18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brutalne zatrzymanie za niewinność aktywistki LGBT.

solltys • 2020-07-15, 17:47
Pewnie część z Was słyszała o wczorajszym zatrzymaniu aktywistki Małgorzaty Sz. pod pseudonimem Margot która prowadzi stronę na facebooku "Stop Bzdurom" mającą na celu promowanie środowisk LGBT oraz zwalczanie homofobii (jednak gdy napiszecie na ów stronie cokolwiek, nie używając żadnych niestosownych słów, ba używając najpiękniejszych słów z języka Polskiego jednak nie niosącego w treści poparcia dla ów ruchu to Wasz komentarz zostanie z całą pewnością usunięty).

Lewicowe media rozpisują się o brutalnym wyprowadzeniu zatrzymanej bez ubrań, gdzie nie pozwolono jej założyć nawet butów, oczywiście z nagrania wynika zupełnie co innego, policja najpierw spokojnie przedstawiła zatrzymanej sytuację a gdy ta zaczęła stawiać opór została skuta w kajdanki po czym odmówiła założenia butów w efekcie czego została wyprowadzona bez nich. Oczywiście nagranie zostało przycięte tak że nie wiadomo cóż takiego wydarzyło się pomiędzy grzecznym proszeniem zatrzymanej przez policję o współpracę a zakuciem w kajdanki. Pewnie część z Was zastanawia się dlaczego zakuta wygląda jak chłopak, brzmi jak chłopak i policja kieruje się do niej zwrotami sugerującymi że jest chłopakiem, otóż Nasza Małgosia to tak na prawdę Michał który każe na siebie mówić Małgorzata.

No i najważniejsze, przyjaciele zatrzymanej twierdzą że to wynik politycznej nagonki na środowiska LGBT i zatrzymana nie zrobiła nic złego jednak filmik na którym Małgosia wraz z kilkoma innymi osobami pobiła kierowcę Fundacji PRO, zniszczyła jego pojazd a następnie ukradła tablice rejestracyjne tym samym w ciągu minuty łamiąc prawo trzykrotnie sugeruje co innego.
Poniżej również filmik do nagrania na którym zatrzymana wraz z grupką osób napadła na wspomnianego kierowcę.
Oraz zdjęcie na którym pozuje wraz ze swoją dziewczyną oraz skradzioną tablicą rejestracyjną (na zdjęciu po prawej).
PS. Celowo nie udostępniałem nazwiska zatrzymanej aby nie naruszać prywatności, jednak wszelkie materiały gdzie ów wizerunek/nazwisko występują są upublicznione przez jej środowisko.

Dodatkowo nie szukając specjalnie łatwo trafić na materiały na których zatrzymana przyznaje się do wandalizmu malując graffiti na budynkach/chodnikach popierające LGBT i nie dostrzegając w tym żadnego wandalizmu. Zresztą to tylko wierzchołek jednak nie będę się tu z tym rozpisywał bo nie chcecie sobie aż tak bardzo dziś psuć nastroju.

35i

2020-07-15, 19:11
Niby Małgorzata, a ma dziewczynę? Jakiś podrabianiec, albo nie ogarniam.

PięknyMarian

2020-07-15, 19:23
Tylko solidna guma i solidne gumowanie na komisariacie czyni cuda. Każdy z lgbtq+p(edofile) musi poczuć smak policyjnej gumy...

ProVVe

2020-07-15, 19:30
Jakby mnie ten pajac dotknął z miejsca ma strzała w ten ciotowaty ryj... Później drugi k***a "wojownik" co nawet przewrócić faceta nie może z rękami uniesionymi... Ja pie**ole... Rzucają się do tych co nie stawiają oporu i kiedy są w grupie. Jakoś nigdy jak się siedziało na ławeczce czy na mieście z kumplami nie sadziła się taka grupa p*zd... Ciekawe dlaczego pod stadionami nie latają z flagami? Czyżby były jakieś obawy?

Vladar

2020-07-15, 19:31
Czy Polacy stracili honor? Wpie**ol tym bydlakom i tyle, Rosja jest wielka.

Wyzimlak

2020-07-15, 19:33
blackrose napisał/a:

k***a ludzie, nie powielajcie papki z wyborczej
Nie żadnej "aktywistki Małgorzaty Sz. pod pseudonimem Margot"
tylko AKTYWISTY Michała Sz., który stwierdził, że czuje się kobietą.
Tak, chodzi o tego kolesia w czarnej koszulce, a nie tę kolorowłosę. Skłoterska konczita.Dokładnie. Jak mnie wk***ia takie przekłamywanie rzeczywistości coby nie urazić jakiegoś zjeba. Bić ich k***ów.

Pajan

2020-07-15, 19:34
k***a, Małgorzata to ten gościu?

Hefajstos78

2020-07-15, 19:42
Sspietras napisał/a:

bardzo dobrze na na dołku powinni mu tyłek zjechać to by mu z głowy wybili to lgbtOduczać pedalstwo przez pedalenie? Ciekawa teoria.

kuba1393

2020-07-15, 19:43
Co jak co, ale many który był zatrzymywany, gadał bardziej cwanie niż niejeden seba, jak go glebowali :D

Hefajstos78

2020-07-15, 19:47
35i napisał/a:

Niby Małgorzata, a ma dziewczynę? Jakiś podrabianiec, albo nie ogarniam.On czuje się lesbijką uwięzioną w męskim ciele. Lubi lizać patelnie.

solltys

2020-07-15, 19:48
kuba1393 napisał/a:

Co jak co, ale many który był zatrzymywany, gadał bardziej cwanie niż niejeden seba, jak go glebowaliAkurat przypadek z filmiku to recydywa, na profilu ma wiele zdjęć jak leży na ziemi skuty, jakby nikt nie nagrywał to by jeszcze bardziej skomlał ale miał świadomość że to pójdzie w świat co cala jego działalność na rzecz LGBT się opiera na tego typu akcjach, tak samo jak z sebkami, jak ktoś patrzy i nagrywa to kozaki ale gdy zostanie sam na sam z policją podczas przesłuchania to gdzieś ta duma i waleczność ulatuje.

Co do kilku osób wyżej, na prawdę podziwiam że osobie LGBT życzycie tak dobrze żeby im coś wkładali w zad. :v

Pajan napisał/a:

k***a, Małgorzata to ten gościu?Po prostu jego dziewczyna jak i on sam są lesbijkami. ;-)

Tr4iToR

2020-07-15, 19:49
j***ć elgiebetowskie lewactwo

Wiewór

2020-07-15, 19:52
To są dopiero początki prześladowania "wroguf łojczyzny" przez PiS.
Tak jak zapowiedział Zero skończą dopiero jak będą mieli władze totalna.
Pedały skończą w obozach koncentracyjnych.

Taka klasę wladzy wybrali ludzie bez klasy.

EdmundKemper

2020-07-15, 19:56
Akurat czynności policyjne na tym filmiku bardzo kulturalne.

host994

2020-07-15, 19:57
Superowo, nareszcie się za nich biorą, oni przecież wiecznie tacy niewinni i pokrzywdzeni :evil: