18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

robert59

2021-05-31, 06:25
Co za tępa sztuka!!! Taką zarazę powinno się izolować przynajmniej na kilka miesięcy aby się ogarnęła i wreszcie poznała swoje prawa jak i obowiązki!


ph5i5

2021-05-31, 08:03
Fajne te imbecyle.

Najpierw chcą legitymować policję powołujące się na ustawy i przepisych, które znają jedynie z filmów nakręconych przez podobnych sobie idiotów. a póżnij sami się podkładają łamiąc prawo i robią z tego aferę.

Brakło mi tylko pytań o podstawę prawną i zarzutów niekonstytucjonalności.

Szkoda, że patole nie rozumieją, że policja nie jest od intepretowania prawa tylko jego egzekowania.

Andrew_3

2021-05-31, 08:42
Hehehe idealnie :)

piter96

2021-05-31, 09:04
Według mnie te maseczki to jedno wielkie nieporozumienie, ale w takiej sytuacji warto popatrzeć na dobro dziecka. Ojciec głupi matka jeszcze bardziej...

Black Pitt

2021-05-31, 09:57
Co za atencyjna k***a:
"Imię, nazwisko, stanowisko"
Wierszyk pie**olona z gówniakiem na ręku jako tarczą. Do tego ten p*zda, najpierw kozak a jak na ziemi to płacz. Powinni odstrzelić na miejscu żeby nie marnować czasu ani pieniędzy.

Exclip

2021-05-31, 10:55
Kenstap napisał/a:

Co za z was j***ne uległe smutne p*zdy... nigdy nie będziecie mieć tyle odwagi. Jak prawo będzie Wam kazać pocałować buty policjanta, to wy j***ne cioty grzecznie będziecie je lizać haha p*zdy j***ne. Idźcie w h*j
Hahahahahahha ty k***a idioto.. zaraz Cie zgłoszę na policję bo mam przeczucie ze jesteś j***nym popaprancem..



Zamknij morde debilu jakich malo. Bezprawie i samosad to wg ciebie najlepsze wyjscie, idz w ch*j do.murzynowa, tam bedziesz tak mial.

Przeciez to KENSTAP jest ta karyna z filmu, dlatego tak jej broni jak niepodleglosci... sam na siebie srac nie bedzie, tyle jest w stanie zrozumiec

Pereze87

2021-05-31, 11:53
Czyli to juz panstwo nazistwoskie jest ! Jebac was wszystkich ktorzy popieraja tych policjantow ! Nie jestem płaskoziemcem .. w czwartek ide na szczepienie .. ale to jest nazizm ! Nic wiecej ! Won ! To juz za zlodzieji PO i komunistow z Lewicy bylo lepiej .

NiemiecWaszPan napisał/a:

maske



Nikt mi nie bedzie mowił co gdzie mam nosic ! Ustawa mowi ze maske mają nosoc osoby chore ! Onibwygladali na zdrowych . Pozatym policjant tez nie miał maski .. mial ale zle zalozoną to tak jakby jej nie miał !

muldzio

2021-05-31, 13:18
banda j***nych atencjuszy....
pięknie rozwiązane... jeszcze Karynę przydałoby się dojechać...


z0...........ee

2021-05-31, 14:06
sytuacja z piątku, siedzę na przystanku, kumpel jara szluga podjeżdża kabaryna - babeczka i koleś może po 25 lat. pytam jaki jest powód ze chcą ode mnie dane wyciągnąć, nie chcieli powiedzieć to wstałem, a babeczka do mnie: siadaj!

ja do niej: a weź sp***alaj,

skończyło się tak:
kajdanki kabaryna, chcieli mnie wziąć na komisariat ale miałem rower to nie mieli go gdzie wsadzić :D

W końcu powiedziałem bo już robiło się późno,
koniec był taki ze dostałem wniosek do sądu za nie wykonywanie poleceń funkcjonariusza i za przeklinanie :D

Mój kraj taki piękny :D

ps. kumpela spisali i sp***olił do domu i mnie zostawił :D :D :D p*zdeusz j***ny

lukaszjb

2021-05-31, 14:52
Jak mozna chodzic w masce na ryju ? W temp +20 reklamowki foliowe sobie zalozcie. W tym roku na nowotwory umze bez mala 200tys polakow ale dalej biegajcie w maseczkach.

Sigonek

2021-05-31, 14:53
Yena napisał/a:

Idż sobie pie**olnąć deskoterapię i tak we łbie masz gówno. Prawo jest prawem i czy Ci się to podoba czy nie, ma być egzekwowane. Teraz się połóż, popłacz i potargaj koszulkę.



Jakie prawo, niewolniku ? W tym kraju, abstrah*jąc od wszystkiego, prawo jest TEORETYCZNE, tzn. sędzia jest niezawisły i może je dobrowolnie interpretować. Tu masz pierwszy lepszy przykład, jak swojego znajomka uniewinnili za morderstwo:
https://wydarzenia.interia.pl/pomorskie/news-dyrektor-wiezienia-ktory-zabil-wieznia-na-wolnosci,nId,1284018
Takie sytuacja w Polsce to żaden precedens, więc o czym Ty pie**olisz?

Wracając do tzw. pandemii to nie wiem jakim gównem trzeba być, żeby popierać łamanie najbardziej podstawowych praw i swobód pod pretekstem walki z grypą. Zamknęli służbę zdrowia, wielu ludzi pozbawiając profilaktyki, zabiegów i opieki, żeby podreperować budżet NFZ i de facto przeprowadzić społeczną eutanazję jednostek ciężkich dla systemu (zwłaszcza emeryci).
Pozamykali branże pozbawiając ludzi możliwości pracy i normalnego życia, żeby korporacjom przeczyścić pole do całkowitego monopolu.
Ludzi bezprawnie pozamykali w domach, pozostawiając co bardziej wrażliwych na pastwę strachu, nerwów, stresu i paranoi.

Wszystko to powyżej jest ŁAMANIEM PRAWA.
Art. 31 Konstytucji jak byk stoi: ograniczanie wolności może odbyć się tylko za pomocą USTAWY. Nie może sobie Pinokio czy inny Tusk odpalić prezentacji w Power Poincie i na jej podstawie reaktywować bolszewizm.
Nie wprowadzono żadnego ze stanów nadzwyczajnych, bo oni w przeciwieństwie do baranów wiedzą doskonale, że to co robią jest BEZPRAWIEM
Korzystają z tego finansowo i wizerunkowo politycy, media, lekarze, urzędasy, itp.

Zadziwia mnie w tym jednak, że komuchy jebią PiS i w ogóle, ale jednak bardzo karnie zasłaniają sobie ryjce szmatami zgodnie z życzeniem samego Jarosława. Wychodzi więc na tym prykładzie cała prawda o polskiej polityce - jako takiej nie ma, bo w ważnych kwestiach realizowane są odgórne zalecenia.



Dkusz

2021-05-31, 15:04
Dark_steam napisał/a:

Obowiązek nie dotyczy osób z zaawansowanymi schorzeniami neurologicznymi, układu oddechowego lub krążenia przebiegających z niewydolnością oddechową lub krążenia. Nie ma obowiązku noszenia przy sobie zaświadczenia lekarskiego, ani okazywania go na żądanie policji, wystarczy oświadczenie ustne. Czyli pan obalony na glebę przy żonie i dziecku może się w taki sposób bronić. Poza tym w prawie istnieje zasada proporcjonalności. Czyli działania organów powinny być adekwatne i proporcjonalne do zaistniałej sytuacji, a moim zdaniem były mocno przesadzone. Oczywiście nie podzielam postawy gościa, który odmówił w tym przypadku wylegitymowania się, bo mógł spokojnie pokazać dowód i odmówić przyjęcia mandatu. W sądzie spokojnie wygrywa.



Nie ma takiego prawa. Aktualizacja ustawy z lutego 2021 mówi o tym że każdy ma nosić chyba że lekarz wyda takie orzeczenie. I ma zostać okazane na wniosek odpowiednich organów (ZOMO, SM, Straży granicznej). A lekarze nie chcą takich zaświadczeń wydawać. Sam mam alergie i nie chcieli wiec mówie z własnego doświadczenia. To po pierwsze. Po wtóre noszenie maseczki niestety ale ma umocowanie prawne. Mozesz szarpać się w sądzie ale masz 50 na 50 że wygrasz ( jak to w panswie komunistycznym zalezy czy na kacyka trafisz).
A generalnie to jebac ZOMO i PiS

Karboksylator napisał/a:

ja pie**olę, on nie został obalony za brak maseczki, tylko za nie okazanie dokumentów, nie stosowanie sie do poleceń policjanta i stawianie czynnego oporu wobec funkcjonariusza publicznego.



A skąd mógł wiedzieć? A może to przebierańcy byli? Pedofile chodzą w sutannach to i złodzieje i mordercy mogą chodzić w mundurach. Psy maja obowiązek wylegitymowania się. My zresztą też.

Krz1343

2021-05-31, 15:09
Kenstap napisał/a:

Ciebie powinni kropnąć dla przykładu.. Ty jesteś p*zdą. Te k***y robią z nami co chcą a ty j***na p*zdo już im uległeś. Ja kiedyś na samym początku pisałem i udostępniałem od innych kumatych że wkoncu będą szczepienia przymusowe, jak i paszporty zaszczepionych to się k***y śmiali tacy jak Ty, a dalej Ci srają do mózgu a Ty myślisz że wszyscy śmierdzą tylko nie Ty !
Nawet ta policyjna k***a nie ma maseczki założonej dobrze, a sami popaprańcy żądają maseczki



buhahahahahahah nie zesraj sie hahahah co za łeb

trebor2709

2021-05-31, 15:24
Kenstap napisał/a:

Ciebie powinni kropnąć dla przykładu.. Ty jesteś p*zdą. Te k***y robią z nami co chcą a ty j***na p*zdo już im uległeś. Ja kiedyś na samym początku pisałem i udostępniałem od innych kumatych że wkoncu będą szczepienia przymusowe, jak i paszporty zaszczepionych to się k***y śmiali tacy jak Ty, a dalej Ci srają do mózgu a Ty myślisz że wszyscy śmierdzą tylko nie Ty !
Nawet ta policyjna k***a nie ma maseczki założonej dobrze, a sami popaprańcy żądają maseczki



Nie to ty jesteś p*zdą na 100%. Czytasz te pierdy związane ze spiskowymi teoriami a później popierasz takich idiotów, którzy nie powinni mieć nawet pozwolenia na bycie rodzicami,,do takich debili jak ty i oni Policja powinna od razu strzelać .Jeszcze tu napisz że Cowida nie ma i to wszystko jest ściema debilu .Brawo Policja

gagatek690

2021-05-31, 16:27
jak tam p*zdeczki? przygotowani na kolejne doszczepienia przypominające :D ?KE zamówiła u Fajzera 2,4 MLD dawek więc szykować dupy. O noszenie masek nawet nie pytam bo jak rozumiem wszyscy nosicie mino że łaskawy rząd pozwolił pochodzić bez kagańca. Jakiś pacan napisał że milicja jest od egzekwowania prawa- a co jak przepisy są nielegalne? Cały ubiegły rok psiarnia ganiała za brak maseczki z podstawą prawną w formie rozporządzenia? I co? i jajco. I rząd , i sądy i psiarnia wiedziała że to nielegalne.

trebor2709 napisał/a:

Czytasz te pierdy związane ze spiskowymi teoriami .....



hehehe- paszporty szczepionkowe w marcu ubiegłego roku też miały być teorią spiskową. JPRDL jaki pusty dzban. Zaszczep się qrwo potrójną dzawką bo już czytać takich debili nie mogę