18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brutalne policyjne żabojady

T3RMINATOR • 2020-11-29, 13:47
Francuskue policmajstry na straży porządku.


Radbug

2020-11-29, 15:16
Wielka szkoda, ze takiej policji nie ma już u nas. Kiedyś (przed 89) była i radziła sobie doskonale.

Wystarczyłoby raz spalować protest piorunkowych idiotek i skończyłyby się te ich śmieszne "protesty".

Nie widze powodu, żeby się powstrzymywać. Na zachodzie już mówią o nas faszyści którzy "bijo bjedne kobjety!1!!". Lewaki i ich media same na siebie ukręciły bat. Teraz gdy przyjdzie ten prawdziwy faszyzm i będzie je wszystkie lał po mordzie to nawet nie będą mogły piszczeć, a w ich płacze, ze "znów" faszyzm nikt nie uwierz, bo w końcu "był od zawsze" (a dokładnie od 2015 r. kiedy julki i oskarki straciły władzę).

Tranquillum

2020-11-29, 16:11
No to ładne rozkazy dostali.. Się chłopaki odstresują i urlopu nie będą potrzebować 8-)

bishfinger

2020-11-29, 16:18
Kedyś dumny naród, kolonie, europejska potęga , później zaczął socjal, ludzie chciali coraz więcej chociaż nie było skad brać, kolonie potracili w zamian pościągali sobie z nich mieszkańców, zatracili wszystko - charakter, tożsamość, przemysł i największy błąd - dali się podporządkować niemcom. Właśnie dlatego proniemieckie organizacje robią zadymy w krajach które nie chcą się podporządkować Miital Europe a nie mają nic przeciwko pałowaniu i gazowani mieszkańców w wiernych sobie krajach.
Podobno najtrudniej człowiek uczy się na błędach innych ale każdy zwolennik emigrantów, socjalu, lgbt powinien odwiedzić zwykłe osiedla Wiednia, Sztokholmu czy Paryża żeby wiedzieć na co się pisze.

polakwrocek

2020-11-29, 16:19
Polacy są zaniepokojeni stanem demokracji we Francji.

daminoday

2020-11-29, 16:24
Ten ttp od transnigga australijczyk wrzucil nowy film, jak ktos zainteresowany to typ ma nazwe catboykami mozna wyguglowac

hfbnmiuytp

2020-11-29, 16:26
Jak widać policja-milicja wszędzie na podobnym poziomie. Ten fakt wspiera hipotezę o tym, że do milicji dołączają wyrzutki społeczne.

Reyser

2020-11-29, 18:24
I bardzo dobrze wiedzą jak gówno rozganiać

Darkwaterfall

2020-11-29, 19:34
Macx83wwww napisał/a:

Ważne, że w Polsce można się awanturować i atakować Policję, zwłaszcza jeśli jesteś po lewej stronie, a na odwrót nie - wtedy jest praworządność według rządzącej Unią skrajnej lewicy, wspieranej też niestety przez polską targowicę...



To powiedz mi Wielki Znawco jakie jest źródło takiej agresji w zachowaniu francuskiej policji? Po za tym na powyższych nagraniach widać wyraźnie i jednoznacznie, że to właśnie policjanci atakują ludzi, nieraz bardzo brutalnie, a nie na odwrót.

Zewłok666

2020-11-29, 20:18
krisman1981 napisał/a:

Tak tak żabojady ale nawet żabojad nie jest ciota jak polak i baby nie spałuje tak potrafi tylko polska patriotyczna katolicką pedofilska p*zda
polaczki jesteście p*zdami i p*zdami zostaniecie



Przewiń filmik na 1.23...

pankruk

2020-11-29, 21:23
Prawda jest taka, że wszystkie te śmieszne protesty gówno zdziałały i gówno zdziałają. Krzyk, ryk i papka medialna, a interes gdzie miał się kręcić tam się kręci i kto rozdawał karty ten dalej je rozdaje tylko po prostu jeszcze mniej go widać. Najbardziej mi się śmiać chce jak słynne postaci resortu prl występują w mediach jako nowocześni, europejscy działacze zatroskani o prawo. Jedyny sensowny projekt tej władzy od 1989 to przekop mierzei.

AN...........or

2020-11-29, 23:36
Taka prawda, że polska policja to j***ne p*zdeusze które się wszystkiego boją. I jeszcze się tłumaczą w TV jak dziecko które się zesrało w gacie na imieninach u cioci. Dno i żenada

willoo

2020-11-30, 00:00
Noside napisał/a:

U la la. A jakby tak u nas wprowadzić porządek taki, jak w Unii Europejskiej, to by dopiero Unia Europejska nas wyzywała od faszystów, nazistów i innych takich.



to by wtedy te fał en Ci mówił że unia nas wyzywa od faszystów i wszystkiego co złe... w niemczech na protesty przeciwko lockdown wyjechały armatki wodne, we francji pałują wszystkich jak leci. A na domiar złego, teraz weszła u nich ustawa która zakazuje nagrywania policji - śmiech na sali - ale to my jesteśmy ch*jowi.

Marcin360360

2020-11-30, 00:03
Macx83wwww napisał/a:

Ważne, że w Polsce można się awanturować i atakować Policję, zwłaszcza jeśli jesteś po lewej stronie, a na odwrót nie - wtedy jest praworządność według rządzącej Unią skrajnej lewicy, wspieranej też niestety przez polską targowicę...


Tak różnica ze w Polsce rzadzi lewica a u nich lewica.

CzerstWybut

2020-11-30, 04:16
A mnie rozpie**ala jak wyświetla mi takie informacje






pro_avenger

2020-11-30, 05:31
Typowe zachowanie, śmierdzi to psikac dezodorantem, ja też tak chce!