18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brutalne policyjne żabojady

T3RMINATOR • 2020-11-29, 13:47
Francuskue policmajstry na straży porządku.


swampman

2020-11-29, 13:50
a u nas jaki skandal sie dzieje!?
policja psiknela gazem bo wsciekle baby kierowane przez alfapawiana weszly w kordon!
ale zascianek... jak zwykle jestesmy najgorsi :lol:

tytek

2020-11-29, 13:54
cwaniaki bo leją białych.

McQurwa

2020-11-29, 14:01
im wolno,a nam nie!

oto praworządność w unii europejskiej

Noside

2020-11-29, 14:03
U la la. A jakby tak u nas wprowadzić porządek taki, jak w Unii Europejskiej, to by dopiero Unia Europejska nas wyzywała od faszystów, nazistów i innych takich.

Macx83wwww

2020-11-29, 14:08
Ważne, że w Polsce można się awanturować i atakować Policję, zwłaszcza jeśli jesteś po lewej stronie, a na odwrót nie - wtedy jest praworządność według rządzącej Unią skrajnej lewicy, wspieranej też niestety przez polską targowicę...

konradkonradkonrad

2020-11-29, 14:13
A jak przyjdzie sie naprawdę napie**alać nie z lewakami to biała flaga :mrgreen:

wertuqq

2020-11-29, 14:17
No i k***a prawidłowo. To jest policja a nie harcerze. Po za tym, lewactwo trzeba dusić w zarodku.

hardowski

2020-11-29, 14:23
Zauważył ktoś jedną prawidłowość na tych filmikach? :kawa:

Tr...........ty

2020-11-29, 14:33
swampman napisał/a:

a u nas jaki skandal sie dzieje!?
policja psiknela gazem bo wsciekle baby kierowane przez alfapawiana weszly w kordon!



We Francji policja jest brutalna wobec agresywnego bydła, które rzucało w nich racami i kamieniami. U nas policja napie**ala i gazuje kobiety, które manifestują bez agresji fizycznej. Natomiast wobec chuliganów narodowców nasi dostali rozkaz, żeby nic nie robić. Taka różnica.

konradkonradkonrad

2020-11-29, 14:44
TranzystorWyklęty napisał/a:

We Francji policja jest brutalna wobec agresywnego bydła, które rzucało w nich racami i kamieniami. U nas policja napie**ala i gazuje kobiety, które manifestują bez agresji fizycznej. Natomiast wobec chuliganów narodowców nasi dostali rozkaz, żeby nic nie robić. Taka różnica.



rozumiem kobietki były grzeczne i dostały na zapas od Policji

:lol:

ProVVe

2020-11-29, 14:56
TranzystorWyklęty napisał/a:

We Francji policja jest brutalna wobec agresywnego bydła, które rzucało w nich racami i kamieniami. U nas policja napie**ala i gazuje kobiety, które manifestują bez agresji fizycznej. Natomiast wobec chuliganów narodowców nasi dostali rozkaz, żeby nic nie robić. Taka różnica.



Co ty pie**olisz... wśród bab lata cale ścierwo lgbt, antify i innych pojebow robiących dokładnie to samo... Na dodatek te j***ne feminy atakuja policje, wyzywają i czują się bezkarne bo są babami... Chca równego traktowania to maja. We Francji atakuja nie bydlo tylko ludzi ciężko pracujących i okradanych podatkami nałożonymi przez makarona żeby opłacać bambusow i piaskowe malpy. Zobacz jak malpy pala miasto i nie ma policji... Pokaz mi film kiedy smolochu blokują ulice a policja ich rozgania... Czekam na taki material bo narazie widziałem nawet jak strzelają do radiowozów, a lewaki zabronili im przyduszać! Przeciez rzucali kajdanki na ziemię w proteście jakbyś nie pamiętał... NAJWIEKSI faszysci teraz to lewica i ameby takie jak ty z jednem argumentem "jak narodowcy robia...". Ty nawet nie wiesz kto to narodowiec, nacjonalista, faszysta, etc... Dla ciebie i tobie podobnych jak ktoś nie ma takiego prostaczkowatego toku myślenia jest wrogiem. Innymi słowy lubicie opie**alac czarne kiełbasy i jeśli ktoś nie lubi trzeba z nim walczyć. Nie można powiedzieć "nie lubie czarnych bo nie lubie chociażby czarnego koloru" bo rasizm... każdy czegoś nie lubi lub nie akceptuje, tylko takie scierwa zmuszają terrorem większość do polubienia czegoś wbrew ich woli. Nie podoba się? To pakuj dupsko i wyjazd do arabow, francji... tam będziesz mieć swoja bezcenna wolność i rownosc i żebyś z rykiem nie wracał. Ja pie**ole tylko małe umysły wrzucają wszystkich do jednego worka nie trudząc się na poznanie innych poglądów i opinii. To jest znak głupoty naszych czasów. Ludzie prości sila się na intelektualistów i pchają do władzy lub przed kamery. Zadna skrajność nie jest dobra. Umiarkowana prawica jest nam potrzebna dla dobra gospodarki i utrzymania porządku, a umiarkowania lewica po to by żyło się z otwarty umysłem na inne kraje i możliwości ale duchowe. Tak żebyśmy się lepiej adaptowali do rynków zbytu i poprawili jakoś życia nie tylko materialnie. Rownowaga, a nie ślepe lizanie brązowych jajec jełopie... Nasrali ci do głowy jedno szao i powtarzasz jak mantrę. Nie wiem jakiś kibol pomylił cie z kobietą i zgwałcił po meczu czy co...

Ps. NIe interesują mnie twoje wypociny. Napisałem cos specjalnie dla ciebie przemysl to jak duzy chłopiec

swampman

2020-11-29, 14:57
TranzystorWyklęty napisał/a:

Ważne, że w Polsce można się awanturować i atakować Policję, zwłaszcza jeśli jesteś po lewej stronie, a na odwrót nie - wtedy jest praworządność według rządzącej Unią skrajnej lewicy, wspieranej też niestety przez polską targowicę...



nie przypominam sobie...
raz dostaly po zachecie zeby wchodzic w kordon policji wiec dostaly slusznie.
bicia nie kojarze... chyba ze mowisz o tym pseudopolicjancie ktory wczesniej tez od tlumu dostawal i wyciagnal batona. mam nadzieje ze juz nie pracuje.
kojarze za to pelno filmow ktore ogladalem z glupota protestujacych.
a tobie radze nie byc zakuta pala i popatrzec na 2 strony a nie tylko na 1 i pie**olic glupoty w necie jak typowy lewar.
:lol:

kr...........81

2020-11-29, 15:11
Tak tak żabojady ale nawet żabojad nie jest ciota jak polak i baby nie spałuje tak potrafi tylko polska patriotyczna katolicką pedofilska p*zda

polaczki jesteście p*zdami i p*zdami zostaniecie

_R...........s_

2020-11-29, 15:14

Ech sadol sadol. Tyle lat minęło, a tu znów w komciach jakieś pie**olenie i kłótnie o polityce, i powielanie prorosyjskiej narracji, o tym jak to straszne kobiety wyszły przeciwko pisowi i wszystko im wolno. PiS was r*cha w dupę cały ten naród, ale która grupa społeczna by akurat nie wyszła na ulice, to i tak polaczki w domach kwiczą, albo jakie to pielęgniarki nieroby, o tym jak to przecież na opiekę niepełnosprawnych idą miliony i jak chcą zarobić niech idą do pracy, o tym jak to nauczyciele prawie i tak nie pracują więc o co im chodzi, jak to przedsiębiorcy powinni oszczędzać, a nie teraz płakać że przez pis bankrutują etc.. Właściwie każdą protestującą grupę znajdzie się sposób by ich opluć. Co lepsze, nawet część osób bije brawo obrońcom pis ze środowisk nacjonalistycznych konfiarskich. A Jarek i TVKursk tylko zacierają ręce.

ps. zanim zacznie się kwik, uważam że ta cała lepmart to strzał w kolano, hasła takie jak j***ć pis popieram, a z innymi to już różnie.