18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brutalne pobicie dziewczyny w Chinach

Cały_Idiota • 2015-06-19, 21:26
Dzieci bywają bezwzględne.


qwerq221

2015-06-21, 12:57
Sadystyczny miruś jest cyganem ot i cała zagadka i trochę mu sie poj***ło głoszenie farmazonów w swoim plemieniu z sadistic... Nie wychodź ze swojej wioski dla swojego dobra i nie pie**ol takich kacapołów bo ludzie tym się różnią od cyganów, że mają ambicje.

konop720

2015-06-21, 15:52
j***ć Chiny

Fejlerman

2015-06-21, 16:51
Może coś odwaliła i reszta pracowników postanowiła dać jej nauczkę za np. niewyrabianie normy

lysypllp

2015-06-21, 17:21
Ludzie, jak czytam wasze komentarze to rzygać mi się chce... Jeden pie**oli w ogóle nie na temat, drugi z trzecim się kłócą, a czwarty opowiada o jakimś mirku...

Trzeba napisać, że pomimo tego, że ten film jak najbardziej pasuje na sadola, to bardzo ciężko patrzy się jak sk***ysyńskie bydło potrafi coś takiego drugiemu człowiekowi zrobić. Rozumiem dziewczyna może coś przeskrobała, choć wrażenie mam, że nic poważnego, to jakby dostała z raz czy dwa po mordzie i dziękuję. A tu ją skatowały ( bo inaczej tego nazwać nie można) k***iska w 5 czy 6 i wielkie szychy potem w "gimbie".

PS. Wielki h*j w dupę wszystkim ignorantom.

skrd

2015-06-21, 18:30
Chętnie przyłączyłbym się, ale do tej kopanej i bitej, rozk***iłbym te chińskie bobofruty.

Takafura

2015-06-22, 00:22
Jak trudno postawić się grupie - ani jedna osoba nie próbowała jej bronić. Strasznie mnie ten filmik wnerwił - bo nastolatki a takie mendy, no i w 5 na jedną...

tmmy

2015-06-22, 03:30
Wracałem kiedyś z liceum, za rogiem dzieciaki z podstawówki biły w ten sposób kolegę. Powiedziałem im: 'nie wiem czym podpadł, ale na pewno każdy z was nie ma tu osobistego problemu do rozwiązania. Ten kto ma niech wyjdzie 1 na 1.' Nikt się nie zgłosił - pomimo, że nawet każdy 'knypek' tego samego wzrostu. Brakuje odwagi cywilnej - zwłaszcza tego, co nagrywał.

djdaniel

2015-06-22, 12:12
tępe ku*wy
ale za klimat iście sadolski piwerko :D