18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brutalne zatrzymanie za niewinność aktywistki LGBT.

solltys • 2020-07-15, 17:47
Pewnie część z Was słyszała o wczorajszym zatrzymaniu aktywistki Małgorzaty Sz. pod pseudonimem Margot która prowadzi stronę na facebooku "Stop Bzdurom" mającą na celu promowanie środowisk LGBT oraz zwalczanie homofobii (jednak gdy napiszecie na ów stronie cokolwiek, nie używając żadnych niestosownych słów, ba używając najpiękniejszych słów z języka Polskiego jednak nie niosącego w treści poparcia dla ów ruchu to Wasz komentarz zostanie z całą pewnością usunięty).

Lewicowe media rozpisują się o brutalnym wyprowadzeniu zatrzymanej bez ubrań, gdzie nie pozwolono jej założyć nawet butów, oczywiście z nagrania wynika zupełnie co innego, policja najpierw spokojnie przedstawiła zatrzymanej sytuację a gdy ta zaczęła stawiać opór została skuta w kajdanki po czym odmówiła założenia butów w efekcie czego została wyprowadzona bez nich. Oczywiście nagranie zostało przycięte tak że nie wiadomo cóż takiego wydarzyło się pomiędzy grzecznym proszeniem zatrzymanej przez policję o współpracę a zakuciem w kajdanki. Pewnie część z Was zastanawia się dlaczego zakuta wygląda jak chłopak, brzmi jak chłopak i policja kieruje się do niej zwrotami sugerującymi że jest chłopakiem, otóż Nasza Małgosia to tak na prawdę Michał który każe na siebie mówić Małgorzata.

No i najważniejsze, przyjaciele zatrzymanej twierdzą że to wynik politycznej nagonki na środowiska LGBT i zatrzymana nie zrobiła nic złego jednak filmik na którym Małgosia wraz z kilkoma innymi osobami pobiła kierowcę Fundacji PRO, zniszczyła jego pojazd a następnie ukradła tablice rejestracyjne tym samym w ciągu minuty łamiąc prawo trzykrotnie sugeruje co innego.




Poniżej również filmik do nagrania na którym zatrzymana wraz z grupką osób napadła na wspomnianego kierowcę.




Oraz zdjęcie na którym pozuje wraz ze swoją dziewczyną oraz skradzioną tablicą rejestracyjną (na zdjęciu po prawej).




PS. Celowo nie udostępniałem nazwiska zatrzymanej aby nie naruszać prywatności, jednak wszelkie materiały gdzie ów wizerunek/nazwisko występują są upublicznione przez jej środowisko.

Dodatkowo nie szukając specjalnie łatwo trafić na materiały na których zatrzymana przyznaje się do wandalizmu malując graffiti na budynkach/chodnikach popierające LGBT i nie dostrzegając w tym żadnego wandalizmu. Zresztą to tylko wierzchołek jednak nie będę się tu z tym rozpisywał bo nie chcecie sobie aż tak bardzo dziś psuć nastroju.

Halman

2020-07-15, 17:50
o mój boshe.. LGBT zaaresztowali - nie wolno przecież !

Tak dla historycznego przypomnienia; akcja hiacynt miała wymierne korzyści bo się homosiom wstyd było przyznać że sa homosiami bo to oznaczało że maja z automatu założone milicyjne teczki a jak teczka to ch*j wie czy nie konfitura :-D

mygyry

2020-07-15, 17:51
Wszak wiadomo, że najbardziej agresywne, nietolerancyjne, zakłamane, faszystowskie, chamskie i chuligańskie bojówki noszą się z tęczowym sztandarem i niby walczą przeciwko temu co już wymieniłem...

garota

2020-07-15, 17:54
Chciałbym żeby kiedyś takie piździny mnie zaatakowały. Tylko pewnie później mnie policaje wyciągali z mieszkania ale cóż tam. Działania dla dobra społecznego nie niosą ze sobą zaszczytów.

JasOgnisko

2020-07-15, 18:06
Mam nadziej że ją tam na komendzie konkretnie obiją , może dojdzie do nie szczęśliwego wypadku i się powiesi . Całe szczęście jest całe nagranie i widać kto tam atakował tego kierowce.

Grzmocislaw

2020-07-15, 18:08
Szkoda ze ze schodów nie spadło to

parolek

2020-07-15, 18:12
Wysłać ich wszystkich w p*zdziec na biegun północny nieh robią co chcą.

bl...........se

2020-07-15, 18:20
k***a ludzie, nie powielajcie papki z wyborczej :D
Nie żadnej "aktywistki Małgorzaty Sz. pod pseudonimem Margot"
tylko AKTYWISTY Michała Sz., który stwierdził, że czuje się kobietą.
Tak, chodzi o tego kolesia w czarnej koszulce, a nie tę kolorowłosę. Skłoterska konczita.

solltys

2020-07-15, 18:24
blackrose napisał/a:

k***a ludzie, nie powielajcie papki z wyborczej
Nie żadnej "aktywistki Małgorzaty Sz. pod pseudonimem Margot"
tylko AKTYWISTY Michała Sz., który stwierdził, że czuje się kobietą.
Tak, chodzi o tego kolesia w czarnej koszulce, a nie tę kolorowłosę. Skłoterska konczita.



Oczywiście każdy to wie jednak pisząc "artykuł" postanowiłem ów zwrot wykorzystać niczym płachtę na byka co by bardziej pobudzić w Was emocje, oraz żeby mieć pewność że artykuł będzie miał odpowiedni wydźwięk zresztą teraz nikt tego nie podepnie pod mowę nienawiści czy inną nietolerancję. A było by szkoda gdyby usunęli pod gówno-pretekstem bo włożyłem w napisanie tego dużo serduszka i czasu (całe 5 minut) co do mnie nie podobne. :-)

oioioi

2020-07-15, 18:34
niech jej / mu / temu pałka policyjna w dupie lekką będzie

Noside

2020-07-15, 18:42
Małgorzata? Jakiegoś typa wyciągają. Ogłosił się kobietą, czy jak? No to mógł się przy policji ogłosić niewinnym. Tak samo by zadziałało.

Arturo8319

2020-07-15, 18:44
Przecież to to wygląda jak chop 8-)

solltys

2020-07-15, 18:45
Noside napisał/a:

Małgorzata? Jakiegoś typa wyciągają. Ogłosił się kobietą, czy jak? No to mógł się przy policji ogłosić niewinnym. Tak samo by zadziałało.



Dokładnie tak zrobił, (nie)stety prokurator nie posłuchał dlatego mają zamiar organizować protest.

jasypan

2020-07-15, 18:50
Do moderacji:
Czy ja mógłbym na malutką chwilę dostać takie coś "~" przed swój nick? Chciałbym 10 piw wystawić pod tym tematem.
Z góry dziękuję
P.

Sspietras

2020-07-15, 19:00
bardzo dobrze na na dołku powinni mu tyłek zjechać to by mu z głowy wybili to lgbt