18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Socjalizm- Jedyny Dobry Ustrój

sa...........ek • 2015-05-30, 20:45
Socjalizm to jedyny ustrój który jest dobry. Dobra ale jak? a więc tłumaczę: a więc tak można stworzyć tak, że dostajesz 5 kg mięcha na miesiąc 5 kg chleba , 10 kg owoców , 20 kg warzyw , 5 paczek papierosów miesięcznie, 5 l piwa i 2 l wódki i 2 l wina,60 l wody do picia miesięcznie, 200 l dziennie do kąpania, jeden samochód na dziesięć lat.... wie wiele tego wymieniać dobra :mrgreen: , ale powiedzmy sobie dalej dlaczego socjalizm?, socjalizm to sprawiedliwość społeczna, socjalizm to równość społeczna i koniec podziału na klasy! , np. żebrak będzie wreszcie żył godnie ! , nie będzie inteligencji bo ona zagraża ludzkości i jest zniszczeniem równości ! , socjalizm w Szwecji pokazuje jak dobry on jest!!! więc towarzysze! wybieramy Socjalizm!.

lesiot

2015-05-30, 21:43
Tylko u nas w kraju za dużo j***nych nierobów i patologii jest, żeby uprawiać socjalizm. W Szwecji sprawdza się, bo ludzie są uczciwi, inna kultura jest, ludzie szanują to co jest publiczne i wspólne.

sa...........ek

2015-05-30, 21:54
lesiot napisał/a:

Tylko u nas w kraju za dużo j***nych nierobów i patologii jest, żeby uprawiać socjalizm. W Szwecji sprawdza się, bo ludzie są uczciwi, inna kultura jest, ludzie szanują to co jest publiczne i wspólne.


W Polsce też trzeba uprawiać Socjalizm!, ale tacy jak ty antysocjaliści... muszą zginąć!!!!!.

hello_world

2015-05-30, 22:00
Socjalizm: każdy dostanie po równo czy potrzebuje czy nie
Kapitalizm: każdy sobie kupi gdy potrzebuje

Ti...........ch

2015-05-30, 22:02
Z "Kontroli" Suworowa:
W socjalizmie jest jeden wspólny kocioł i sprawiedliwy podział. [..] społeczeństwo sprawiedliwości społecznej musi mieć grupę ludzi kontrolujących wszystkie dobra i sprawiedliwie je dzielących. Ten, kto stoi przy kotle, ten, kto dzieli, uzyskuje tak wielka władze, o jakiej nie śniło się żadnemu kapitaliście.
Socjalizm to władza mniejszości, to władza tych, którzy pilnują wspólnego kotła. Każda sprawiedliwość społeczna rodzi władze tych, którzy te sprawiedliwość urzeczywistniają. Sprawiedliwość to kategoria subiektywna. Ci, którzy pilnują kotła arbitralnie ustalają, co to jest sprawiedliwość.

lesiot

2015-05-30, 22:11
NIE KARMIĆ TROLLA!!!

sa...........ek

2015-05-30, 22:23
ment200 napisał/a:

Z "Kontroli" Suworowa:
W socjalizmie jest jeden wspólny kocioł i sprawiedliwy podział. [..] społeczeństwo sprawiedliwości społecznej musi mieć grupę ludzi kontrolujących wszystkie dobra i sprawiedliwie je dzielących. Ten, kto stoi przy kotle, ten, kto dzieli, uzyskuje tak wielka władze, o jakiej nie śniło się żadnemu kapitaliście.
Socjalizm to władza mniejszości, to władza tych, którzy pilnują wspólnego kotła. Każda sprawiedliwość społeczna rodzi władze tych, którzy te sprawiedliwość urzeczywistniają. Sprawiedliwość to kategoria subiektywna. Ci, którzy pilnują kotła arbitralnie ustalają, co to jest sprawiedliwość.


Precz antysocjalisto! to władza większości a nie mniejszości ! korwina słuchasz swego krula!.


ja udaje lewaka :idzwch*j:

lesiot napisał/a:

NIE KARMIĆ TROLLA!!!


Jaki troll? może ruski co uważa komunizm za dobro? socjalizm to jedyne dobro na tym na tym świecie! pokazuje to Lenin i Stalin: jak są ludzie szczęśliwi i nieszczęśliwi to się tak, że każe wszystkim być się szczęśliwym pod zagrożeniem łagrem.




udaje lewaka

hello_world napisał/a:

Socjalizm: każdy dostanie po równo czy potrzebuje czy nie
Kapitalizm: każdy sobie kupi gdy potrzebuje


No i to jest odpowiedź! socjalizm to że jeszcze takie rzeczy robi to jeszcze, wspomaga patologię!.

Ko...........on

2015-05-31, 01:22
Ja bym dodał PPS - Polski Paradoks Socjalistyczny, do tego wątku.

Na czym polega? Założenia tego modelu są następujące.

1. Jestem pokoleniem postkomunistycznym.
2. Wyniosłem z domu roszczeniowy charakter, należy mi się wszystko, bo za komuny wszyscy mieli a szkołą coś znaczyła.
3. Należy mi się wszystko, bo skończyłem studia jak kilkaset tysięcy studentów w tym samym czasie, a więcej nic nie zrobię, bo rodzice mówili, że trzeba się uczyć.
4. Banki są złe, ale nikt nie wspomni, że banki to kapitalizm.
5. Polski kapitał zostaje wyprzedawany zachodowi, ale Chiny są wzorem mimo, że zbudowali potęgę na SSE i kapitale obcym.

Paradoks najczęściej występuje u ludzi uważających się za ekonomistów, neoliberałów, skrajnych prawicowców. Komunistyczne wychowanie w domu, utwierdziło ich w przekonaniu, że teraz jest źle po 89r. Implikując kiedyś było dobrze (przed 89r) teraz jest źle. Dlaczego źle? Komuna wyssana z mlekiem matki!

Reasumując. Polska nie nadaje się do wolnego rynku. Zbyt dużo leniwych ludzi i złodziejstwa na każdym kroku.

sa...........ek

2015-05-31, 03:22
Korwin_Mike_Tyson napisał/a:

Ja bym dodał PPS - Polski Paradoks Socjalistyczny, do tego wątku.

Na czym polega? Założenia tego modelu są następujące.

1. Jestem pokoleniem postkomunistycznym.
2. Wyniosłem z domu roszczeniowy charakter, należy mi się wszystko, bo za komuny wszyscy mieli a szkołą coś znaczyła.
3. Należy mi się wszystko, bo skończyłem studia jak kilkaset tysięcy studentów w tym samym czasie, a więcej nic nie zrobię, bo rodzice mówili, że trzeba się uczyć.
4. Banki są złe, ale nikt nie wspomni, że banki to kapitalizm.
5. Polski kapitał zostaje wyprzedawany zachodowi, ale Chiny są wzorem mimo, że zbudowali potęgę na SSE i kapitale obcym.

Paradoks najczęściej występuje u ludzi uważających się za ekonomistów, neoliberałów, skrajnych prawicowców. Komunistyczne wychowanie w domu, utwierdziło ich w przekonaniu, że teraz jest źle po 89r. Implikując kiedyś było dobrze (przed 89r) teraz jest źle. Dlaczego źle? Komuna wyssana z mlekiem matki!

Reasumując. Polska nie nadaje się do wolnego rynku. Zbyt dużo leniwych ludzi i złodziejstwa na każdym kroku.


Nadaję się, ale trzeba było zrobić niezwykłe rzeczy że nawet ruskim naukowcom od propagandy się nie śniło.

Kuriki

2015-05-31, 14:10
sadystycznymirek napisał/a:

Nadaję się, ale trzeba było zrobić niezwykłe rzeczy że nawet ruskim naukowcom od propagandy się nie śniło.


No więc się nie nadaje :amused:

~tip.top

2015-05-31, 16:05
Socjalizm to debilizm.

I tak jak już wcześniej ktoś wspomniał


scoobiedoobiedooya

2015-05-31, 16:23
Socjalizm to debilizm, kapitalizm do debilizm. Z jednego i drugiego można uszyć coś ciekawego.

Ko...........on

2015-05-31, 19:23
tip.top napisał/a:

Socjalizm to debilizm.

I tak jak już wcześniej ktoś wspomniał

Obrazek


Debilizmem jest nie mieć rodziny w wieku 30 lat, modować na sadisticu i walić konia na hardzie całymi dniami.

~tip.top

2015-05-31, 20:27
Korwin_Mike_Tyson napisał/a:

Debilizmem jest nie mieć rodziny w wieku 30 lat, modować na sadisticu i walić konia na hardzie całymi dniami.


Przecież ty nie masz moda :roll: