18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Boks z owczarkiem...

qizmo • 2020-08-25, 00:36
Jeżeli coś pomieszałem, proszę o zwrócenie uwagi, pierwsza treść z mojej strony.


0_rafiks_0

2020-08-25, 09:58
Oponka napisał/a:

mam przez to rozumieć, że ty też dla zabawy napie**alasz swojego psa, bo przecież pies jest twój? nic nie usprawiedliwia bezsensownej przemocy i agresji. NIC. bez względu, czy to pies, kaszojad, czy murzyn, ale zwróć, k***a, uwagę, że większość murzynów i spora część kaszojadów przedstawionych w tym serwisie zasłużyła sobie na wpie**ol. były nawet filmiki z psami, którym się należało, ale psu z tego filmu nie. to zapatrzone w swoją panią zwierze jest ofiarą głupoty tej p*zdor*chałki, która (moim zdaniem) chciała zabłysnąć przed swoim chłopakiem (który kamerował).
a tak poza tym to ch*j ci w dupę rafik kocham moje psy bo wiem, że mogę im zaufać bardziej niż ludziom



Nie dosc, ze nie rozumiesz o czym pisze, to na dodatek pie**olisz jak potluczona.
" spora część kaszojadów przedstawionych w tym serwisie zasłużyła sobie na wpie**ol" Ty jestes normalna??

Ja bez ch*ja w dupie sie obejde ale Ty, jak widac, bez lizania mordy swoim kundlom raczej nie bardzo :D
"kocham moje psy bo wiem, że mogę im zaufać bardziej niż ludziom" . Pora na doktora ;)

juderaus

2020-08-25, 09:59
Może kiedys ten owczarek wrzuci film jak ja r*cha w dupe bez gumy.

janlew

2020-08-25, 10:11
To jest chore!!! Jak można trzymać psa w mieszkaniu. Miejsce bydła i nierogacizny jest na dworze.

outsidethebox86

2020-08-25, 10:59
lucilla napisał/a:

"Bo zwierzęta są lepsze od ludzi pod wieloma względami. Wystarczy spojrzeć do czego ludzie doprowadzili na tej planecie. Widziałeś żeby zwierzęta prowadziły wojny, zanieczyszczały środowisko na tak ogromną skalę czy popełniały przestępstwa takie jak ludzie lub kłamały itd.? Niby niższa rasa, a nie mają tak naj***ne w głowach jak ludzie."
To wszystko można zaobserwować u owadów społecznych. Ale zgadzam się: zajmujac tak wysoką pozycję na naszej Planecie mamy obowiązek chronić ją i jej mieszkańców.



To wszystko można zaobserwować u większości gatunków na ziemi, najrzadziej u ludzi

0_rafiks_0 napisał/a:

Zgadzam sie, ale nie to jest tematem rozmowy



Może i nie jest tematem, ale zarzucając post, trzeba się liczyć z tym, że ktoś może go rozwinąć w innym kierunku niż temat filmiku. Czy to jest złe? niepoprawne? zabronione? Myślę, że wręcz wskazane, choćby po to by było ciekawiej. Lubię czytać komentarze pod filmikami, bo wielokrotnie miałam przy nich większy ubaw niż przy oglądaniu.

Mom and Death

2020-08-25, 12:59
outsidethebox86 napisał/a:

Bo zwierzęta są lepsze od ludzi pod wieloma względami. Wystarczy spojrzeć do czego ludzie doprowadzili na tej planecie. Widziałeś żeby zwierzęta prowadziły wojny, zanieczyszczały środowisko na tak ogromną skalę czy popełniały przestępstwa takie jak ludzie lub kłamały itd.? Niby niższa rasa, a nie mają tak naj***ne w głowach jak ludzie.




BongMan1

2020-08-25, 14:03
0_rafiks_0 napisał/a:

I miłośnicy zwierzątek się pojawili:)
Jak zwykle „ murzyna dojechać”, „kaszojad zasłużył”, ale piesek, k***a, „ jak można?”



jeszcze "pedaly do gazu". Znam takich wielu, z reguly kiboli, co bija ludzi dla rozrywki albo dlatego, ze sa innego koloru skory. Jeden sam oddal psa do schroniska kilkanascie lat temu ale zwierzeta trzeba kochac XD

Attero132

2020-08-25, 14:29
Tak to jest jak facet p*zda zwiąże się z tępą dzidą.

Sadisticzny

2020-08-25, 15:04
Oponka napisał/a:

mam przez to rozumieć, że ty też dla zabawy napie**alasz swojego psa, bo przecież pies jest twój? nic nie usprawiedliwia bezsensownej przemocy i agresji. NIC. bez względu, czy to pies, kaszojad, czy murzyn, ale zwróć, k***a, uwagę, że większość murzynów i spora część kaszojadów przedstawionych w tym serwisie zasłużyła sobie na wpie**ol. były nawet filmiki z psami, którym się należało, ale psu z tego filmu nie. to zapatrzone w swoją panią zwierze jest ofiarą głupoty tej p*zdor*chałki, która (moim zdaniem) chciała zabłysnąć przed swoim chłopakiem (który kamerował).
a tak poza tym to ch*j ci w dupę rafik kocham moje psy bo wiem, że mogę im zaufać bardziej niż ludziom



Nie bluzgaj, buraku. Ludzie są lepsi.

NataliaW

2020-08-25, 15:31
Przecież to zabawa z psem... Cioty, co się sapiecie?
Widać że pies tak to traktuje jako zabawę, krzywda mu się nie dzieje, pies jest zadbany i trzymany nawet w domu.
Nie każdy pies to bezużyteczny niepelniacy żadnej funkcji smierdzacy, srajacy szczur wielkości kota, co nie przeżyje upadku z wersalki.

Prof._Kot_Budd

2020-08-25, 15:35
outsidethebox86 napisał/a:

Bo zwierzęta są lepsze od ludzi pod wieloma względami. Wystarczy spojrzeć do czego ludzie doprowadzili na tej planecie. Widziałeś żeby zwierzęta prowadziły wojny, zanieczyszczały środowisko na tak ogromną skalę czy popełniały przestępstwa takie jak ludzie lub kłamały itd.? Niby niższa rasa, a nie mają tak naj***ne w głowach jak ludzie.




Oponka napisał/a:

mam przez to rozumieć, że ty też dla zabawy napie**alasz swojego psa, bo przecież pies jest twój? nic nie usprawiedliwia bezsensownej przemocy i agresji. NIC. bez względu, czy to pies, kaszojad, czy murzyn, ale zwróć, k***a, uwagę, że większość murzynów i spora część kaszojadów przedstawionych w tym serwisie zasłużyła sobie na wpie**ol. były nawet filmiki z psami, którym się należało, ale psu z tego filmu nie. to zapatrzone w swoją panią zwierze jest ofiarą głupoty tej p*zdor*chałki, która (moim zdaniem) chciała zabłysnąć przed swoim chłopakiem (który kamerował).
a tak poza tym to ch*j ci w dupę rafik kocham moje psy bo wiem, że mogę im zaufać bardziej niż ludziom



To co reprezentujecie nazywa się "syndromem Bambiego", a jest spowodowane tym, że wasza styczność ze zwierzętami kończy się na bajkach, celowo upośledzonych zwierzętach domowych, lub mięsie, które przecież rośnie na półkach w sklepie. Już widzę jak w naturze głodny wilk się nad wami lituję z powodów etycznych, lub jak dziki postanawiają zredukować własną populację ze względu na to, że powodują szkody w ekosystemie... Do garów.



bloodwar

2020-08-25, 17:49
Uśpić sukę na miejscu! A pieskowi dać kawałek jakiegoś dobrego boczku albo cielęcinki!

Oponka

2020-08-25, 18:27
Prof._Kot_Budd napisał/a:

To co reprezentujecie nazywa się "syndromem Bambiego", a jest spowodowane tym, że wasza styczność ze zwierzętami kończy się na bajkach, celowo upośledzonych zwierzętach domowych, lub mięsie, które przecież rośnie na półkach w sklepie. Już widzę jak w naturze głodny wilk się nad wami lituję z powodów etycznych, lub jak dziki postanawiają zredukować własną populację ze względu na to, że powodują szkody w ekosystemie... Do garów.



chcesz mi wmówić, że mieszkając na wsi i hodując zwierzęta rzeźne mam syndrom bambiego? dobre sobie. mięso to mięso, nie ważne czy człowiek, czy pies. swoim psom ufam i tylko im. psy sąsiada najchętniej bym odstrzeliła, ale uczciwość sąsiedzka nie pozwala ;)
to, że wolę zwierzęta od ludzi wynika tylko i wyłącznie z tego, że ludzie to zdradliwe ch*je, które potrafią nie uszanować twojej uczciwości.

a do garów chętnie pójdę. przynajmniej w przeciwieństwie do ciebie umiem gotować ;)

Sadisticzny napisał/a:

Nie bluzgaj, buraku. Ludzie są lepsi.



blak lajfs meter, co?

0_rafiks_0 napisał/a:

Nie dosc, ze nie rozumiesz o czym pisze, to na dodatek pie**olisz jak potluczona.
" spora część kaszojadów przedstawionych w tym serwisie zasłużyła sobie na wpie**ol" Ty jestes normalna??
Ja bez ch*ja w dupie sie obejde ale Ty, jak widac, bez lizania mordy swoim kundlom raczej nie bardzo
"kocham moje psy bo wiem, że mogę im zaufać bardziej niż ludziom" . Pora na doktora



się znalazł miłośnik wychowania bezstresowego :roll:
a na doktora zasługuje raczej część społeczeństwa, która bezgranicznie ufa ludziom.
to ja wolę mój pie**olnik niż użerać się z kimś takim

outsidethebox86

2020-08-25, 18:40
Prof._Kot_Budd napisał/a:

To co reprezentujecie nazywa się "syndromem Bambiego", a jest spowodowane tym, że wasza styczność ze zwierzętami kończy się na bajkach, celowo upośledzonych zwierzętach domowych, lub mięsie, które przecież rośnie na półkach w sklepie. Już widzę jak w naturze głodny wilk się nad wami lituję z powodów etycznych, lub jak dziki postanawiają zredukować własną populację ze względu na to, że powodują szkody w ekosystemie... Do garów.



Mięsa nie jem od 7 lat, mam psa i 3 koty, więc mój kontakt z nimi nie ogranicza się do tv. Z resztą nawet nie mam tv i bardzo dobrze mi z tym. Tacy jak Ty nie rozumieją innych ludzi i usiłują wpasować ich w jakieś stereotypowe ramki, gdzie nawet nie miales okazji poznać mnie czy kogokolwiek innego z poglądami podobnymi do mnie. Może i wilk się nade mną nie zlituje, ale przynajmniej wiem, że nie zrobi mi nalotu na chatę w nocy, bo mu nagle taki pomysł do głowy przyjdzie. Nie zrozumiałeś przekazu i jeszcze się kompromitujesz brakiem umiejętności czytania ze zrozumieniem. Sam zapie**alaj do kuchni obierać cebule albo ziemniaki, bo z takim wąskim światopoglądem, ciężko będzie Ci podskoczyć wyżej.

Prof._Kot_Budd

2020-08-25, 18:58
outsidethebox86 napisał/a:

Mięsa nie jem od 7 lat, mam psa i 3 koty, więc mój kontakt z nimi nie ogranicza się do tv. Z resztą nawet nie mam tv i bardzo dobrze mi z tym. Tacy jak Ty nie rozumieją innych ludzi i usiłują wpasować ich w jakieś stereotypowe ramki, gdzie nawet nie miales okazji poznać mnie czy kogokolwiek innego z poglądami podobnymi do mnie. Może i wilk się nade mną nie zlituje, ale przynajmniej wiem, że nie zrobi mi nalotu na chatę w nocy, bo mu nagle taki pomysł do głowy przyjdzie. Nie zrozumiałeś przekazu i jeszcze się kompromitujesz brakiem umiejętności czytania ze zrozumieniem. Sam zapie**alaj do kuchni obierać cebule albo ziemniaki, bo z takim wąskim światopoglądem, ciężko będzie Ci podskoczyć wyżej.



No więc właśnie, Twój kontakt ze zwierzętami kończy się na upośledzonych zwierzętach domowych. Sam byłem wege przez kilka lat i to nie ma nic do rzeczy, po prostu jak widzę stawianie zwierząt nad człowieka, to wiem, że mam do czynienia z co najmniej dziwną jednostką, owszem wilki robią wjazdy na zagrody po nocach, gdybyś tam spała to opie**oliłyby i Ciebie i twoje dziecko, którego pewnie nie masz bo przecież "lódzie szkodzom natuże". Mój światopogląd zostaw w spokoju, bo nie masz o nim pojęcia, a ja nawet o Twoim nie wspominałem, ale już chyba wszystko wiem :)



Oponka napisał/a:

przynajmniej w przeciwieństwie do ciebie umiem gotować



O przepraszam, ja gotuje zajebiście :) Zazdroszcze mieszkania na wsi, jeszcze 10 lat i tez wypie**alam.