18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brak maseczki

Marian_Koniuszko • 2022-09-20, 18:51
W Australii, nadal bardzo poważnie podchodzą, do obowiązku noszenia maseczek.
Ciekawe, czy kobieta z filmu, przeżyła to spotkanie z policją? :mrgreen:



PanKukuruźnik82

2022-09-20, 18:53
Australia wraca po prostu do swoich więziennych korzeni...

Indywidualista

2022-09-20, 19:07
To dla jej dobra szurze!!!!11

Ja w przeciwieństwie do policji, napie**alałbym tych którzy nosili maski na ryjach.

Manolito666

2022-09-20, 19:39
Powoli zaczynam nienawidzić wszystkich covidiotów. Jaką trzeba być sp***oliną umysłową, żeby po trzech latach plandemii, dalej jeszcze nie przejrzeć na oczy?

dżonyłojlker

2022-09-20, 19:50
Manolito666 napisał/a:

Powoli zaczynam nienawidzić wszystkich covidiotów. Jaką trzeba być sp***oliną umysłową, żeby po trzech latach plandemii, dalej jeszcze nie przejrzeć na oczy?



U nich nie ma tematu "wojny", to muszą dalej cisnąć ze srovidem :->

Siriuz

2022-09-20, 22:13
Manolito666 napisał/a:

Powoli zaczynam nienawidzić wszystkich covidiotów. Jaką trzeba być sp***oliną umysłową, żeby po trzech latach plandemii, dalej jeszcze nie przejrzeć na oczy?



Ja mam tak ogólnie z lewactwem... i pomyśleć, że 20 lat temu było mi z nimi po drodze.

nudzimisiexd

2022-09-20, 22:26
Manolito666 napisał/a:

Powoli zaczynam nienawidzić wszystkich covidiotów. Jaką trzeba być sp***oliną umysłową, żeby po trzech latach plandemii, dalej jeszcze nie przejrzeć na oczy?



XD. Czego przejrzeć na oczy? Bo do dzisiaj wyjaśniam takich szurskich debili bo okazuje ze wszystkie swoje teorie oni opierają na swoim debilizmie, błędach logicznych i zerowej wiedzy.

Siriuz napisał/a:

Ja mam tak ogólnie z lewactwem... i pomyśleć, że 20 lat temu było mi z nimi po drodze.



Każdy kto nie po drodze tobie w poglądach faszolowych, ksenofobii, rasizmie itd to lewak czy jak? Bo zrobiliście prawa(i)czki z tego słowa to z czego sojowa lewica z faszyzmem

Indywidualista napisał/a:

To dla jej dobra szurze!!!!11
Ja w przeciwieństwie do policji, napie**alałbym tych którzy nosili maski na ryjach.



Na szczęście jestes tylko jakimś tam szczurem z sadola który codziennie zapie**ala z workami cementu na budowę i masz ch*ja do gadania w sprawach o których nie masz pojęcia a jednak drzesz mordę w oparciu o wiedze która posiadłeś od podobnych tobie debili na Facebooku ktorzy tak samo nie maja pojęcia o czym pie**ola. :lol:

4 członków rodziny, wfista, sąsiadka, współpracownik wyj***li salto do grobu z tytułu „srovida”. Przez takich pie**olonych pajaców debili z iq na minusie którzy popełniają bledy logiczne gorsze od psa pokroju „ja nie nosze maseczki i nigdy nie miałem covida wiec covid nie istnieje”.

Ja tez prawie zdechlem na to gowno ale przyjdzie ci taki j***ny malpiszon i pie**oli coś o tym ze covid nie istnieje albo to plandemia :lol:

Nie macie nawet k***a krzty wiedzy na temat wirusologii bo wy jedyne opracowania naukowe jakie czytacie to badanie waszej dupy przez starego za mlodu

Siriuz

2022-09-20, 22:39
nudzimisiexd napisał/a:

Każdy kto nie po drodze tobie w poglądach faszolowych, ksenofobii, rasizmie itd to lewak czy jak? Bo zrobiliście prawa(i)czki z tego słowa to z czego sojowa lewica z faszyzmem [...] Nie macie nawet k***a krzty wiedzy na temat wirusologii bo wy jedyne opracowania naukowe jakie czytacie to badanie waszej dupy przez starego za mlodu



Ooo Pan "jestem głupi, ale słucham ekspertów" się odezwał :) Opracowania naukowe... Ty w ogóle rozumiesz czym jest nauka? Bo zapewniam Cię - lewactwo nie ma bladego pojęcia. Oni są dobrzy w cenzurowaniu niewygodnych faktów i tworzeniu zaczarowanego świata. Najlepszy przykład to kwestie różnic płciowych . Wyrzucają do kosza ostatnie 100 lat badań, bo nie pasuje. Ksenofobia? Opowiedz mi o lewackim stosunku do Rosjan. Rasizm? Opowiedz jak bardzo popierają kiedy BLMowe oszołomy grabią i palą miasta i robią bohatera z ćpuna i fałszerza.



ps. dam Ci hint - nauka rodzi się w ogniu krytyki i sceptycyzmu, nie magicznego konsensusu. Konsensus uprawiają teolodzy.

nudzimisiexd

2022-09-20, 22:59
Siriuz napisał/a:

Ooo Pan "jestem głupi, ale słucham ekspertów" się odezwał Opracowania naukowe... Ty w ogóle rozumiesz czym jest nauka? Bo zapewniam Cię - lewactwo nie ma bladego pojęcia. Oni są dobrzy w cenzurowaniu niewygodnych faktów i tworzeniu zaczarowanego świata. Najlepszy przykład to kwestie różnic płciowych . Wyrzucają do kosza ostatnie 100 lat badań, bo nie pasuje. Ksenofobia? Opowiedz mi o lewackim stosunku do Rosjan. Rasizm? Opowiedz jak bardzo popierają kiedy BLMowe oszołomy grabią i palą miasta i robią bohatera z ćpuna i fałszerza.
ps. dam Ci hint - nauka rodzi się w ogniu krytyki i sceptycyzmu, nie magicznego konsensusu. Konsensus uprawiają teolodzy.



Nie pajacu, nigdy nie trzeba nikogo sluchac. Czytasz surowe badania naukowe w których nikt nie podrzuca ideologicznych gowien. Nikt ci nie musi niczego gadac bo sam wysnuwasz wnioski. Ale wy macie faszolki jeden problem logiczny - każdy kto nie z wami ten oglada telewizje. Przykro mi - wyj***lem ją wiele lat temu.

Nie, nie wypie**ala się „100 lat badań bo nie pasuje” - kolejny błąd logiczny typowy dla faszolka. Ty z góry zakładasz ze te badania przed 100 lat są poprawne wiec nowe odmienne od starych muszą być wyrzucaniem do kosza :lol: . Na szczęście debili się nie słucha i badania sprzed 50 lat które mówiły o zdrowotności z palenia papierosów zostały wypie**olone do śmieci po tym jak zostały zdezaktualizowane.

Lewackim stosunku do Rosjan? Co to takiego :lol:
Ksenofobia jest nienawiścią do obcego z samego faktu bycia obcym. Nienawiść do ruskich za to ze 90% z nich popiera inwazje na inny kraj to nie ksenofobia pajacu :lol:

BLM? :lol:
Widze kolejne bledy logiczne typowego faszola :lol:
94-96% protestów BLM było pokojowe i nie było z nimi żadnego problemu (statystki amerykańskiej policji). No ale pewnie, faszolek już się naoglądał filmow i coś tam pie**oli jakby wiedział.

PS. Straty finansowe podczas protestów BLM były mniejsze na osobę niż podczas marszu niepodległości w Warszawie :lol:

gixi

2022-09-20, 23:11
nudzimisiexd napisał/a:

4 członków rodziny, wfista, sąsiadka, współpracownik wyj***li salto do grobu z tytułu „srovida”. Przez takich pie**olonych pajaców debili z iq na minusie którzy popełniają bledy logiczne gorsze od psa pokroju „ja nie nosze maseczki i nigdy nie miałem covida wiec covid nie istnieje”.
Ja tez prawie zdechlem na to gowno ale przyjdzie ci taki j***ny malpiszon i pie**oli coś o tym ze covid nie istnieje albo to plandemia
Nie macie nawet k***a krzty wiedzy na temat wirusologii bo wy jedyne opracowania naukowe jakie czytacie to badanie waszej dupy przez starego za mlodu



No patrz. A ja w ciągu jednego roku miałam 5 pogrzebów:
- starość
- samobójstwo bo... bam bam bam bam - srovid zamknął psychologów, psychoterapeutów itd.
- brak opieki medycznej bo... bam bam bam bam - srovid powoduje brak opieki przy udarze, więc w razie pilnego przyjęcia do szpitala trzeba zrobić test, z wynikami czeka się minimum 4 godziny, potem przewozi się do innego szpitala, gdzie... BUM znowu robi się test. Po około 12 godzinach od ostrego udaru odbywa się operacja po której pacjent jest przewożony z powrotem do szpitala nr 1 gdzie... BUM znowu test i kolejne czekanie a potem zamknięcie na oddziale gdzie w ciągu nocy nikt nawet nie sprawdzi czy pacjent oddycha....
- dwie śmierci po magicznych zastrzykach medialnie opiewanych szczepionkami, jedno potwierdzone przez komisję lekarską - drugie, sorry, ale zdrowy człowiek nie dostaje półpaśca, zapalenia płuc, udaru i sepsy NARAZ. No chyba, że po tym magicznym zastrzyku... no i oczywiście zawsze "zatrzymanie akcji serca nieznanej przyczyny".

Sama na początku potwornie się bałam. Tak się bałam, że dostałam leki zapobiegające zapaleniu mięśnia sercowego. I wiesz co? A nic. Bóle w klatce piersiowej przeszły mi jak ręką odjął jak tylko zrozumiałam, że to grypa pod inną, medialną nazwą. Róża pod inną nazwą nadal pozostaje różą. Grypa też. Tylko, że sam lęk, to nakręcanie, te maseczki (tak - istnieją badania SPRZED plandemii mówiące o tym, że długotrwałe i często stosowanie jest szkodliwe) - to wszystko negatywnie wpływa na nasze zdrowie psychiczne i fizyczne. A im bardziej czegoś się boisz tym gorzej to znosisz. I na prawdę nie trzeba być ekspertem w tym, żeby to rozumieć. Ba, nawet wystarczyło uważnie słuchać lekarzy, którzy zmieniają narrację tak często... ale co ja będę ci gówniarzu tłumaczyć. Skoro ani szkoła ani życie nie nauczyło cię samodzielnego myślenia, to będziesz szedł ślepo za pudełkiem z obrazkami. Takie stare hasło: telewizja kłamie, pewnie też ci nic nie mówi, więc nie ma o czym rozmawiać. Nie podali ANI JEDNEGO nowego objawu grypy. Nagle ludzie zdali sobie sprawę, że przy przeziębieniu nie ma się powonienia... no SZOK! :D

crookla

2022-09-20, 23:11
[quote="nudzimisiexd"]
4 członków rodziny, wfista, sąsiadka, współpracownik wyj***li salto do grobu z tytułu „srovida”. ..... Dlaczego tylko w internecie czytam o takich przypadkach :D ja po 3 latach nie znam nikogo kto by zmarł a nawet wyglądował w szpitalu, podobnie wszyscy ludzie których znam nie znają takich przypadków :D Fakt są ludzie co ostro przeszli, niektórzy wylądowali w szpitalach a i są tacy co zrmali co jest normalne... Covidowe bajeczki z krypty

nudzimisiexd

2022-09-20, 23:39
[quote="crookla"]
nudzimisiexd napisał/a:


4 członków rodziny, wfista, sąsiadka, współpracownik wyj***li salto do grobu z tytułu „srovida”. ..... Dlaczego tylko w internecie czytam o takich przypadkach ja po 3 latach nie znam nikogo kto by zmarł a nawet wyglądował w szpitalu, podobnie wszyscy ludzie których znam nie znają takich przypadków Fakt są ludzie co ostro przeszli, niektórzy wylądowali w szpitalach a i są tacy co zrmali co jest normalne... Covidowe bajeczki z krypty



Ile znasz ludzi? Szansa na smierc przy covidzie to powiedzmy 1%. Statystycznie musisz poznać 100 ludzi żeby jeden z nich na to umarł. Widzisz błąd logiczny? Używasz debilizmu zwanego „dowodem anegdotycznym”. To ze coś nie wydarzyło się w twoim otoczeniu nie znaczy ze czegos nie ma, tym debilnym tokiem myślenia jaki masz możesz uznac ze Boliwia nie istnieje bo tam nie byłeś ani nikogo nie znasz kto by tam był.

gixi napisał/a:

No patrz. A ja w ciągu jednego roku miałam 5 pogrzebów:
- starość
- samobójstwo bo... bam bam bam bam - srovid zamknął psychologów, psychoterapeutów itd.
- brak opieki medycznej bo... bam bam bam bam - srovid powoduje brak opieki przy udarze, więc w razie pilnego przyjęcia do szpitala trzeba zrobić test, z wynikami czeka się minimum 4 godziny, potem przewozi się do innego szpitala, gdzie... BUM znowu robi się test. Po około 12 godzinach od ostrego udaru odbywa się operacja po której pacjent jest przewożony z powrotem do szpitala nr 1 gdzie... BUM znowu test i kolejne czekanie a potem zamknięcie na oddziale gdzie w ciągu nocy nikt nawet nie sprawdzi czy pacjent oddycha....
- dwie śmierci po magicznych zastrzykach medialnie opiewanych szczepionkami, jedno potwierdzone przez komisję lekarską - drugie, sorry, ale zdrowy człowiek nie dostaje półpaśca, zapalenia płuc, udaru i sepsy NARAZ. No chyba, że po tym magicznym zastrzyku... no i oczywiście zawsze "zatrzymanie akcji serca nieznanej przyczyny".
Sama na początku potwornie się bałam. Tak się bałam, że dostałam leki zapobiegające zapaleniu mięśnia sercowego. I wiesz co? A nic. Bóle w klatce piersiowej przeszły mi jak ręką odjął jak tylko zrozumiałam, że to grypa pod inną, medialną nazwą. Róża pod inną nazwą nadal pozostaje różą. Grypa też. Tylko, że sam lęk, to nakręcanie, te maseczki (tak - istnieją badania SPRZED plandemii mówiące o tym, że długotrwałe i często stosowanie jest szkodliwe) - to wszystko negatywnie wpływa na nasze zdrowie psychiczne i fizyczne. A im bardziej czegoś się boisz tym gorzej to znosisz. I na prawdę nie trzeba być ekspertem w tym, żeby to rozumieć. Ba, nawet wystarczyło uważnie słuchać lekarzy, którzy zmieniają narrację tak często... ale co ja będę ci gówniarzu tłumaczyć. Skoro ani szkoła ani życie nie nauczyło cię samodzielnego myślenia, to będziesz szedł ślepo za pudełkiem z obrazkami. Takie stare hasło: telewizja kłamie, pewnie też ci nic nie mówi, więc nie ma o czym rozmawiać. Nie podali ANI JEDNEGO nowego objawu grypy. Nagle ludzie zdali sobie sprawę, że przy przeziębieniu nie ma się powonienia... no SZOK!



Oprócz tego personalnych wysrywow nie będę pisał z człowiekiem który od poczatku wali typowym kłamstwem sredniego zj***nego szura.

Nie, covid nie zamknął psychologów i innych. Ba, powstały nawet dodatkowe linie.
I kolejne pie**olenie o tym jak ktoś się tułał z testem przez 12h po SORze :lol:

W przypadku zagrożenia zycia nie było mowy o żadnych testach, ewentualnie tych szybkich 15 minutowych :lol:

No j mamy kolejne kłamstwo :lol:
Jak ja uwielbiam pisac z wymyślonymi historyjkami. Komisja lekarska nie musi niczego potwierdzać po szczepieniu - jeśli ktoś umiera w dowolny sposób w ciągu 4 tygodni od szczepienia (pomijając wypadki etc) to be żadnych komisji i innego gowna wpisuje się go jako zgon po szczepionce- bez żadnego pie**olenia :lol:

I takich zgonów znajdziesz w Polsce kilkadziesiąt, z czego wszystkie sa PO Szczepieniu a nie PRZEZ szczepienie.

Poza tym amerykański system VAERS który jest dużo bardziej profesjonalny i dokładny podaje podobną skale NOP co Polska

Ale Tak, wam szury poumierało już tysiące jak nie miliony Polaków od szczepionek :lol: k***a debile

Smartghetto

2022-09-20, 23:49
nudzimisiexd napisał/a:

XD. Czego przejrzeć na oczy? Bo do dzisiaj wyjaśniam takich szurskich debili bo okazuje ze wszystkie swoje teorie oni opierają na swoim debilizmie, błędach logicznych i zerowej wiedzy.
Każdy kto nie po drodze tobie w poglądach faszolowych, ksenofobii, rasizmie itd to lewak czy jak? Bo zrobiliście prawa(i)czki z tego słowa to z czego sojowa lewica z faszyzmem
Na szczęście jestes tylko jakimś tam szczurem z sadola który codziennie zapie**ala z workami cementu na budowę i masz ch*ja do gadania w sprawach o których nie masz pojęcia a jednak drzesz mordę w oparciu o wiedze która posiadłeś od podobnych tobie debili na Facebooku ktorzy tak samo nie maja pojęcia o czym pie**ola.
4 członków rodziny, wfista, sąsiadka, współpracownik wyj***li salto do grobu z tytułu „srovida”. Przez takich pie**olonych pajaców debili z iq na minusie którzy popełniają bledy logiczne gorsze od psa pokroju „ja nie nosze maseczki i nigdy nie miałem covida wiec covid nie istnieje”.
Ja tez prawie zdechlem na to gowno ale przyjdzie ci taki j***ny malpiszon i pie**oli coś o tym ze covid nie istnieje albo to plandemia
Nie macie nawet k***a krzty wiedzy na temat wirusologii bo wy jedyne opracowania naukowe jakie czytacie to badanie waszej dupy przez starego za mlodu



wow, ale jestes podludzkim ścierwem - a mi po dwoch tyogodniach spokojnego lezenia pod tlenem wujka wj***li pod respirtator aby po kilkunatu godzinach od podlaczenia zdechł jak zwierze k***o tępa.

DJpremium121

2022-09-21, 01:08
nudzimisiexd napisał/a:

XD. Czego przejrzeć na oczy? Bo do dzisiaj wyjaśniam takich szurskich debili bo okazuje ze wszystkie swoje teorie oni opierają na swoim debilizmie, błędach logicznych i zerowej wiedzy.
Każdy kto nie po drodze tobie w poglądach faszolowych, ksenofobii, rasizmie itd to lewak czy jak? Bo zrobiliście prawa(i)czki z tego słowa to z czego sojowa lewica z faszyzmem
Na szczęście jestes tylko jakimś tam szczurem z sadola który codziennie zapie**ala z workami cementu na budowę i masz ch*ja do gadania w sprawach o których nie masz pojęcia a jednak drzesz mordę w oparciu o wiedze która posiadłeś od podobnych tobie debili na Facebooku ktorzy tak samo nie maja pojęcia o czym pie**ola.
4 członków rodziny, wfista, sąsiadka, współpracownik wyj***li salto do grobu z tytułu „srovida”. Przez takich pie**olonych pajaców debili z iq na minusie którzy popełniają bledy logiczne gorsze od psa pokroju „ja nie nosze maseczki i nigdy nie miałem covida wiec covid nie istnieje”.
Ja tez prawie zdechlem na to gowno ale przyjdzie ci taki j***ny malpiszon i pie**oli coś o tym ze covid nie istnieje albo to plandemia
Nie macie nawet k***a krzty wiedzy na temat wirusologii bo wy jedyne opracowania naukowe jakie czytacie to badanie waszej dupy przez starego za mlodu



ale jesteś debile wystarczy trochę samemu pomyśleć.
Na początku szczepionka miała chronić w 100% potem osoby zaszczepiony zaczęły chorować to powiedzieli że nie chroni przed zarażeniem ale bez objawów się przechodzi to co gówno osoby zaszczepione tak samo przechodziły z objawami to na koniec pie**olnęli że przynajmniej nie umrzesz i co też gówno niektórzy umierali niby na covid a byli zaszczepeni a najlepsze jest to że 10% to śmierci za covid a 90% to choroby współistniejące jeszcze pfizer przez 50lat nie ujawni składu oraz nie ponosi odpowiedzialności ...

Mo...........ke

2022-09-21, 01:10
Covidianie powinni przeprowadzić się do obozów, może tam czuliby się bezpiecznie.


Skojarzenie z koncentracyjnymi? Tak, dokładnie. Tymi które wybudowali w Australii ofc.
Niestety ale ludzie niczym nie różnią się od trzody chlewnej. Sami nie chcą wolności ale nie pozwolą jej mieć innym, takie jednostki nadają się tylko do utylizacji. Generalnie po ostatnich latach widać gołym okiem że jakieś 60-70% naszej planety to debile ciągnący w dół resztę.