18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brak maseczki

Marian_Koniuszko • 2022-09-20, 18:51
W Australii, nadal bardzo poważnie podchodzą, do obowiązku noszenia maseczek.
Ciekawe, czy kobieta z filmu, przeżyła to spotkanie z policją? :mrgreen:



dilowski

2022-09-22, 03:59
nudzimisiexd napisał/a:


A jakich genialnych, sensownych argumentów tu ktoś użył? Oprócz gowna które obala sie po 5 minutach internetowego researchu



Jeszcze zarzuć linkiem z demagoga imbecylu.

nudzimisiexd napisał/a:

debilne argumenty z dupy wzięte oparte tylko na kłamstwie i dezinformacji



O, dobrze podsumowałeś wszystkie swoje posty w tym temacie.

zotrix

2022-09-22, 06:36
nudzimisiexd napisał/a:

XD. Czego przejrzeć na oczy? Bo do dzisiaj wyjaśniam takich szurskich debili bo okazuje ze wszystkie swoje teorie oni opierają na swoim debilizmie, błędach logicznych i zerowej wiedzy.
Każdy kto nie po drodze tobie w poglądach faszolowych, ksenofobii, rasizmie itd to lewak czy jak? Bo zrobiliście prawa(i)czki z tego słowa to z czego sojowa lewica z faszyzmem
Na szczęście jestes tylko jakimś tam szczurem z sadola który codziennie zapie**ala z workami cementu na budowę i masz ch*ja do gadania w sprawach o których nie masz pojęcia a jednak drzesz mordę w oparciu o wiedze która posiadłeś od podobnych tobie debili na Facebooku ktorzy tak samo nie maja pojęcia o czym pie**ola.
4 członków rodziny, wfista, sąsiadka, współpracownik wyj***li salto do grobu z tytułu „srovida”. Przez takich pie**olonych pajaców debili z iq na minusie którzy popełniają bledy logiczne gorsze od psa pokroju „ja nie nosze maseczki i nigdy nie miałem covida wiec covid nie istnieje”.
Ja tez prawie zdechlem na to gowno ale przyjdzie ci taki j***ny malpiszon i pie**oli coś o tym ze covid nie istnieje albo to plandemia
Nie macie nawet k***a krzty wiedzy na temat wirusologii bo wy jedyne opracowania naukowe jakie czytacie to badanie waszej dupy przez starego za mlodu



nie zesraj się

nudzimisiexd napisał/a:

Ależ szury mogą mnie przekonać
Daje wam czas na to od 2 lat ale ja wciąż nie zostałem w żaden sposób przekonany właśnie dlatego bo macie tak debilne argumenty z dupy wzięte oparte tylko na kłamstwie i dezinformacji
Szczepionki nie zostały wymyślone w pol roku . Była epidemia sars cov1 podczas której konstruowano już szczepionkę wiec była ona już projektowana od ponad 12 lat . Stad mogła się ona tak szybko pojawić, bo mielismy wlasiciwie gotowca z SARS cov 1
Fazy testów klinicznych masz na całym swiecie:
.
Pierwsza i druga fazę szczepionki przeszły bez wprowadzania do obiegu czyli te fazy w których sprawdza się ewentualnie niebezpieczeństwo dla użytkującego. Covidowe szczepionki zostały wprowadzone w 3 fazie gdzie bada się tylko i wyłącznie skuteczność szczepionki . Jedyne w czym się ryzykowało to to ze szczepionka mogła okazać się nie skuteczna a nie niebezpieczna . I tak pajace, tak było zawsze na długo przed covidem
To nie pierwsza szczepionka dopuszczona do obrotu w tym trybie, niektóre szczepionki na grype i inne leki tez dostają się do obiegu w 3 fazie testów
I tak pajace, tak było zawsze na długo przed covidem X2
Ale tak tak, to ja jestem fanatykiem, przecież ja fanatycznie tylko korzystam z szerokodostepnych linków, danych, badań, testów i innych rzeczy które najzwyczajniej w świecie obalają wasze pie**olenie.
I ty coś gadasz ze mnie sie przekonać nie da?
A jakich genialnych, sensownych argumentów tu ktoś użył? Oprócz gowna które obala sie po 5 minutach internetowego researchu



jednak się zesrałeś

nudzimisiexd napisał/a:

„Spokojne leżenie pod tlenem” - to się wyklucza
Jeśli leżał na oddziale covidowym i musiał dostawać tlen to nie było to spokojne leżenie tylko krok od śmierci.
A takie pie**olenie ze jakiś lekarz se uznał ze go zabije urządzeniem do podtrzymania zycia to jest beka jakich mało, jak to tam było - płuca sie od respiratorów palą : lol:
No, ja jestem głupi bo obnażam najdebilniejsza prawacką manipulacje
BLM było dużo bardziej pokojowe niż prawackie łby myślą ale jedynie co sie nagrywało to zadymy przez co taki debil z polski mysli ze na wszystkich protestach BLM były zadymy i sie rozpie**alalo i kradło
Ale No Tak, ja ten głupi, sadolowe faszole mądre
Przychodzi kolejny debil do zestawu . Zajebiscie bawi mnie dyskusja z takimi bezmózgami które NAWET MINUTY niw poświeciły na jakikolwiek research.
To ostatnia moja wiadomość bo męczą mnie kretyni.
Na poczatku szczepionka nie miała chronic w 100%. Nigdy nie miała takiej skutecznosci i pierwsze badania już obalają co pie**olisz.
Szczepionka nigdy nie chroniła przed zakażeniem bo żadna kuewa szczepionka na świecie nie chroni przed zakażeniem w tym szczepionki na grype krztusiec czy tężec
Jedynym celem szczepionki od samego poczatku miała być gwarancja lekkiego przebiegu i szczepionka w tych kwestiach spełnia swoją role.
Tak, mogłeś umrzeć na covid będąc zaszczepionym szczepionki nie są wieczne, ta covidowa ma skuteczność pod 95% po miesiącu od zaszczepienia po 50% po 6 miesiącach (wtedy dostajesz kolejna dawkę) (szczepionki na tężec tez maja boostery )
Nie pacanie 100% śmierci to śmierci na covid. Tylko w tym są osoby które byly niczym nie obciążone i osoby obciążone innymi chorobami. Wiec jeśli ktoś sobie żył 15 lat z astma, zakazil się i poszedł do piachu to wina covida jest tutaj chyba bezdyskusyjna. I na tym polega śmierc na covid i smierc na covid przy chorobie współistniejącej
Oczywiście ze producenci szczepionek ponoszą odpowiedzialność są zmuszani so składek z zyskow na poczet ewentualnych skutków ubocznych.
Skład szczepionki oczywiście jest znany od samego poczatku, a to pie**olenie o 50 latach . To się tyczyło danych szczepionki i pfizer niczego nie ukrywał
Amerykańskie FDA chciało ryże papieru danych o szczepionce od Pfizera co miesiąc, stad te 75 lat . Jak powiedzieli ze chcą odrazu prawie wszystko to pfizer wszystko dał i sprawa się zamknęła w 3 tygodnie.
I potem ty debili dyskutujesz i starasz się wmówić komuś ze masz racje. 3 minut nie spędziłeś żeby poczytać ale swoje pie**olenie mądrości już uprawiles. Totalna padaka umysłowe
Koncze



to w zasadzie już sraczka....

ruddie

2022-09-22, 21:05
nudzimisiexd napisał/a:

XD. Czego przejrzeć na oczy? Bo do dzisiaj wyjaśniam takich szurskich debili bo okazuje ze wszystkie swoje teorie oni opierają na swoim debilizmie, błędach logicznych i zerowej wiedzy.
Każdy kto nie po drodze tobie w poglądach faszolowych, ksenofobii, rasizmie itd to lewak czy jak? Bo zrobiliście prawa(i)czki z tego słowa to z czego sojowa lewica z faszyzmem
Na szczęście jestes tylko jakimś tam szczurem z sadola który codziennie zapie**ala z workami cementu na budowę i masz ch*ja do gadania w sprawach o których nie masz pojęcia a jednak drzesz mordę w oparciu o wiedze która posiadłeś od podobnych tobie debili na Facebooku ktorzy tak samo nie maja pojęcia o czym pie**ola.
4 członków rodziny, wfista, sąsiadka, współpracownik wyj***li salto do grobu z tytułu „srovida”. Przez takich pie**olonych pajaców debili z iq na minusie którzy popełniają bledy logiczne gorsze od psa pokroju „ja nie nosze maseczki i nigdy nie miałem covida wiec covid nie istnieje”.
Ja tez prawie zdechlem na to gowno ale przyjdzie ci taki j***ny malpiszon i pie**oli coś o tym ze covid nie istnieje albo to plandemia
Nie macie nawet k***a krzty wiedzy na temat wirusologii bo wy jedyne opracowania naukowe jakie czytacie to badanie waszej dupy przez starego za mlodu



Przykro mi, ale jesteś po prostu pie**olnięty albo cynicznym ch*jem - czyli pracujesz w tzw. służbie zdrowia i marzysz, żeby czasy zarazy wróciły, bo mieliście, j***ne mendy, jak pączusie w maśle.
A z wirusologią masz tyle wspólnego, że tatuś, jak Cię dymał za młodu, zaraził Cię jakąś francą. I pewnie stąd to sp***olenie umysłowe.

popek9

2022-09-24, 00:34
nudzimisiexd szkoda Twojego czasu i wypocin.

Co za pie**olone ameby umysłowe. Dżuma też była wymysłem... Nie ma chorób na świecie, lekarze sami je sobie wymyślają aby trzepać gruby hajs... A szczepionki służą do czipowania i kontrolowania populacji na świecie...



Mam nadzieję, że pie**olniecie szybko w kalendarz. Wystarczy, że mamy pełno idiotów w rządzie więcej ich nam nie potrzeba.

pstPL

2022-09-24, 15:42
:D
Debili i idiotów nie brakuje nigdzie. Wystarczy popatrzeć na komentarze.
Na ch*ja można trafić nawet w policji. Niewiarygodne! ;)