18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brutalne policyjne żabojady

T3RMINATOR • 2020-11-29, 13:47
Francuskue policmajstry na straży porządku.


Macx83wwww

2020-11-30, 09:24
Darkwaterfall napisał/a:

To powiedz mi Wielki Znawco jakie jest źródło takiej agresji w zachowaniu francuskiej policji? Po za tym na powyższych nagraniach widać wyraźnie i jednoznacznie, że to właśnie policjanci atakują ludzi, nieraz bardzo brutalnie, a nie na odwrót.



Przecież właśnie mi o to chodzi, że we Francji policyjne szwadrony Macrona i lewicowego Rządu masakrują ludzi i nikt nie mówi o łamaniu praworządności, a działania polskiej policji i Rządu (jakikolwiek by nie był), wobec lewicowych awanturników, są wyjątkowo łagodne.

Marcin360360

2020-11-30, 09:36
TranzystorWyklęty napisał/a:

We Francji policja jest brutalna wobec agresywnego bydła, które rzucało w nich racami i kamieniami. U nas policja napie**ala i gazuje kobiety, które manifestują bez agresji fizycznej. Natomiast wobec chuliganów narodowców nasi dostali rozkaz, żeby nic nie robić. Taka różnica.


Ty chyba jestes ślepy co? Gdzie ty widziales ze policjant uderzył kobietę w Polsce? Jednak bycie lewakiem to choroba umyslowa.

focusek

2020-11-30, 19:43
Macx83wwww napisał/a:

Ważne, że w Polsce można się awanturować i atakować Policję, zwłaszcza jeśli jesteś po lewej stronie, a na odwrót nie - wtedy jest praworządność według rządzącej Unią skrajnej lewicy, wspieranej też niestety przez polską targowicę...



zamknij tam p*zde pisiorze bo wasz czas sie konczy... a na drzewach zamiast lisci beda wisiec pisiory :D

Profx5015

2020-12-01, 01:21
k***a, jakie to praworządne


Severio

2020-12-05, 00:06
Macx83wwww napisał/a:

Ważne, że w Polsce można się awanturować i atakować Policję, zwłaszcza jeśli jesteś po lewej stronie, a na odwrót nie - wtedy jest praworządność według rządzącej Unią skrajnej lewicy, wspieranej też niestety przez polską targowicę...



wracaj do chapania kaczego ch*ja, bo twój pan już się nieciepliwi

Wiewór

2020-12-06, 01:29
Nasza policja powinna tak nazioli napie**alac na 11.11 ale nie mają jaj.