18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kap0

2021-05-30, 21:57
Fajnie szkoda ze nie jakis hard :D

traf

2021-05-30, 22:02
powinni go kropnąć dla przykładu i pokazać kto tu rządzi :)

Yena

2021-05-30, 22:06
"Co ja mam teraz zrobić???!!!" Zamknąć mordę. Mam nadzieję że kretynce dobiorą się do dupy. Naraża dziecko na niepotrzebny stres, skacze jak wsza, mając trociny we łbie. Jest za tępa żeby znać swoje obowiązki, ba... nawet praw dobrze nie zna. Jak zwykle szkoda dziecka, bo z matką kretynką nie wróżę mu szczęśliwej przyszłości.

Kenstap

2021-05-30, 22:10
Ciebie powinni kropnąć dla przykładu.. Ty jesteś p*zdą. Te k***y robią z nami co chcą a ty j***na p*zdo już im uległeś. Ja kiedyś na samym początku pisałem i udostępniałem od innych kumatych że wkoncu będą szczepienia przymusowe, jak i paszporty zaszczepionych to się k***y śmiali tacy jak Ty, a dalej Ci srają do mózgu a Ty myślisz że wszyscy śmierdzą tylko nie Ty !

Nawet ta policyjna k***a nie ma maseczki założonej dobrze, a sami popaprańcy żądają maseczki

Szakul91

2021-05-30, 22:14
Kenstap napisał/a:

Ciebie powinni kropnąć dla przykładu.. Ty jesteś p*zdą. Te k***y robią z nami co chcą a ty j***na p*zdo już im uległeś. Ja kiedyś na samym początku pisałem i udostępniałem od innych kumatych że wkoncu będą szczepienia przymusowe, jak i paszporty zaszczepionych to się k***y śmiali tacy jak Ty, a dalej Ci srają do mózgu a Ty myślisz że wszyscy śmierdzą tylko nie Ty !
Nawet ta policyjna k***a nie ma maseczki założonej dobrze, a sami popaprańcy żądają maseczki



jakiś Ty smutny...

Yena

2021-05-30, 22:16
Kenstap napisał/a:

Ciebie powinni kropnąć dla przykładu.. Ty jesteś p*zdą. Te k***y robią z nami co chcą a ty j***na p*zdo już im uległeś. Ja kiedyś na samym początku pisałem i udostępniałem od innych kumatych że wkoncu będą szczepienia przymusowe, jak i paszporty zaszczepionych to się k***y śmiali tacy jak Ty, a dalej Ci srają do mózgu a Ty myślisz że wszyscy śmierdzą tylko nie Ty !



Idż sobie pie**olnąć deskoterapię i tak we łbie masz gówno. Prawo jest prawem i czy Ci się to podoba czy nie, ma być egzekwowane. Teraz się połóż, popłacz i potargaj koszulkę.

pnaj

2021-05-30, 22:20
Koleś nie chce się wylegitymować bo równie dobrze może być poszukiwanym pedofilem.

Kenstap

2021-05-30, 22:23
Co za z was j***ne uległe smutne p*zdy... nigdy nie będziecie mieć tyle odwagi. Jak prawo będzie Wam kazać pocałować buty policjanta, to wy j***ne cioty grzecznie będziecie je lizać haha p*zdy j***ne. Idźcie w h*j

pnaj napisał/a:

Koleś nie chce się wylegitymować bo równie dobrze może być poszukiwanym pedofilem.



Hahahahahahha ty k***a idioto.. zaraz Cie zgłoszę na policję bo mam przeczucie ze jesteś j***nym popaprancem..

Lobo24

2021-05-30, 22:25
"Bo mógł się poddać. Nie zapytaliście..." - k***a powinien być dodatkowy mandat dla idiotów za pyskowanie.

wojtekpwse

2021-05-30, 22:29
Jak nie potrafisz walczyć z pałami to zamykasz morde. Tu klasyczny przykład pato rodzinki i ich PRAWA. Gówno nie prawo nie tak się walczy odmawiasz przyjęcia mandatu i walczysz w sądzie a nie drąc p*zdę na krawężników.

Tulkas

2021-05-30, 22:33
moim zdaniem środki niezasadne do przewinienia, wiele spraw już sądy uwaliły

Manii

2021-05-30, 22:34
Absurd sytacji sprowadza sie do tego ze interweniujacemu policjantowi wystaje faja z maski wiec rownie dobrze moglby jej nie miec...co nie usprawiedliwia tych drugich debilii

Skrzek007

2021-05-30, 22:34
Kenstap, dopiero 2 posty wyżej piszesz że k***y robią z nami co chcą ale teraz już lecisz na policję zgłaszać pedofia :lol: :lol: :mrgreen:
Pamiętaj, jutro szkoła więc ząbki i lulu.
Przepisy są jakie są. Nie podoba się to trzeba głosować, a nie chodzic na bezczelnego i szukać dymu ze smerfami.
Żeby było jasne, nikogo nie bronię, ale tu sebix i karyna na siłę chcieli być sławni. Chyba się im udało.