18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Boks z owczarkiem...

qizmo • 2020-08-25, 00:36
Jeżeli coś pomieszałem, proszę o zwrócenie uwagi, pierwsza treść z mojej strony.


hdposter

2020-08-25, 00:39
Pies powinien rzucić się do gardła tej suki i zagryźć na miejscu. Rozrywając jej mordę na strzępy.

ZieleTDH

2020-08-25, 00:49
Głupia dupa do utylizacji

Pralpunkt

2020-08-25, 00:59
Szmate wstawić do takiego metalowego konia i każdy kto ma ochotę powinien jechać ostro z nią

kap0

2020-08-25, 02:29
Niech sprobuje tego samego z psem policyjnym :D

Mariusz

2020-08-25, 07:38
Tak się rozpie**ala psyche psu. Mam nadzieję że kiedyś spontanicznie rzuci się jej na twarz. Tak dla zabawy

0_rafiks_0

2020-08-25, 07:38
I miłośnicy zwierzątek się pojawili:)
Jak zwykle „ murzyna dojechać”, „kaszojad zasłużył”, ale piesek, k***a, „ jak można?”

bercisko

2020-08-25, 07:49
Może ona tak rozumie słowo "zabawa". Może ją też w dzieciństwie wujek swoim berłem po pysku lał.

outsidethebox86

2020-08-25, 09:15
0_rafiks_0 napisał/a:

I miłośnicy zwierzątek się pojawili:)
Jak zwykle „ murzyna dojechać”, „kaszojad zasłużył”, ale piesek, k***a, „ jak można?”



Bo zwierzęta są lepsze od ludzi pod wieloma względami. Wystarczy spojrzeć do czego ludzie doprowadzili na tej planecie. Widziałeś żeby zwierzęta prowadziły wojny, zanieczyszczały środowisko na tak ogromną skalę czy popełniały przestępstwa takie jak ludzie lub kłamały itd.? Niby niższa rasa, a nie mają tak naj***ne w głowach jak ludzie.

Oponka

2020-08-25, 09:23
0_rafiks_0 napisał/a:

I miłośnicy zwierzątek się pojawili:)
Jak zwykle „ murzyna dojechać”, „kaszojad zasłużył”, ale piesek, k***a, „ jak można?”



mam przez to rozumieć, że ty też dla zabawy napie**alasz swojego psa, bo przecież pies jest twój? nic nie usprawiedliwia bezsensownej przemocy i agresji. NIC. bez względu, czy to pies, kaszojad, czy murzyn, ale zwróć, k***a, uwagę, że większość murzynów i spora część kaszojadów przedstawionych w tym serwisie zasłużyła sobie na wpie**ol. były nawet filmiki z psami, którym się należało, ale psu z tego filmu nie. to zapatrzone w swoją panią zwierze jest ofiarą głupoty tej p*zdor*chałki, która (moim zdaniem) chciała zabłysnąć przed swoim chłopakiem (który kamerował).

a tak poza tym to ch*j ci w dupę rafik ;) kocham moje psy bo wiem, że mogę im zaufać bardziej niż ludziom

okotdi

2020-08-25, 09:42
Wg. mnie to nagrywajacy powinien zostac zutylizowany.

Napie**ala psa? Przeciez to tylko kobieta. W tak ciasnej czaszce tylko debilne pomysly moga sie rodzic.

Jakie zapytacie?

A no tylko takie jak:
"Jak byc slawna?"
" Jak zdobyc duzo pieniedzy, nic nie robiac?"
Itp, itd.

lucilla

2020-08-25, 09:52
"Bo zwierzęta są lepsze od ludzi pod wieloma względami. Wystarczy spojrzeć do czego ludzie doprowadzili na tej planecie. Widziałeś żeby zwierzęta prowadziły wojny, zanieczyszczały środowisko na tak ogromną skalę czy popełniały przestępstwa takie jak ludzie lub kłamały itd.? Niby niższa rasa, a nie mają tak naj***ne w głowach jak ludzie."
To wszystko można zaobserwować u owadów społecznych. Ale zgadzam się: zajmujac tak wysoką pozycję na naszej Planecie mamy obowiązek chronić ją i jej mieszkańców.

0_rafiks_0

2020-08-25, 09:54
outsidethebox86 napisał/a:

Bo zwierzęta są lepsze od ludzi pod wieloma względami. Wystarczy spojrzeć do czego ludzie doprowadzili na tej planecie. Widziałeś żeby zwierzęta prowadziły wojny, zanieczyszczały środowisko na tak ogromną skalę czy popełniały przestępstwa takie jak ludzie lub kłamały itd.? Niby niższa rasa, a nie mają tak naj***ne w głowach jak ludzie.



Zgadzam sie, ale nie to jest tematem rozmowy :D

McQurwa

2020-08-25, 09:57
j***na, pomyliła z bokserem