18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brawurowe zatrzymanie

pytolsky • 2023-05-24, 15:21
Policjanci, w postaci kobiety i św. Mikołaja, dokonują ujęcia pijanego kierowcy motoroweru, który ponoć postanowił nie zastosować się do wydawanych poleceń.



Mało brakowało, żeby sprawca powtórzył sukces Grzesia Floyda w długości bezdechu, przy akompaniamencie lokalnych patusów.

Laqss6

2023-05-25, 00:04
George to po angielsku Jurek a nie Grzesiu.

uzytkownik609

2023-05-25, 00:53
silwerbalk napisał/a:

Haaa zawiodłem się myślałem że zajebie w kolano któremuś z małpoludów ale się zawiodłem .... dla mnie to podludzie powinniśmy ich k***a sterylizować a nawet exterminowac bo i tak nie ma z nich żadnego pożytku



Ok ale pewnie mniej podatków od nich płacisz, u nich z akcyzy za alko pewnie sporo wychodzi a patrząc na Twoje komentarze to mnóstwo wolnegoczasu masz

silwerbalk napisał/a:

Haaa zawiodłem się myślałem że zajebie w kolano któremuś z małpoludów ale się zawiodłem .... dla mnie to podludzie powinniśmy ich k***a sterylizować a nawet exterminowac bo i tak nie ma z nich żadnego pożytku



Ok ale pewnie mniej podatków od nich płacisz, u nich z akcyzy za alko pewnie sporo wychodzi a patrząc na Twoje komentarze to mnóstwo wolnegoczasu masz

skywalker75 napisał/a:

o ja pie**olę jaka patologia , coś mi się wydaje, że pół wiochy pójdzie siedzieć albo dostanie zawiasy .... policja powinna tam wysłać antyterrorystów i każdego po kolei wyciagać za łachy z obory, z rekami na plecach i w skłonie . może to by ich cos nauczyło, chociaż wątpię



Mówisz z własnego doświadczenia? U ciebie w oborze się chleje? To niezbyt dobrze.

kocur

2023-05-25, 01:08
Clistwood napisał/a:

Jestem 100% za ale przyznam, że od roku jeżdżę autem na cyku. ostatnie 2 m-ce ograniczyłem ale alko we krwi jest.
Lepsze szkolenie i więcej służb na co potrzeba środków. Dodam, że mieszkam w Holandii od 20 lat i widziałem akcje policji nie raz. Jakby doszlo do takiej sytuacji na miejscu były by z trzy jednostki plus duży ziom na motorku co na dzień dobry kopie z buciora w brzuch a pół towarzystwa była by skuta.



mam nadzieje że sie rozjebiesz i zabijesz swoją rodzine, a ty zostaniesz kaleką. ha tfu śmieciu

Belozaurus

2023-05-25, 01:22
silwerbalk napisał/a:

Haaa zawiodłem się myślałem że zajebie w kolano któremuś z małpoludów ale się zawiodłem .... dla mnie to podludzie powinniśmy ich k***a sterylizować a nawet exterminowac bo i tak nie ma z nich żadnego pożytku





skywalker75 napisał/a:

o ja pie**olę jaka patologia , coś mi się wydaje, że pół wiochy pójdzie siedzieć albo dostanie zawiasy .... policja powinna tam wysłać antyterrorystów i każdego po kolei wyciagać za łachy z obory, z rekami na plecach i w skłonie . może to by ich cos nauczyło, chociaż wątpię



rozumiem ze wy mundurowi co dużo pie**olą a na akcji ch*ja mogą. LOL jak mi was nie żal i liczę na rozliczkę z czasów covidowych - k***a ukry was pozastępują i będą chodzić jak w zegarku. Tyle


JebacPis100procent

2023-05-25, 02:48
djoshin napisał/a:

szkoda ,że nie można strzelać do bydła


Dlaczego chcesz strzelać do policjantów?

PutinToSmiec

2023-05-25, 05:42
W tej polszy to jakiś skansen . To już nie mozna rowerem naj***nym jechać ? W UK jezdze codziennie naj***ny autem tak jak kazdy i jest OK . A wypadków mniej . :mrgreen:

Di...........ls

2023-05-25, 06:33
Powystrzelać te patok***y chodnikowe , a pijusa odj***ć i koniec .

Ardo

2023-05-25, 07:49
W Ameryce , taka interwencja trwalaby 40 sekund.

liana

2023-05-25, 08:42
Już bydło z telefonami się zbiegło

Wojownik12

2023-05-25, 09:52
Papirrosy zostawiłeeeeeem

russian-roulette

2023-05-25, 09:54
madufo napisał/a:

Dla chlejusów za kierownicą zero toletancji.
Obserwatorzy i JP zjeby do odstrzału.



Z głową wszystko ok? Chyba nie

Promek

2023-05-25, 15:51
Po raz kolejny sytuacja udowadnia ze baby w policji w patrolach sa zbedne i niepotrzebne. Nic absol,outnie nic nie byla w stanie zrobic ani pomoc koledze. Mogla chcoiaz debilka gaz wyjac ale pewnie wszystkie dwa zwoje jej sie przegrzaly XD. W juesej szybko bylby porzadek po postrzale paru patusow.

Aligejtor

2023-05-25, 16:12
j***ć k***y policyjne, pisowskie smiecie

Pele

2023-05-25, 16:43
Na h*j ta dyskusja, ma klamke, gas... trzeba to używać, h*j że nagrywają i przeszkadzają w zatrzymaniu!

Szary_Jeleń

2023-05-26, 08:12
Aligejtor napisał/a:

j***ć k***y policyjne, pisowskie smiecie



To nie powinno być ostrzeżenie za to? Ja kiedyś dostałem za znacznie delikatniejszy zwrot.