18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

NafazowanyKoleś

2021-07-26, 00:08
ecnart napisał/a:

...jestem śmieciem...



Śmiejecie się z tego debila i pukacie w głowę. Ale wiecie, że to jest jeden z pierwszych osobników nowego, bezstresowo wychowanego pokolenia? On jest k***a wykształconym przech*jem, wy debilami i koniec. Nawet jak mu wpie**olicie w akcie desperacji to nie przyzna wam racji bo jego mózg tego nie pojmie. To jest jednostka nastawiona na "JA" jak 99% obecnych gównozjadów wychowywanych przez brajanów i dżesiki i będzie tylko gorzej. Żadne argumenty, tłumaczenie, dysputy, wpie**ol. NIC nie dociera do tego kalibru.

PoProstuNIKT

2021-07-26, 00:32
NafazowanyKoleś napisał/a:

Śmiejecie się z tego debila i pukacie w głowę. Ale wiecie, że to jest jeden z pierwszych osobników nowego, bezstresowo wychowanego pokolenia? On jest k***a wykształconym przech*jem, wy debilami i koniec. Nawet jak mu wpie**olicie w akcie desperacji to nie przyzna wam racji bo jego mózg tego nie pojmie. To jest jednostka nastawiona na "JA" jak 99% obecnych gównozjadów wychowywanych przez brajanów i dżesiki i będzie tylko gorzej. Żadne argumenty, tłumaczenie, dysputy, wpie**ol. NIC nie dociera do tego kalibru.



dalem linki do badan buraku :P

Tuco

2021-07-26, 00:37
No to oficjalnie mamy w naszym kraju wojnę domową, jak w Stanach. I wcale nie przesadzam, bo jakoś w przyszłości ten etap historii trzeba będzie nazwać.

gacek2121

2021-07-26, 07:04
Ale kierunkowskaz był :D

Cratos

2021-07-26, 07:54
Jaki kraj taka corrida :)

paliokolejo

2021-07-26, 11:15
Kierunek zaj***ł niemożliwe!

nwonigers

2021-07-26, 11:56
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Przecież próbował...



i git

Sawix

2021-07-26, 14:43
ludzie ludzie , uciekajta , bezmózgi jadom !!!!!

QastroleQ

2021-07-26, 15:00
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

bandersyn czy kacap???



Twój stary polska k***o

quack

2021-07-26, 16:21
ecnart napisał/a:

ten z BMW po badaniach psychiatrycznych przy zezwoleniu na broń by pewnie jeszcze prawko stracil



Możesz być poj***ny i inteligentny na raz.

Nie tak trudno oszukac psychiatre lub psychologa, to nie jest nauka ścisła jak fizyka czy matematyka.

PoProstuNIKT

2021-07-26, 17:02
quack napisał/a:

ka c



skad takie pomysle ze nie trudno masz w temacie linki do badan amerykanskiego towarzystwa psychiatrycznego, ale co tam Ty sie lepiej na tym znasz :P

ququa

2021-07-26, 20:55
dabrowskp napisał/a:

To pod karpacie , prawie jak podludzie bo głosują za PiS i przez nich taka inflacja,dasz takiemu 500 + kupi stare BMW i myśli że jest panem na dzielnicy czy wiosce haha a to że chleb zdrozal z 2 zł do 4 zł to jeden z drugim wsiurem nie łączy tego. Haha zaczną to kojarzyć w przyszłym roku jak za chleb będą płacili po 10 zł haha



Tak Podkarpacie dokładniej Radymno


"nadludziu" tak ubogiego komentarza dawno nie czytałem

rozumie, że tylko tam głosuja na pis
tylko tam jest wypłacane 500+
i tylko tam jezdzą stare BMKi

okej

dzieki takim gamoniom jak ty dalej pis bedzie u władzy


tomgw

2021-07-26, 21:21
jaki kraj tacy terroryści