki Małgorzaty Sz. pod pseudonimem Margot która prowadzi stronę na facebooku "Stop Bzdurom" mającą na celu promowanie środowisk LGBT oraz zwalczanie homofobii (jednak gdy napiszecie na ów stronie cokolwiek, nie używając żadnych niestosownych słów, ba używając najpiękniejszych słów z języka Polskiego jednak nie niosącego w treści poparcia dla ów ruchu to Wasz komentarz zostanie z całą pewnością usunięty).

Lewicowe media rozpisują się o brutalnym wyprowadzeniu zatrzymanej bez ubrań, gdzie nie pozwolono jej założyć nawet butów, oczywiście z nagrania wynika zupełnie co innego, policja najpierw spokojnie przedstawiła zatrzymanej sytuację a gdy ta zaczęła stawiać opór została skuta w kajdanki po czym odmówiła założenia butów w efekcie czego została wyprowadzona bez nich. Oczywiście nagranie zostało przycięte tak że nie wiadomo cóż takiego wydarzyło się pomiędzy grzecznym proszeniem zatrzymanej przez policję o współpracę a zakuciem w kajdanki. Pewnie część z Was zastanawia się dlaczego zakuta wygląda jak chłopak, brzmi jak chłopak i policja kieruje się do niej zwrotami sugerującymi że jest chłopakiem, otóż Nasza Małgosia to tak na prawdę Michał który każe na siebie mówić Małgorzata.

No i najważniejsze, przyjaciele zatrzymanej twierdzą że to wynik politycznej nagonki na środowiska LGBT i zatrzymana nie zrobiła nic złego jednak filmik na którym Małgosia wraz z kilkoma innymi osobami pobiła kierowcę Fundacji PRO, zniszczyła jego pojazd a następnie ukradła tablice rejestracyjne tym samym w ciągu minuty łamiąc prawo trzykrotnie sugeruje co innego.




Poniżej również filmik do nagrania na którym zatrzymana wraz z grupką osób napadła na wspomnianego kierowcę.




Oraz zdjęcie na którym pozuje wraz ze swoją dziewczyną oraz skradzioną tablicą rejestracyjną (na zdjęciu po prawej).




PS. Celowo nie udostępniałem nazwiska zatrzymanej aby nie naruszać prywatności, jednak wszelkie materiały gdzie ów wizerunek/nazwisko występują są upublicznione przez jej środowisko.

Dodatkowo nie szukając specjalnie łatwo trafić na materiały na których zatrzymana przyznaje się do wandalizmu malując graffiti na budynkach/chodnikach popierające LGBT i nie dostrzegając w tym żadnego wandalizmu. Zresztą to tylko wierzchołek jednak nie będę się tu z tym rozpisywał bo nie chcecie sobie aż tak bardzo dziś psuć nastroju.

_HeiSeNBerg

2020-07-15, 20:14
Co najlepsze pewnie ten z PRO life nie chciał oddać bo wiadomo jakby się to skończyło. Oko-stres i inne onety czy GW by napie**alali w niego i organizacje s pod jego szyldu aż złoto. Jednak dobrze zrobił, że się dał.

mygyry

2020-07-15, 20:32
Wiewór napisał/a:

To są dopiero początki prześladowania "wroguf łojczyzny" przez PiS.
Tak jak zapowiedział Zero skończą dopiero jak będą mieli władze totalna.
Pedały skończą w obozach koncentracyjnych.
Taka klasę wladzy wybrali ludzie bez klasy.



To chyba jeden z najgłupszych postów jakie tu wysrałeś :facepalm:

mazga50

2020-07-15, 20:46
Michał Szutowicz ma pseudonim wśród tęczowych kurew "Małgorzata". Każda k***a ma ksywę.

suchysongoful

2020-07-15, 20:49
:mrgreen: teraz przeczytałem że to chłop
A w kryminale skoro lubi to będzie robić za kobietę

solltys

2020-07-15, 21:14
suchysongoful napisał/a:

teraz przeczytałem że to chłop
A w kryminale skoro lubi to będzie robić za kobietę



Właśnie to facet który lubi dziewczyny ale uważa że jest lesbijką, nie ma dowodów ze kręcą go inni faceci. Nie jestem w stanie tego osobiście ogarnąć ale domyślam się że ma to własną literkę w pośród tych 60 płuci, chociaż jakby się nie nazwał to jest typem hetero lubiącym kobiety ale szukającym atencji poprzez nazywanie się kobietą, może to jest po prostu spowodowane kompleksami na punkcie małego przyrodzenia.

n3grom

2020-07-15, 21:27
Ale na filmiku policja aresztuje typa przeciez nie babke

PhantomMask

2020-07-15, 21:31
A jeszcze ostatnio natrafiłem na ich "zrzutkę" na bojówkę lgbt k***a rtv agd...na sponsorowanie lewackich działań terrorystycznych...

kickyourheadoff

2020-07-15, 21:47

opie 2 piwa się należą za wyciąganie wszelkich ekscesów tego typu

Seavitia

2020-07-15, 22:01
tema ok. ale soltys - BLAGAM - słowo "ów" się odmienia. owej stronie, owego ruchu, owe nazwisko itp. itd.

solltys

2020-07-15, 22:04
Seavitia napisał/a:

tema ok. ale soltys - BLAGAM - słowo "ów" się odmienia. owej stronie, owego ruchu, owe nazwisko itp. itd.



Dzięki za zwrócenie na to uwagi, nie ukrywam że mam z tym problem i to nie pierwszy raz gdy strzeliłem taką gafę, obiecuję poprawę chociaż na swoje usprawiedliwienie dodam że mieszkam pół życia za granicą w efekcie czego moja edukacja języka Polskiego została przerwana bardzo wcześnie jednak nie usprawiedliwia to faktu że ciągle robię ten sam błąd.

EDIT: Sprawdziłem gdzie tym razem użyłem określenia "ów" i cytując "gdzie ów wizerunek/nazwisko" jak mógłbym to odmienić? Jeśli mowa o wizerunku to "owy" a o nazwisku to "owe", ale gdy chodzi o "wizerunek/nazwisko" to chyba nie ma odmiany która by pasowała do obu i "ów" jest na miejscu? Jeśli się mylę to proszę mnie doedukować. :oops: Dopatrzyłem się że faktycznie napisałem "ów ruchu" i "ów stronie", tu faktycznie dałem dupy jak Małgosia. :/

Tr...........ty

2020-07-15, 22:21
mazga50 napisał/a:

Każda k***a ma ksywę.



Żołnierze AK też wg ciebie, bo praktycznie wszyscy mieli pseudonimy?

Bogunia77

2020-07-15, 22:30
Sspietras napisał/a:

na



Zazdrośnik

sanqvo

2020-07-15, 23:14
k***a oglądałem ten drugi filmik A tam gościu sra.. mówię o ch*j tu k***a chodzi

Dobra odswiezylem i jest git coś się popie**olilo

Bartsad

2020-07-15, 23:20
j***ć k***y z pro