18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Boeing 737

AtomicFeelings • 2020-01-08, 05:13
Boeing 737 ukraińskich linii lotniczych ze 180 osobami na pokładzie rozbił się krótko po starcie z lotniska w Teheranie.


poligon6

2020-01-09, 11:12
Jak nic robota moskiewskich onuc. Pewnie szykuja nowa inwazje na Ukrainę.

silwerbalk

2020-01-09, 11:58
k***a nie wiem czemu ale mam lekko tak poprawiony humor po tym filmie..... Bo właśnie spłoneli banderowcy z szmatogłowymi.....nawet dobre kombo tylko szkoda że tak mało... :-(

dżonyłojlker

2020-01-09, 12:08
silwerbalk napisał/a:

k***a nie wiem czemu ale mam lekko tak poprawiony humor po tym filmie..... Bo właśnie spłoneli banderowcy



Ukraińskie ścierwa przepiłowały na żywca mojego pradziadka, nie oznacza to jednak że mam się cieszyć gdy zginie kilku ich potomków. Co innego, gdyby zginęło ich kilkuset, wtedy to, tak, cieszyłbym się.

EvilDog

2020-01-09, 12:50
patitati napisał/a:

Ukraińskie ścierwa przepiłowały na żywca mojego pradziadka, nie oznacza to jednak że mam się cieszyć gdy zginie kilku ich potomków. Co innego, gdyby zginęło ich kilkuset, wtedy to, tak, cieszyłbym się.



Jestem z Ukrainy i czytając twój komentarz aż jestem ciekaw co kieruje żeby zrobić taki wpis ? Co Ci ludzie mają wspólnego z Twoim dziadkiem (jeśli w ogóle taki istniał, bo pewnie on opowiedział w jaki sposób go mordowali) ?

dżonyłojlker

2020-01-09, 13:00
EvilDog napisał/a:

Jestem z Ukrainy i czytając twój komentarz aż jestem ciekaw co kieruje żeby zrobić taki wpis ? Co Ci ludzie mają wspólnego z Twoim dziadkiem (jeśli w ogóle taki istniał, bo pewnie on opowiedział w jaki sposób go mordowali) ?



Pradziadkiem, i trochę szacunku do zamordowanych w taki sposób.
Co do pytania, to czytaj ze zrozumieniem - napisałem że mnie to nie cieszy.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-01-09, 20:10
poligon6 napisał/a:

Jak nic robota moskiewskich onuc. Pewnie szykuja nowa inwazje na Ukrainę.



Tak k***a!!!! Wszystko ruskie!! Nawet klamki w pokoju ci wykręcili.. tragedia.

~Velture

2020-01-09, 21:11
EvilDog napisał/a:

Jestem z Ukrainy i czytając twój komentarz aż jestem ciekaw co kieruje żeby zrobić taki wpis ? Co Ci ludzie mają wspólnego z Twoim dziadkiem (jeśli w ogóle taki istniał, bo pewnie on opowiedział w jaki sposób go mordowali) ?



Tak ci dobrze na tej ukrainie było, że aż do polszy wyj***łeś i tutaj miszkasz…. Pfffff… Ani Ukrainiec z ciebie ani Polak. Nie muszę chyba już nic więcej dodawać.

pankruk

2020-01-09, 22:14
Velturek napisał/a:

Tak ci dobrze na tej ukrainie było, że aż do polszy wyj***łeś i tutaj miszkasz…. Pfffff… Ani Ukrainiec z ciebie ani Polak. Nie muszę chyba już nic więcej dodawać.



Emigracja za lepszym życiem już wyklucza Ukraińca z bycia Ukraińcem? Rozumiem, że jakby Polskę rozniesiono na 4 wiatry tak jak Ukrainę (w sumie wcale nie tak wiele nam do tego brakuje) to gdybyś dał nogę do Niemiec czy Francji to byłbyś dumnym Polakiem czy ani Polakiem ani Niemcem/Francuzem? Więcej empatii do zwykłych ludzi.

Crapshit

2020-01-09, 23:22
Znowu ruskie zestrzeliły samolot pasażerski. Wcześniej ruskie zamordowały 300 dzieci w samolocie holenderskim.

~Velture

2020-01-09, 23:22
kienzler napisał/a:

Emigracja za lepszym życiem już wyklucza Ukraińca z bycia Ukraińcem? Rozumiem, że jakby Polskę rozniesiono na 4 wiatry tak jak Ukrainę (w sumie wcale nie tak wiele nam do tego brakuje) to gdybyś dał nogę do Niemiec czy Francji to byłbyś dumnym Polakiem czy ani Polakiem ani Niemcem/Francuzem? Więcej empatii do zwykłych ludzi.



sp***olił ze swojego ch*jowego kraju za chlebem do nas a nie bo rozniesiono ukrainę. Nie rozniesiono jej tylko rosja sobie zabrała to co jej się należało a cały świat grzecznie spojrzał i tylko pod nosem burknął, że to nieładnie.

Dla mnie ktoś kto wyj***ł z Polski zagranicę i mieszka tam od X lat nie jest już Polakiem. Wk***iają mnie j***ne ku*asy, p*zdy i zjeby co nie byli we własnym kraju 20-30-40 lat i nagle k***a eksperci od spraw Polski i tego co się dzieje w naszym kraju. pie**olą na kogo głosować a na kogo nie chociaż ostatnio Polskę to widzieli podczas odprawy w easyjet.

Taki j***ny Mariusz max gejonko czy inne k***y które wiedzą o swoim kraju tylko tyle co przeczytają na tweeterze ale zawsze są pierwsi do pie**olenia co się u nas dzieje i co powinno się zmienić chociaż k***y i tak nigdy tutaj nie wrócą to chcą k***a mieć wpływ na to co się dzieje.

Nie k***a. Wyj***łeś ze swojego kraju, osiedliłeś się gdzieś i nie masz zamiaru tutaj wracać? Nie jesteś już Polakiem dla mnie.

Tak samo te UPaińce wszędzie k***a u nas. Z każdym ch*jem co gadałem i z każdą ukraińską p*zdą dupodają to wszyscy zgodnie pie**olą, że nigdy już nie wróca na tą swoją ch*jową jak barszcz ukrainę ale za to każdy z nich ma złote myśli co by zmienił na ukrainie ale i tak podkreśla, że nigdy nie wróci do tego k***idołka.

To tak jakby sprzedać stare auto, kupić nowe i pie**olić o tym, że właściciel twojego poprzedniego auta źle się nim zajmuje i powinno mu się samochód zabrać.

Don_Beck

2020-01-10, 07:02
Miał to być pocisk ziemia-powietrze


Nellum

2020-01-10, 07:04
ktoś leci na wakacje?

Matt

2020-01-10, 07:05
Wiadome było że im się pipie**olilo

Nellum

2020-01-10, 07:15
176 osób w ciągu sekundy poszło spać dla tego nie lubię podróżować :P
zwłaszcza w tych czasach

Sajlenthill

2020-01-10, 07:22
A to nie czasem tupolew?