18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brawurowe zatrzymanie

pytolsky • 2023-05-24, 15:21
Policjanci, w postaci kobiety i św. Mikołaja, dokonują ujęcia pijanego kierowcy motoroweru, który ponoć postanowił nie zastosować się do wydawanych poleceń.



Mało brakowało, żeby sprawca powtórzył sukces Grzesia Floyda w długości bezdechu, przy akompaniamencie lokalnych patusów.

Kriski

2023-05-24, 16:20
Mogę polityków nie lubić, ale mam nadzieję że czy to Ziober, czy inny minister sprawiedliwości, dadzą policji więcej uprawnień. A już na pewno kursy panowania nad patusami.

dżonyłojlker

2023-05-24, 16:27
Cipczan napisał/a:

W tym wieku już sam powinieneś brać a nie zazdrościć. Przestań walić, zacznij r*chać. Ale kobiety!!!



A coś się tak do mnie doj***ł, też jesteś takim wiejskim odpadem z marginesu jak ci na nagraniu, że się tak srogo zesrałeś?

Draxiu

2023-05-24, 16:31
Patologia w obronie patologii. Czasami zaluję ze policja w PL nie ma takich uprawnien jak w USA. Dostałby jeden ostrzegawczy strzal w brzuch to reszta by sie uspokoiła i to nie tu na tym nagraniu tylko w calej Polsce

kurt_94

2023-05-24, 16:45
a mógł strzelić. Współczuje policji takich interwencji bo polska kraj patusów swojego chlora bronili, widać ze to jakaś głęboka wieś bo i taka mentalność. Wiecej uprawnień dla Policji !!

RoboCat

2023-05-24, 17:03
pamietajmy ze patologia jest po obu stronach :D

Clistwood

2023-05-24, 17:11
madufo napisał/a:

Dla chlejusów za kierownicą zero toletancji.



Jestem 100% za ale przyznam, że od roku jeżdżę autem na cyku. ostatnie 2 m-ce ograniczyłem ale alko we krwi jest.

Kriski napisał/a:

Mogę polityków nie lubić, ale mam nadzieję że czy to Ziober, czy inny minister sprawiedliwości, dadzą policji więcej uprawnień. A już na pewno kursy panowania nad patusami.

Lepsze szkolenie i więcej służb na co potrzeba środków. Dodam, że mieszkam w Holandii od 20 lat i widziałem akcje policji nie raz. Jakby doszlo do takiej sytuacji na miejscu były by z trzy jednostki plus duży ziom na motorku co na dzień dobry kopie z buciora w brzuch a pół towarzystwa była by skuta.

darek1234

2023-05-24, 17:11
Kriski napisał/a:

Mogę polityków nie lubić, ale mam nadzieję że czy to Ziober, czy inny minister sprawiedliwości, dadzą policji więcej uprawnień. A już na pewno kursy panowania nad patusami.



Ziobro to największa szmata w polityce naszego państwa. To typowy czekista, zrobiłby karierę przy boku Dzierżyńskiego

Kujda

2023-05-24, 17:35
Jedni drugich warci. Gliniarz nie potrafi sobie z jednym chłopaczkiem poradzić, którego zresztą zatrzymał nie wiadomo za co, a reszta to patusy co od rana 0,5 promila mają. Najlepsza policjantka, która oczywiście nic nie wie, nic nie może i najchętniej zamknęłaby się w kuchni.

bishfinger

2023-05-24, 17:41
nie wiadomo co się wydarzyło bo nagranie jest od połowy
dziwne natomiast że w godzinę pojawiło się blisko 20 komentarzy a jakby pisane przez jedną osobę
ode mnie:
słusznie robi policja bierze się za patologię na ulicach, natomiast nie mogę się doczekać kiedy się weźmie za patologię na komisariatach

ratford

2023-05-24, 17:41
Kujda napisał/a:

Jedni drugich warci. Gliniarz nie potrafi sobie z jednym chłopaczkiem poradzić, którego zresztą zatrzymał nie wiadomo za co, a reszta to patusy co od rana 0,5 promila mają. Najlepsza policjantka, która oczywiście nic nie wie, nic nie może i najchętniej zamknęłaby się w kuchni.



jedyny mądry komentarz spośród wszystkich.

seko12

2023-05-24, 18:02
Jak ktoś chce jeździć po pijaku to powinien mieć takie prawo. To nie wasz biznes, w jakim stanie kto jeździ, ale jeśli popełni przestępstwo należy mu się kara jak za przestępstwo, które popelnil. Zabiłeś po pijaku człowieka, czy też matkę z dzieckiem( tak być może nawet moje dziecko) idziesz do pierdla na dożywocie. Zrobiłeś to samo na trzeźwo? Też dożywocie.
Ps. Istnieją ponoć badania mówiące, iż do pewnego stanu upojenia kierowcy pod wpływem jeżdżą dużo bezpieczniej od tych bez wplywu

Maniecky

2023-05-24, 18:17
Jak tak bardzo bierze przyklad z czarnych co maja problem z poleceniami policji to zapodac mu George Floyda

Pi...........22

2023-05-24, 18:23
Klasyka gatunku czyli interwencja nagrywana bez początku także w takiej sytuacji zawsze staje po stronie policji. Mam nadzieję, że kiedyś ktoś pójdzie po rozum do głowy i wprowadzi zakaz nagrywania interwencji

Szary_Jeleń

2023-05-24, 18:47
k***a szkoda mi tego policjanta. Co za bydło, wszystko można wyjaśnić na spokojnie i bez spiny. Wstyd i masakra.

__Tux__

2023-05-24, 18:53
W USA byliby już podziurawieni.