18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brutalne pobicie dziewczyny w Chinach

Cały_Idiota • 2015-06-19, 21:26
Dzieci bywają bezwzględne.


GlassEdi

2015-06-20, 15:31
Za karę zerżnąłbym je wszystkie w dupe, bez nawilżenia moim 19cm zaganiaczem. Niech wiedzą co to ból. Także zagryźcie poduchę, bo wchodzę na sucho

Dooomin

2015-06-20, 16:04
Jakaś jebnięta mogła udawać martwą

gaijin

2015-06-20, 16:08
@GlassEdi
Ja tak samo, tylko nie za karę.

okrutnyCham

2015-06-20, 16:56
oby te nieletnie k***y dorwała banda sutenerów sk***ieli i sprzedali te ścierwa do najgorszych burdeli, tak żeby po kilku latach nawet pies nie chciał tych kurew ani zerżnąć, ani wpie**olić żywcem :szydera:

sa...........ek

2015-06-20, 17:23
nobas napisał/a:



widac masz w ch*j stare info w fabrykach zarabiaja wiecej niz srednia krajowa w Polsce bo jest inna sila nabywcza pieniadza



Oni żyją w biedzie, i mam na to dowody.

Cały_Idiota

2015-06-20, 19:51
sadystycznymirek napisał/a:



Oni żyją w biedzie, i mam na to dowody.



Chiny to świat. Nie kraj, a wielki świat. Pod względem ilości mieszkańców jest dwukrotnie większy od Europy. Świat w którym żyją dziesiątki narodów, mających tradycje starsze od cywilizacji europejskich.
I teraz wyskakujesz z tekstem, że masz dowody jakoby Chińczycy żyli w biedzie. Nie dostrzegasz różnicy skali i traktujesz wszystkich mieszkańców ChRL jedna miarą.
To tak jakbyś napisał: W Europie dziewczynki się obrzeza i podał za przykład muzułmańskie społeczności w Wielkiej Brytanii. Albo: w Europie jedzą psy - i podlinkował do artykułu o kilku polskich wsiach w których wytapiano smalec z psów.
Teoretycznie podawałbyś informacje prawdziwe, ale nie uwzględniając skali - pisałbyś głupoty.

~Blackhunter

2015-06-20, 20:47
Wpie**ol "made in china" nawet tego porządnie nie potrafią zrobić.

sa...........ek

2015-06-20, 21:56
Cały_Internet napisał/a:



Chiny to świat. Nie kraj, a wielki świat. Pod względem ilości mieszkańców jest dwukrotnie większy od Europy. Świat w którym żyją dziesiątki narodów, mających tradycje starsze od cywilizacji europejskich.
I teraz wyskakujesz z tekstem, że masz dowody jakoby Chińczycy żyli w biedzie. Nie dostrzegasz różnicy skali i traktujesz wszystkich mieszkańców ChRL jedna miarą.
To tak jakbyś napisał: W Europie dziewczynki się obrzeza i podał za przykład muzułmańskie społeczności w Wielkiej Brytanii. Albo: w Europie jedzą psy - i podlinkował do artykułu o kilku polskich wsiach w których wytapiano smalec z psów.
Teoretycznie podawałbyś informacje prawdziwe, ale nie uwzględniając skali - pisałbyś głupoty.


Odezwał się kapitalista.... Człowieku w najbardziej kapitalistycznej części jaką jest Hong Kong ludzie żyją w 2-8m2 mieszkaniach.

Cały_Idiota

2015-06-20, 22:48
sadystycznymirek napisał/a:


Odezwał się kapitalista.... Człowieku w najbardziej kapitalistycznej części jaką jest Hong Kong ludzie żyją w 2-8m2 mieszkaniach.



I znowu ten sam błąd... ;-)

Dobra, nieważne. Spojrzałem na twój profil i już ciebie kojarzę - jesteś tym trollem od socjalizmu. :) Już drugi raz mnie naciągnąłeś na dłuższy wpis, a ja się dałem nabrać, sądząc że mam za adwersarza kogoś poważniejszego.

KrisCFC

2015-06-21, 01:06
Cały_Internet napisał/a:



I znowu ten sam błąd... ;-)

Dobra, nieważne. Spojrzałem na twój profil i już ciebie kojarzę - jesteś tym trollem od socjalizmu. :) Już drugi raz mnie naciągnąłeś na dłuższy wpis, a ja się dałem nabrać, sądząc że mam za adwersarza kogoś poważniejszego.



To mówisz, że za 900 zł w Chinach (np. Pekin) poszaleję jak pojadę na wakacje? :D

psiqs

2015-06-21, 01:22
one to lubią...

vojtasopole

2015-06-21, 02:40
pewnie za długo robiła pompki. dwie do roweru, jedną do materaca i się bidna nie zmieściła w minucie...

sa...........ek

2015-06-21, 02:41
Cały_Internet napisał/a:



I znowu ten sam błąd... ;-)

Dobra, nieważne. Spojrzałem na twój profil i już ciebie kojarzę - jesteś tym trollem od socjalizmu. :) Już drugi raz mnie naciągnąłeś na dłuższy wpis, a ja się dałem nabrać, sądząc że mam za adwersarza kogoś poważniejszego.


Nie dostałem sensownej odpowiedzi tylko: " O troll!! ty trollu ! Trol!! ludzie obrażajcie bo troll!". Co wskazuje na twą przegraną. Socjalizm 1:0 kapitalizm.

Cały_Idiota

2015-06-21, 07:09
sadystycznymirek,
Po prostu szanuję swój wolny czas i nie będę się wikłać w jałowe dysputy z prowokatorami, którzy nie traktują swoich rozmówców serio.

mkb88pl

2015-06-21, 11:06
jakby to była moja córka to bym te wszystkie małe k***y wyłapał po kolei i na pal powbijał, po dwóch dniach zdjął i zrobił z nich ludzką stonogę :D