18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Boks z owczarkiem...

qizmo • 2020-08-25, 00:36
Jeżeli coś pomieszałem, proszę o zwrócenie uwagi, pierwsza treść z mojej strony.


outsidethebox86

2020-08-25, 19:23
Prof._Kot_Budd napisał/a:

No więc właśnie, Twój kontakt ze zwierzętami kończy się na upośledzonych zwierzętach domowych. Sam byłem wege przez kilka lat i to nie ma nic do rzeczy, po prostu jak widzę stawianie zwierząt nad człowieka, to wiem, że mam do czynienia z co najmniej dziwną jednostką, owszem wilki robią wjazdy na zagrody po nocach, gdybyś tam spała to opie**oliłyby i Ciebie i twoje dziecko, którego pewnie nie masz bo przecież "lódzie szkodzom natuże". Mój światopogląd zostaw w spokoju, bo nie masz o nim pojęcia, a ja nawet o Twoim nie wspominałem, ale już chyba wszystko wiem
O przepraszam, ja gotuje zajebiście Zazdroszcze mieszkania na wsi, jeszcze 10 lat i tez wypie**alam.



I dalej wpieprzasz mnie w swoje ramki. Na taką dyspóte szkoda czasu i energii.

kasztaniak

2020-08-25, 19:35
outsidethebox86 napisał/a:

Bo zwierzęta są lepsze od ludzi pod wieloma względami. Wystarczy spojrzeć do czego ludzie doprowadzili na tej planecie. Widziałeś żeby zwierzęta prowadziły wojny, zanieczyszczały środowisko na tak ogromną skalę czy popełniały przestępstwa takie jak ludzie lub kłamały itd.? Niby niższa rasa, a nie mają tak naj***ne w głowach jak ludzie.



Babo, ale masz naj***ne w głowie. No i zoofilia jest zakazana.

parolpl

2020-08-25, 19:58
@kasztaniak
Kiedyś tu nie była.

outsidethebox86

2020-08-25, 20:12
kasztaniak napisał/a:

Babo, ale masz naj***ne w głowie. No i zoofilia jest zakazana.



Baby to masz w nosie i naj***ne w głowie, nie znając mnie, oceniasz mnie z taką łatwością, a nie masz zielonego pojęcia kim jestem. Z resztą co może mieć do powiedzenia taki jełop, który o kobiecie mówi baba? Nic sobą nie reprezentujesz, a przynajmniej nic wartościowego.

0_rafiks_0

2020-08-25, 21:13
Oponka napisał/a:

...a do garów chętnie pójdę. przynajmniej w przeciwieństwie do ciebie umiem gotować



Nie zapomnij psom tez ugotować, bo nie będzie dymania :D

kasztaniak

2020-08-25, 21:58
outsidethebox86 napisał/a:

Baby to masz w nosie i naj***ne w głowie, nie znając mnie, oceniasz mnie z taką łatwością, a nie masz zielonego pojęcia kim jestem. Z resztą co może mieć do powiedzenia taki jełop, który o kobiecie mówi baba? Nic sobą nie reprezentujesz, a przynajmniej nic wartościowego.



Niezłe masz niedoj***nie mózgowe, babo. Nieźle cię muszą grzmocić twoje pupile jeśli stawiasz je wyżej od człowieka, zoofilko.

outsidethebox86

2020-08-25, 22:28
kasztaniak napisał/a:

Niezłe masz niedoj***nie mózgowe, babo. Nieźle cię muszą grzmocić twoje pupile jeśli stawiasz je wyżej od człowieka, zoofilko.



Jakim trzeba być niedojebem żeby takie wnioski wyciągać? Jak czytam Twoje wypociny, to utwierdzam się tylko w przekonaniu, że zwierzęta są pod wieloma względami lepsze niż ludzie. A Ty stoisz najniżej w łańcuchu pokarmowym, chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego. Twoje słowa są jak guano i spływają po mnie jak po kaczce. Einstein powiedział że są dwie rzeczy nieskończone, kosmos i głupota ludzka, ale co do pierwszej nie miał pewności. I Ty właśnie jesteś potwierdzeniem tego, że głupota ludzka nie ma granic. Idź więc do piwnicy, zamknij się tam i nie wychodź, by nie dawać złego przykładu innym. Albo napisz coś jeszcze, posmieje się jeszcze z chęcią przed snem. Moje zwierzaki są mądrzejsze od Ciebie. Chyba lekarz przy porodzie jebnal Cię w głowę zamiast w dupę i jeszcze na posadzkę upuścił, to by wszystko wyjaśniało.

yoyobart

2020-08-26, 06:31
pieseł żywy,cyca nie ma,piwa nie ma
ps. czytając komentarze postanowiłem iść po piwo i po drodze, zasadzić kopa pchlarzowi sąsiada, kocurkowi sąsiadki dać rybkę ze strychniną,j***nym latającym szczurom nalać na ryj smoły,wszystko to w hołdzie outsidethbox86

nestii1227

2020-08-26, 11:27
outsidethebox86 napisał/a:

Bo zwierzęta są lepsze od ludzi pod wieloma względami. Wystarczy spojrzeć do czego ludzie doprowadzili na tej planecie. Widziałeś żeby zwierzęta prowadziły wojny, zanieczyszczały środowisko na tak ogromną skalę czy popełniały przestępstwa takie jak ludzie lub kłamały itd.? Niby niższa rasa, a nie mają tak naj***ne w głowach jak ludzie.



Kolega chyba nigdy nie widział mrówek prowadzących otwarte wojny, małych zwierzątek okradających gniazda czy bobrów budujących tamy.
Człowiek też jest zwierzęciem i nasze "prymitywne" zachowania typu Oszukiwanie, dostosowywanie środowiska do swoich potrzeb, czy zabijanie nie są czymś wyjątkowym.

outsidethebox86

2020-08-26, 12:05
nestii1227 napisał/a:

Kolega chyba nigdy nie widział mrówek prowadzących otwarte wojny, małych zwierzątek okradających gniazda czy bobrów budujących tamy.
Człowiek też jest zwierzęciem i nasze "prymitywne" zachowania typu Oszukiwanie, dostosowywanie środowiska do swoich potrzeb, czy zabijanie nie są czymś wyjątkowym.



Nie kolega, tylko koleżanka, poza tym czy wojny mrówek wyglądają jak wojny człowieka? Czy jedne mrówki zrobiły holocaust innym owadom, bo nie są mrówkami, czy mrówki wyniszczają środowisko by wydobywać metale i tworzyć z nich broń??? no weź pomyśl zanim coś napiszesz? Zwierzę działa instynktownie by przetrwać, czlowiekiem kierują różne motywy np. chciwość, gniew, zazdrość, kompleksy etc., niższe emocje, tak ciężko to zrozumieć??? Że też trzeba takie proste rzeczy tłumaczyć...