18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

dżonyłojlker

2021-07-25, 20:41
Pajan napisał/a:

BMW w akcji. Raczej Popie**olony Sebix w M3 w akcji, naj***ny, czy zaćpany.



Co cię skłoniło do napisania tego komentarza i czym się kierowałeś? Bo ta wypowiedź jest delikatnie mówiąc, dziwna.

Kosmodysk

2021-07-25, 21:00
Jeszcze mało wiecie o życiu. ta beemka to nic w porównaniu z autami bez jakichkolwiek numerów podwozia/nadwozia/silnika z kradzionymi nr rejestracyjnymi.

dabrowskp

2021-07-25, 21:00
To pod karpacie , prawie jak podludzie bo głosują za PiS i przez nich taka inflacja,dasz takiemu 500 + kupi stare BMW i myśli że jest panem na dzielnicy czy wiosce haha a to że chleb zdrozal z 2 zł do 4 zł to jeden z drugim wsiurem nie łączy tego. Haha zaczną to kojarzyć w przyszłym roku jak za chleb będą płacili po 10 zł haha

PoProstuNIKT

2021-07-25, 21:01
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Wierzysz w te badania....



wierzę w naukę a nie pie**olenie o szopenie :P

aaaaaaaaaaaaaa

2021-07-25, 21:07
ecnart napisał/a:

wierzę w naukę a nie pie**olenie o szopenie



Te badania nie mają nic wspólnego z nauką. Ściema i tyle. Inteligentny człowiek bez problemu je przejdzie.
Zdarzają się wyjątkowo inteligentne pojeby...

nwonigers

2021-07-25, 21:08
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

No tak... bo jakby pierwsza połowa filmu pokazała, że ludzie go wk***ili, to miał prawo ich pozabijać...



prawa nie mialby ale probowac moglby.

Wiewór

2021-07-25, 21:09
Podkarpacie Polska Alabama

aaaaaaaaaaaaaa

2021-07-25, 21:13
nwonigers napisał/a:

prawa nie mialby ale probowac moglby.



Przecież próbował...

PoProstuNIKT

2021-07-25, 21:17
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Te badania nie mają nic wspólnego z nauką. Ściema i tyle. Inteligentny człowiek bez problemu je przejdzie.
Zdarzają się wyjątkowo inteligentne pojeby...



to sie doedukuj jak dzialaja testy a nie pieprz głupot. inteligencja nie ma nic wspolnego z zachowaniem. naogladales sie filmow i kozak w necie :P

aaaaaaaaaaaaaa

2021-07-25, 21:21
ecnart napisał/a:

inteligencja nie ma nic wspolnego z zachowaniem...



Zachowanie można kontrolować... ale do tego potrzeba inteligencji... Nawet wariograf można oszukać.... No ale skoro uważasz inaczej...

Polacco Sivusco

2021-07-25, 21:31
To nie było prawdziwe bmw, włączył migacz przed manewrem

AN...........or

2021-07-25, 21:31
ja bym tak chciał zrobić bardzo stworzyć pancerny samochodzik i wpie**olić się w ludzi w centrym waw rozjeżdzać ich jak carmagedon boże to by było coś pięknego jak oni uciekają a ty gonisz ich i rozjeżdzasz , oczywiście małę dzieciaczki dodatkowo punktowane bo trudniej trafić

djpyza

2021-07-25, 21:36
jak by mi napie**alali po mojej własności to też bym tak postąpił jak by było tylu typa na mnie jednego. Jak 2 to bym wysiadł i normalnie ich strząchnął i było by po temacie.

aaaaaaaaaaaaaa

2021-07-25, 21:47
ecnart napisał/a:

...inteligencja nie jest czymś co kontroluje Twoje zachowanie...



No tak k***a.... inteligencja nie kontroluje zachowania.... Nie chcę być wulgarny k***a, ale skończmy, bo brak mi słów.