18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

saves

2021-05-30, 22:35
Ała!!! Nie w szczepionkę!!! :D
A na poważnie. Jeśli policjant prosi o dokument tozsamości, to masz mu go dać. Inaczej skończysz jak te pajace z filmu. A gówniara niech się uczy. Jak ma hardą mamusię, to niech się przyzwyczaja do takich widoków.

01Fx10

2021-05-30, 22:44
szkoda mi tylko tego dziecka ze się w takiej patologi urodziło

Skrzek007

2021-05-30, 22:46
Kenstap, nie zesraj się. :mrgreen:

Marco_Zg

2021-05-30, 22:47
Prawo jest prawem i powinno być rezpektowane z obu stron. A jak sie popatrzy to cymbały odwołują się do ustawy 15 o milicji i co qurwa dalej? Widzimi sie bo ma mudurek. We końcu ludzie zaczną nie tylko "szczypać" jak to jakaś we mundurku określiła na sprawie o nie tykalność mundurkowego.. Jak ludzie zaczą tykać te niedouczone pachołki to się zacznie..

Kenstap

2021-05-30, 22:48
[quote="Yena"]Wypie**alaj spać, bo już dawno po

Yena napisał/a:

Wypie**alaj spać, bo już dawno po wieczorynce.



Apllause

Skrzek007 napisał/a:

Kenstap, nie zesraj się.



Spokojnie jeszcze trzymam

:-D

Ty już się zesrałeś

:mrgreen:

dżonyłojlker

2021-05-30, 22:50
Nie pojawiły się jeszcze żadne etatowe lewackie zjeby, a już jest tak wesoło :kjujik:

Dark_steam

2021-05-30, 22:50
Obowiązek nie dotyczy osób z zaawansowanymi schorzeniami neurologicznymi, układu oddechowego lub krążenia przebiegających z niewydolnością oddechową lub krążenia. Nie ma obowiązku noszenia przy sobie zaświadczenia lekarskiego, ani okazywania go na żądanie policji, wystarczy oświadczenie ustne. Czyli pan obalony na glebę przy żonie i dziecku może się w taki sposób bronić. Poza tym w prawie istnieje zasada proporcjonalności. Czyli działania organów powinny być adekwatne i proporcjonalne do zaistniałej sytuacji, a moim zdaniem były mocno przesadzone. Oczywiście nie podzielam postawy gościa, który odmówił w tym przypadku wylegitymowania się, bo mógł spokojnie pokazać dowód i odmówić przyjęcia mandatu. W sądzie spokojnie wygrywa.


Carti

2021-05-30, 22:53
Szkoda mi tej policji z takimi debilami muszą się szarpać.

Kenstap

2021-05-30, 22:54
Carti napisał/a:

Szkoda mi tej policji z takimi debilami muszą się szarpać.



Dobrze, że Ty jedynie z czym się szarpiesz to paczka Lay'sów..

Marco_Zg

2021-05-30, 23:09
Brak maseczki zbrodnia stulecia a margines i przestępcy tradycyjni dobrze się mają i na całego się rozwijają. Dla nie zawracania p*zdy mam maseczke z firanki. Sztukateria jak ch*j.. ale ciemnogrodzi dupska nie zawracają.

Liton

2021-05-30, 23:16
Jak dla mnie cała interwencja przebiegła nieprawidłowo:
Sebix nie chciał pokazać dokumentów - na glebę, zatrzymanie
Karyna nie chciała pokazać dokumentów - na glebę, zatrzymanie
Bombelek do domu dziecka na kilka godzin na czas zatrzymania tej dwójki powyżej.

Dopiero to bym nazwał dobrze wykonaną robotą policyjną :D

essek

2021-05-30, 23:21
Liton napisał/a:

Jak dla mnie cała interwencja przebiegła nieprawidłowo:
Sebix nie chciał pokazać dokumentów - na glebę, zatrzymanie
Karyna nie chciała pokazać dokumentów - na glebę, zatrzymanie
Bombelek do domu dziecka na kilka godzin na czas zatrzymania tej dwójki powyżej.
Dopiero to bym nazwał dobrze wykonaną robotą policyjną



Właśnie tak bym to widział, ryjem szmatę do gleby i skuć, a bombelek do sióstr boromeuszek!

programista4k

2021-05-30, 23:22
policja standardowo: uprzykrza życie jak może na post. nielegalnych rozporządzeń. Bezbronnych atakować to 1, a jak złodzieja trzeba złapać to umarzają.

saves napisał/a:

Ała!!! Nie w szczepionkę!!!
A na poważnie. Jeśli policjant prosi o dokument tozsamości, to masz mu go dać. Inaczej skończysz jak te pajace z filmu. A gówniara niech się uczy. Jak ma hardą mamusię, to niech się przyzwyczaja do takich widoków.



masz mentalność niewolniczą. Doczytaj przepisy.

NiemiecWaszPan

2021-05-30, 23:25
Beka w ch*j z patoli, a w szczególności z tej śmiesznej Karyny.

Czy naprawdę tak ciężko jest nosić ze sobą maske i jak wchodzisz do sklepu to dla świętego spokoju założyć ją na ten j***ny ryj...?

Zombiaki :szloch: