18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Boguś z M..atiza

Alphi • 2015-06-18, 13:05
Pod koniec prawie hard, szkoda, jednego debila mniej :lodowka:



mygyry

2015-06-18, 20:48
Niech jeździ jak chcę, byle by kiedyś wj***ł się w drzewo a nie w kogoś na przeciwko kto nie będzie miał możliwości zjechać na pas awaryjny

RockyWood

2015-06-19, 01:22
jak ciśnie tego matiza to pewnie w środku ma takie wycie silnika że już nic poza tym nie słyszy. Wiem jak w tym pudełku wyje już przy 80... nie wiem czy ten pojazd w ogóle ma więcej na liczniku..

eterhal

2015-06-19, 01:39
Jeśli ktoś twierdzi, że pajac który w ten sposób zachowuje się na drodze "ogarnia" prowadzenie samochodu to albo jest za młody i za głupi na prawko, albo zwyczajnie za głupi i nie ma już dla niego nadziei. Przecież to co ten szaleniec wykonał na końcu zwyczajnie nie mieści się w głowie. Wzniesienie, zwężenie, ciężarówka z naprzeciwka pędzi, a ten taką pierdziawką jeszcze się tego tira na prawym pasie podjął wyprzedzać. No kretyn. Wyobraźcie sobie debile, że ten idiota wiezie waszą córkę.

PGY

2015-06-19, 01:52
Jak mnie wk***ia zwyczaj i niemoc zjeżdżania na pobocze takim niedoj***nym pacjentom, co nie potrafią wyczuć podczas wyprzedzania czy zdążą tylko zapie**alają aby przed siebie. Wciskać pedał gazu każdy debil potrafi, nawet średnio rozgarnięte dziecko z zespołem. Gdyby tak typowi zamiast zjeżdżających aut wyrastały mury. k***a. :-/

rockita

2015-06-19, 01:54
Fuck! Zlituj się! Coś Ty za muzę wgrał, człowieku?!

dabster

2015-06-19, 02:06
Dobre sobie, ładowanie się pod maskę tira licząc, że i tak zjedzie na pobocze to ogarnianie auta według niektórych? Autor akurat jedzie normalnie, szybko tam gdzie można, wolniej tam, gdzie należy uważać, to typ z matiza ma kompleksy i musi wyprzedzać, nieważne gdzie byle wyprzedzać.

mieszambeton

2015-06-19, 02:53
jeden debil napisal ze niby koles ogarnia i nagle wysyp madrych komentarzy..

WAT

2015-06-19, 07:18
Ja jeżdże podobnie felicją 1.3 68koni z lpg :) , co chwile mijam jakichś kierowców w swoich nowych autkach, którzy jadą 80 poza terenem zabudowanym... Autko gwizda, kierowca p*zda.


kumar1

2015-06-19, 07:37
jest taka jedna prawda. Jeden debil na drodze to jeszcze pół biedy... dopiero jak się spotka dwóch idiotów to już jest koniec.
Ja tutaj takich widzę, i tego co nagrywał i tego z matiza.

.Piotrek

2015-06-19, 08:28
k***a, kiedyś prowadziłem matiza - przy 120 zaczął podskakiwać z koła na koło. Nie rozumiem idei tego samochodu - w cenie matiza można kupić chociażby polo czy punto i mieć normalny samochód

Darekck

2015-06-19, 08:36
pewnie jak jechał to myślał, że ma sportowy samochód :D

W............R.

2015-06-19, 08:40
Co Wy się tak przyczepiacie do tej muzyczki? Zielony matiz... Crazy frog... kawałek dobrany idealnie! :)

Dr...........le

2015-06-19, 08:41
1. Autor to debil. Widzi, ze kierujący Matizem jedzie szybciej, to niech się zdecyduje: niech jedzie dalej mi się nie spieszy, albo k***a pękła mi na h*ju żyłka, ze wyprzedza mnie matiz ja mu pokaże, a zaraz. Zdecyduj się debilu.
2. Facet ogarnia. Nie sztuka jest wcisnąć na prostej, sztuką poruszać jest się sprawnie jak nie ma się pod nogą.
3. Dla wszystkich co twierdzą, że powinni mu zabrać prawko, że to idiota itp. (ten w Matizie) Przepisy nie wyłączają myślenia. Jak widzę, że mogę wyprzedzić, bo jest miejsce/ widoczność/ itp to w h*ju mam, czy robię to na podwójnej ciągłej, czy wyprzedzam razem z wysepką/ po azylu itp I w drugą stronę, jak jest 140 na autostradzie a wycieraczki nie nadążają ze sprzątaniem wody z szyby to lecę sobie spokojnie 100-110.
4. Teraz jest moda na społeczniactwo i frajerstwo z tymi kamerkami.

Przypomina mi się co powiedział Fred: "Widzisz Gr*cha to co dla ciebie jest sufitem, dla mnie jest podłogą."

Korzystając z okazji: Frajerze j***ny ze srebrnego e 46 na blachach DL, co twoja k***a mnie nagrywała telefonikiem, po tym jak Cię wyprzedziłem pasem awaryjnym na A4, naucz się do czego służą lusterka pedale zaj***ny, krulu lewego pasa, albo się nie dziw. Jak tu wchodzisz k***o j***na to pozdrawia Cię łysy z białego Citroena. Szkoda, że odpuściłeś. Nie chciałem robić cyrku na autostradzie i zatrzymywać się (wiem, że chciałeś mnie sprowokować, żeby ta przechodzona k***a coś mogła nagrać i żebyś mógł podj***ć), czekałem na ciebie na zjeździe na Lubań i Godzieszów bodajże. Potem dopiero pomyślałem, że DL to nie Lubań a Legnica. k***a j***na jak tu wchodzisz to k***a napisz na PW to przyjadę do Ciebie i czię k***a nuczę przepisów ruchu drogowego i kultury na drodze.

hamakarol

2015-06-19, 09:31
Przez takich debili w Matizie giną ludzie. Jak możecie pisać, że koleś co nagrywa jedzie jak idiota? On jedzie prawidłowo w 100%, debil w Matizie wyprzedza po skrzyżowaniach, na ciągłej, na polu wyłączonym z ruchu, a jego wyprzedzanie to jak zatwardzenie, jak nie ma czym to niech tego nie robi. Koleś co nagrywa, nie siedzi nawet mu na ogonie a podczas wyprzedzania chce zrobić szybko ten manewr a, że zielony skrzat go spowalnia wtedy to go wyprzedza, co ma za nim się może wciskać?