18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brak maseczki

Marian_Koniuszko • 2022-09-20, 18:51
W Australii, nadal bardzo poważnie podchodzą, do obowiązku noszenia maseczek.
Ciekawe, czy kobieta z filmu, przeżyła to spotkanie z policją? :mrgreen:



Kohei

2022-09-21, 01:18
nudzimisiexd napisał/a:

[bla bla bla]
94-96% protestów BLM było pokojowe i nie było z nimi żadnego problemu (statystki amerykańskiej policji). No ale pewnie, faszolek już się naoglądał filmow i coś tam pie**oli jakby wiedział.
PS. Straty finansowe podczas protestów BLM były mniejsze na osobę niż podczas marszu niepodległości w Warszawie



Ales ty glupi

:ks_homer:

Tw...........ta

2022-09-21, 03:01
Manolito666 napisał/a:

Powoli zaczynam nienawidzić wszystkich covidiotów. Jaką trzeba być sp***oliną umysłową, żeby po trzech latach plandemii, dalej jeszcze nie przejrzeć na oczy?



jakim j***nym idiotom trzeba być żeby nie potrafić się dostosować?

Makulata

2022-09-21, 03:24
Kohei napisał/a:

Ales ty glupi



Po co ci te kłamstwa?

miedzianek

2022-09-21, 04:33
to tam, gdzie panstwo to firma?



nudzimisiexd napisał/a:


I kolejne pie**olenie o tym jak ktoś się tułał z testem przez 12h po SORze
W przypadku zagrożenia zycia nie było mowy o żadnych testach, ewentualnie tych szybkich 15 minutowych
No j mamy kolejne kłamstwo



Nie pie**ol. Z odma pluc czekalem na SOR 12h na jakikolwiek ruch z ich strony(a stan zagrazal zyciu, 1 pluco calkowicie sie zwinelo jak sie na rezo okazalo). Wozili mnie po szpitalach, bo sie nie byli w stanie dogadac gdzie dokladnie mam trafic, kto ma przyjac i co ze mna zrobic. W kazdym badali na covid, wywiad(w jednym szpitalu 2 razy bylem i 2 razy wywiad mi robili xD). Oczywiscie na moja prosbe o dokumentacje wszyscy odmawiali mi wgladu. I co? Wypisalem sie na zadanie, po czym....okazalo sie, ze wszedzie widnialem jako pozytywny z covidem xD


jak lekarze slysza COVID to tylko 'hajs hajs hajs' im w glowie. Albo inaczerj: jak lekarze maja mozliwosc zrobienia hajsu to wszystko w covida wciagna, nawet zlamanie reki

Jakos w szpitalu na narodowym obleganym w tvpis nikogo nie bylo

AHA. Tak jak ktos tu wczesniej wspomnial, 1szy 'covid' tez zle przechodzilem bo sie balem potwornie. Od kiedy przejrzalem na oczy i zylem normalnie jak kiedys nagle nawet pozytywny covid i nic sie nie dzialo. Maseczki noszone tak jak tego zyczyli sobie rzadzacy zabijaly, sam pulmonolog mi to mowil, grzybice pluc ciezko sie leczy, a z powodu niedotlenienia niejedna osobe 'cucilem'

neo001

2022-09-21, 05:40
TwojeBugiToMojaRobota napisał/a:

jakim j***nym idiotom trzeba być żeby nie potrafić się dostosować?



Sam się dostosuj do większości która ma teraz "bekę" z tych idiotów wierzących w systemowy sposób walki za pomocą maseczek bawełnianych z covidem. Jak nie potrafisz, to przynajmniej dzbanie się ucisz.

nudzimisiexd

2022-09-21, 07:56
Smartghetto napisał/a:

wow, ale jestes podludzkim ścierwem - a mi po dwoch tyogodniach spokojnego lezenia pod tlenem wujka wj***li pod respirtator aby po kilkunatu godzinach od podlaczenia zdechł jak zwierze k***o tępa.



„Spokojne leżenie pod tlenem” - to się wyklucza :lol:

Jeśli leżał na oddziale covidowym i musiał dostawać tlen to nie było to spokojne leżenie tylko krok od śmierci.

A takie pie**olenie ze jakiś lekarz se uznał ze go zabije urządzeniem do podtrzymania zycia to jest beka jakich mało, jak to tam było - płuca sie od respiratorów palą :lol: : lol: :lol:

Kohei napisał/a:

Ales ty glupi



No, ja jestem głupi :lol: bo obnażam najdebilniejsza prawacką manipulacje :lol:

BLM było dużo bardziej pokojowe niż prawackie łby myślą ale jedynie co sie nagrywało to zadymy przez co taki debil z polski mysli ze na wszystkich protestach BLM były zadymy i sie rozpie**alalo i kradło :lol:

Ale No Tak, ja ten głupi, sadolowe faszole mądre :lol: :lol:

DJpremium121 napisał/a:

ale jesteś debile wystarczy trochę samemu pomyśleć.
Na początku szczepionka miała chronić w 100% potem osoby zaszczepiony zaczęły chorować to powiedzieli że nie chroni przed zarażeniem ale bez objawów się przechodzi to co gówno osoby zaszczepione tak samo przechodziły z objawami to na koniec pie**olnęli że przynajmniej nie umrzesz i co też gówno niektórzy umierali niby na covid a byli zaszczepeni a najlepsze jest to że 10% to śmierci za covid a 90% to choroby współistniejące jeszcze pfizer przez 50lat nie ujawni składu oraz nie ponosi odpowiedzialności ...



Przychodzi kolejny debil do zestawu :lol: . Zajebiscie bawi mnie dyskusja z takimi bezmózgami które NAWET MINUTY niw poświeciły na jakikolwiek research.

To ostatnia moja wiadomość bo męczą mnie kretyni.

Na poczatku szczepionka nie miała chronic w 100%. Nigdy nie miała takiej skutecznosci i pierwsze badania już obalają co pie**olisz.

Szczepionka nigdy nie chroniła przed zakażeniem bo żadna kuewa szczepionka na świecie nie chroni przed zakażeniem w tym szczepionki na grype krztusiec czy tężec :lol:

Jedynym celem szczepionki od samego poczatku miała być gwarancja lekkiego przebiegu i szczepionka w tych kwestiach spełnia swoją role.

Tak, mogłeś umrzeć na covid będąc zaszczepionym :lol: szczepionki nie są wieczne, ta covidowa ma skuteczność pod 95% po miesiącu od zaszczepienia po 50% po 6 miesiącach (wtedy dostajesz kolejna dawkę) (szczepionki na tężec tez maja boostery :lol: )

Nie pacanie :lol: 100% śmierci to śmierci na covid. Tylko w tym są osoby które byly niczym nie obciążone i osoby obciążone innymi chorobami. Wiec jeśli ktoś sobie żył 15 lat z astma, zakazil się i poszedł do piachu to wina covida jest tutaj chyba bezdyskusyjna. I na tym polega śmierc na covid i smierc na covid przy chorobie współistniejącej

Oczywiście ze producenci szczepionek ponoszą odpowiedzialność :lol: są zmuszani so składek z zyskow na poczet ewentualnych skutków ubocznych.

Skład szczepionki oczywiście jest znany od samego poczatku, a to pie**olenie o 50 latach :lol: . To się tyczyło danych szczepionki i pfizer niczego nie ukrywał :lol:

Amerykańskie FDA chciało ryże papieru danych o szczepionce od Pfizera co miesiąc, stad te 75 lat :lol: . Jak powiedzieli ze chcą odrazu prawie wszystko to pfizer wszystko dał i sprawa się zamknęła w 3 tygodnie.




I potem ty debili dyskutujesz i starasz się wmówić komuś ze masz racje. 3 minut nie spędziłeś żeby poczytać ale swoje pie**olenie mądrości już uprawiles. Totalna padaka umysłowe :lol:


Koncze :lol:

Janko

2022-09-21, 09:35
j***ne k***y faszystowskie w rękach kurewskich polityków

Pees4

2022-09-21, 09:48
Podziwiam, że Wam się chce prowadzić te dyskusje. Jak ktoś po kilku latach tej marnej szopki dalej wierzy w covida, to myślicie że swoimi wywodami na sadisticu go przekonacie? :lol: jak widzę ludzi co po pustej ulicy zapie**alają w maseczce na ryju :shock: to te wysrywy tutaj o ile nie są trollami, to będzie podobny poziom sp***olenia umysłowego :-)

Nr.Nobody

2022-09-21, 10:51
Po pierwsze to jest filmik z 2020 roku, ale ktoś był zbyt leniwy, żeby to sprawdzić. Dawno temu już obejrzany, ale warto dalej zaśmiecać. Po drugie ludzie i te ich dyskusje to już jedna wielka patologia, covidianom nawet za 30 lat nie dasz do myślenia, to są wyznawcy. Szczepionki wymyślone w pół roku gdzie kiedyś rejestracja i wejście w obieg danej szprycy zajmowało conajmniej 10 lat. Gdzie są fazy testów? Ano teraz na żywych ochotnikach, którzy są obsrani, że covid ich zabije. Ci fanatycy religii covidowej nie mają pojęcia najwidoczniej na temat innych chorób chociażby grypy dlatego tak zaciekle bronią swojej teorii uśmiercania ludzi poprzez sadystyczny wirus, który się znęca nad nami, a wszyscy wielcy tego świata dbają o nasze bezpieczeństwo :lol:

nudzimisiexd

2022-09-21, 12:15
Nr.Nobody napisał/a:

Po pierwsze to jest filmik z 2020 roku, ale ktoś był zbyt leniwy, żeby to sprawdzić. Dawno temu już obejrzany, ale warto dalej zaśmiecać. Po drugie ludzie i te ich dyskusje to już jedna wielka patologia, covidianom nawet za 30 lat nie dasz do myślenia, to są wyznawcy. Szczepionki wymyślone w pół roku gdzie kiedyś rejestracja i wejście w obieg danej szprycy zajmowało conajmniej 10 lat. Gdzie są fazy testów? Ano teraz na żywych ochotnikach, którzy są obsrani, że covid ich zabije. Ci fanatycy religii covidowej nie mają pojęcia najwidoczniej na temat innych chorób chociażby grypy dlatego tak zaciekle bronią swojej teorii uśmiercania ludzi poprzez sadystyczny wirus, który się znęca nad nami, a wszyscy wielcy tego świata dbają o nasze bezpieczeństwo




Ależ szury mogą mnie przekonać :lol:

Daje wam czas na to od 2 lat ale ja wciąż nie zostałem w żaden sposób przekonany właśnie dlatego bo macie tak debilne argumenty z dupy wzięte oparte tylko na kłamstwie i dezinformacji :lol:

Szczepionki nie zostały wymyślone w pol roku :lol: . Była epidemia sars cov1 podczas której konstruowano już szczepionkę wiec była ona już projektowana od ponad 12 lat :lol: . Stad mogła się ona tak szybko pojawić, bo mielismy wlasiciwie gotowca z SARS cov 1 :lol:

Fazy testów klinicznych masz na całym swiecie:
https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT04904471 .

Pierwsza i druga fazę szczepionki przeszły bez wprowadzania do obiegu czyli te fazy w których sprawdza się ewentualnie niebezpieczeństwo dla użytkującego. Covidowe szczepionki zostały wprowadzone w 3 fazie gdzie bada się tylko i wyłącznie skuteczność szczepionki :lol: . Jedyne w czym się ryzykowało to to ze szczepionka mogła okazać się nie skuteczna a nie niebezpieczna :lol: . I tak pajace, tak było zawsze na długo przed covidem :lol:

To nie pierwsza szczepionka dopuszczona do obrotu w tym trybie, niektóre szczepionki na grype i inne leki tez dostają się do obiegu w 3 fazie testów :lol:

I tak pajace, tak było zawsze na długo przed covidem :lol: X2

Ale tak tak, to ja jestem fanatykiem, przecież ja fanatycznie tylko korzystam z szerokodostepnych linków, danych, badań, testów i innych rzeczy które najzwyczajniej w świecie obalają wasze pie**olenie.

I ty coś gadasz ze mnie sie przekonać nie da? :lol:

A jakich genialnych, sensownych argumentów tu ktoś użył? Oprócz gowna które obala sie po 5 minutach internetowego researchu

Kyocera

2022-09-21, 13:26
gixi napisał/a:

No patrz. A ja w ciągu jednego roku miałam 5 pogrzebów:
- starość
- samobójstwo bo... bam bam bam bam - srovid zamknął psychologów, psychoterapeutów itd.
- brak opieki medycznej bo... bam bam bam bam - srovid powoduje brak opieki przy udarze, więc w razie pilnego przyjęcia do szpitala trzeba zrobić test, z wynikami czeka się minimum 4 godziny, potem przewozi się do innego szpitala, gdzie... BUM znowu robi się test. Po około 12 godzinach od ostrego udaru odbywa się operacja po której pacjent jest przewożony z powrotem do szpitala nr 1 gdzie... BUM znowu test i kolejne czekanie a potem zamknięcie na oddziale gdzie w ciągu nocy nikt nawet nie sprawdzi czy pacjent oddycha....
- dwie śmierci po magicznych zastrzykach medialnie opiewanych szczepionkami, jedno potwierdzone przez komisję lekarską - drugie, sorry, ale zdrowy człowiek nie dostaje półpaśca, zapalenia płuc, udaru i sepsy NARAZ. No chyba, że po tym magicznym zastrzyku... no i oczywiście zawsze "zatrzymanie akcji serca nieznanej przyczyny".
Sama na początku potwornie się bałam. Tak się bałam, że dostałam leki zapobiegające zapaleniu mięśnia sercowego. I wiesz co? A nic. Bóle w klatce piersiowej przeszły mi jak ręką odjął jak tylko zrozumiałam, że to grypa pod inną, medialną nazwą. Róża pod inną nazwą nadal pozostaje różą. Grypa też. Tylko, że sam lęk, to nakręcanie, te maseczki (tak - istnieją badania SPRZED plandemii mówiące o tym, że długotrwałe i często stosowanie jest szkodliwe) - to wszystko negatywnie wpływa na nasze zdrowie psychiczne i fizyczne. A im bardziej czegoś się boisz tym gorzej to znosisz. I na prawdę nie trzeba być ekspertem w tym, żeby to rozumieć. Ba, nawet wystarczyło uważnie słuchać lekarzy, którzy zmieniają narrację tak często... ale co ja będę ci gówniarzu tłumaczyć. Skoro ani szkoła ani życie nie nauczyło cię samodzielnego myślenia, to będziesz szedł ślepo za pudełkiem z obrazkami. Takie stare hasło: telewizja kłamie, pewnie też ci nic nie mówi, więc nie ma o czym rozmawiać. Nie podali ANI JEDNEGO nowego objawu grypy. Nagle ludzie zdali sobie sprawę, że przy przeziębieniu nie ma się powonienia... no SZOK!





Wyjdź za mnie! ❤️

Pereze87

2022-09-21, 14:55
pie**olenie .. nie wiadomo jaki jest powod zatrzymania i co było wczesniej ... takie bajki mozna pie**olic ksiedzu w konfesjonale .

jem_zwierzeta

2022-09-21, 20:53
Do covidian strzelać bez ostrzeżenia na oświadczenie. Takich fanatyków jak oni, to nawet u muslimów nie ma.

epening

2022-09-22, 02:00
Manolito666 napisał/a:

Powoli zaczynam nienawidzić wszystkich covidiotów. Jaką trzeba być sp***oliną umysłową, żeby po trzech latach plandemii, dalej jeszcze nie przejrzeć na oczy?



dzis byłem u lekarza wchodze i k***a patrze a tam ludzie siedza w maseczkach zaptałem co sie tu odpie**ala i usiadłem ale debile dalej mysla ze cos takiego było i noszą

7wporzondku

2022-09-22, 02:19
U dentysty babka wychodzi z gabinetu i do mnie i typa ze mamy założyć maseczki albo się rozsiąść na 5m. korytarz szeroki na 1,5m patrzymy na siebie z typem potem na babkę i do niej ze jak ona sobie to wyobraża? Powiedziała ze już nie ważne machnęła reka i wrocila do gabinetu