18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Boeing 737

AtomicFeelings • 2020-01-08, 05:13
Boeing 737 ukraińskich linii lotniczych ze 180 osobami na pokładzie rozbił się krótko po starcie z lotniska w Teheranie.


aaaaaaaaaaaaaa

2020-01-10, 07:28
Velturek napisał/a:

....ch*jową jak barszcz.....



Nie pie**ol, dobrze zrobiony barszcz jest zajebisty. Może kucharkę masz h*jową??? :mrgreen:

Dzisiaj

2020-01-10, 07:39
Wychodzisz na dwor w srodku nocy, zaczynasz filmowac swiatelko na niebie, zwykly samolot... nagle samolot dostaje rakieta. To poprostu normalka. Czy sie myle? Czy tylko autor filmiku i ja - wstajemy w srodku nocy by ponagrywac przelatujacy samolot? ;)


ps. NIE I ch*j - brzoza lub panterna palma a niz zadna rakieta. Przeciez to niemozliwe by samolot zostal zestrzelony lub cos w nim pie**olnelo. Katastrofa tupolowa to byl zwykly wypadek i udowodniono to juz zapewne tydzien przed jego startem. Kazdy kto twierdzi, inaczej jest psychicznie chory.

poligon6

2020-01-10, 08:39
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Tak k***a!!!! Wszystko ruskie!! Nawet klamki w pokoju ci wykręcili.. tragedia.



A to się zgadza jak "wyzwalali" Polske to mojej babci rozpruli klamki w poszukiwaniu złota. Potem z wersalki na sprężynach zrobili sobie sobie trampoline. W sumie spoko chłopaki bo mogli zabić, zgwałcić i okraść.

Dzisiaj napisał/a:

Wychodzisz na dwor w srodku nocy, zaczynasz filmowac swiatelko na niebie, zwykly samolot... nagle samolot dostaje rakieta. To poprostu normalka. Czy sie myle? Czy tylko autor filmiku i ja - wstajemy w srodku nocy by ponagrywac przelatujacy samolot?




Już wczoraj poszedł z ruskiej ambasady taki przekaz.

artuooo1

2020-01-10, 10:55
Mam nadzieje, że kiedyś dożyję normalnych czasów i policja się zajmie tą patologią, tutaj na portalu. Taki velturek i poligon powinien na pierwszy ogień pójść, ale w końcu kozak w necie pi*da w świecie.

~Velture

2020-01-11, 01:34
artuooo1 napisał/a:

Mam nadzieje, że kiedyś dożyję normalnych czasów i policja się zajmie tą patologią, tutaj na portalu. Taki velturek i poligon powinien na pierwszy ogień pójść, ale w końcu kozak w necie pi*da w świecie.



To na ch*j tu wchodzisz? No po ch*j? k***a mać. Wpie**ala się ktoś na forum dla debili i narzeka na debili.
Idź ty może na forum dla gejów i zastanawiaj się czemu nie ma tam żadnej baby.

Na ukrainie tak ci było dobrze, że narzekasz jak ktoś mówi o tym ch*jowym kraju, że jest ch*jowy?

iceq94

2020-01-11, 11:54
kolosasz napisał/a:

Nie rozumiem tego wypominania Bandery Ukraińcom. Polacy mordowali Żydów, Ukraińcy - Polaków.
Chyba każdy naród ma coś na sumieniu
Gdyby tylko polskie służby miały dostęp do rejestratorów lotu. .. A nawet zapis rozmów pilotów wyjaśniłby dużo. No, ale ni ma
Pijany generał pojawił się w raporcie rosyjskiego MAK, prezentowanym przez słynną już panią Anodinę. A zatem nie u nas lecz u nich pisali o pijanym generale.
I nie w pierwszym dniu pisali, bo raport MAKu został ogłoszony później . Nie w pierwszym dniu, nie w drugim, nie w trzecim...



Nie czaje czego chcą od Ukraińców... mam się dopie**alać o ich dziadków że mają taką a nie inna historie i odnoszą się do Bandery?? Kurna widzę że niekiedy znajomość historii jest tutaj na poziomie poniżej zera xd (dla wyjaśnienia taki np. Wołyń działał bardziej na zasadzie łapanek tzn albo idziesz bić polaka albo kula w łeb ew. Napijemy cie na plot żywcem a w między czasie wyciągniemy nienarodzone dziecko z żywego ciała twojej żony więc wybór nie łatwy, poza tym w tą akcję musiał być umoczony każdy (jeśli każdy będzie brać jakikolwiek udział w mordowali w Polaków to nikt się do tego nie przyzna) i kolejna rzecz czyli wielki głód i bieda na Wołyniu każdy mógł się czegoś dorobić samemu nic nie mając i najważniejsze to była... Akcja odwetowa. Nie wierzycie to poczytajcie trochę źródeł historycznych o tym co wyprawiali Polacy Ukraińcom w czasach przed Wołyniem (odebranie praw narodowościowych, liczne ataki na ludność odebrania praw do modlitwy w ich języku itp) także my też mamy swoje za uszami.... )

Byku35

2020-01-11, 15:14
głest napisał/a:

"Ostrzeliwuje"... to zbyt dosadnie powiedziane... raczej wypuścili parę rakiet dla ratowania twarzy przed narodem.
Mnie zastanawia coś innego... znalezione na stronach irańskiej agencji prasowej, taki nasz PAP...
Moja selekcja i napis



Wrak samolotu

iceq94

2020-01-11, 21:36
Velturek napisał/a:

To na ch*j tu wchodzisz? No po ch*j? k***a mać. Wpie**ala się ktoś na forum dla debili i narzeka na debili.
Idź ty może na forum dla gejów i zastanawiaj się czemu nie ma tam żadnej baby.
Na ukrainie tak ci było dobrze, że narzekasz jak ktoś mówi o tym ch*jowym kraju, że jest ch*jowy?



Zwidy czy komuś coś się poj***ło bo jak pamiętam ukraińcem to był inny typek a nie ten do którego się odnosisz

Velturek napisał/a:

To na ch*j tu wchodzisz? No po ch*j? k***a mać. Wpie**ala się ktoś na forum dla debili i narzeka na debili.
Idź ty może na forum dla gejów i zastanawiaj się czemu nie ma tam żadnej baby.
Na ukrainie tak ci było dobrze, że narzekasz jak ktoś mówi o tym ch*jowym kraju, że jest ch*jowy?



Zwidy czy komuś coś się poj***ło bo jak pamiętam ukraińcem to był inny typek a nie ten do którego się odnosisz :D ja pierdół ten kraj jest pełen patusów i madek ale podejrzewam że jakby takiego jak ty zlapalo tych kilku "banderowców" i zaczęli gwałcić analnie to byś dziękował że cię jednak nie rozpruli i umówiłbyś się na następne r*chanko xD a tak poza tym jak myślę jesteś tym "patriotom" "żołnierzem wyklentym"? jeśli tak pozdrów Karyne xD A to że sp***olili nie dziwię im się z resztą z tego co wiem dla większości Polska jest tylko pomostem do pracy w Niemczech a skoro tak się upierasz że po ch*j oni są powtórzę jeszcze raz porozmawiaj z historykiem najlepiej jakimś doświadczonym i niech Ci opowiem dlaczego Ukraińcy rozpruwali Polaków. Wiesz czemu? Przez takich pajaców jak ty którzy koniecznie chcieli zrobić z nimi to co germance w latach 40 z nami czy pewne trzy mocarstwa w trakcie rozbiorów. Ale co będę klepać jak taki ostatni daun i pisowski przygłup nie zrozumie (dla duponapinaczy patriotom i wyklentym celowo napisane z błędem jeśli ktoś nie zaczaił)