18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

PoProstuNIKT

2021-07-25, 21:51
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

No tak k***a.... inteligencja nie kontroluje zachowania.... Nie chcę być wulgarny k***a, ale skończmy, bo brak mi słów.



masz zerowe pojecie o psychologii. inteligencja nie kieruje TWOIMI EMOCJAMI jest coś takiego jak inteligencja emocjonalna ale to inaczej "dojrzalosc emocjonalna"


https://www.focus.pl/artykul/inteligencja-emocjonalna-czym-jest-i-jak-ja-budowac-10-oznak-ludzi-inteligentnych-emocjonalnie

jak dla mnie to wlasnie ludzie nie potrafia myslec logicznie masz i czytaj

wg, Twojej teorii ludzie inteligentni nie posiadają empatii

aaaaaaaaaaaaaa

2021-07-25, 21:55
ecnart napisał/a:


wg, Twojej teorii ludzie inteligentni nie posiadają empatii



Wg Twojej posiadają ją debile. EOT.

dżonyłojlker

2021-07-25, 21:59
ecnart napisał/a:

wg, Twojej teorii ludzie inteligentni nie posiadają empatii



aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Wg Twojej posiadają ją debile.



No i w końcu doszliście do porozumienia, i ja się z tym zgadzam. Możecie się już pogodzić i nie zaśmiecać stronki.

aaaaaaaaaaaaaa

2021-07-25, 22:11
ecnart napisał/a:

zerowe pojecie masz
daje Ci linki a Ty nawet nie czytasz "bo wiesz swoje" beka bez kitu



Podałeś mi link "wariograf.com.pl" jak ja podeślę Ci link pomidor.com.pl to będzie kompendium wiedzy i bezgranicznie kompetentne źródło?? (nt uprawy pomidorów).

Generalnie w tych linkach widać wyraźnie, że mam rację, "inteligencja emocjonalna... Polega na zdolności rozpoznawania własnych stanów uczuciowych, a także odczytywania emocji innych ludzi. " Raczej tę zdolność częściej posiadają osoby inteligentne, niż debile...

PoProstuNIKT

2021-07-25, 22:16
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Podałeś mi link "wariograf.com.pl" jak ja podeślę Ci link pomidor.com.pl to będzie kompendium wiedzy i bezgranicznie kompetentne źródło?? (nt uprawy pomidorów).
Generalnie w tych linkach widać wyraźnie, że mam rację, "inteligencja emocjonalna... Polega na zdolności rozpoznawania własnych stanów uczuciowych, a także odczytywania emocji innych ludzi. " Raczej tę zdolność częściej posiadają osoby inteligentne, niż debile...



ty nie wiesz o czym ty mowisz..................................................................... inteligencja a inteligencja emocjonalna to dwie całkiem rozne rzeczy, ponizej masz link do Amerykanskiego Towarzystwa Psychologicznego gdzie jest napisane że nie ma korelacji miedzy inteligencją a oszukiwaniem wariografu, Jakby tak było to ludzie z wysokim IQ nie mieliby empatii poniewaz latwiej było by im kierowac swoimi emocjami a to jest nie prawdą. Dużo osob z wysokim IQ nie potrafilo kontrolowac swoich emocji np. Einstein który napie**alał żonę.

ps. jestem logikiem - jeden z bardziej precyzyjnie myslacych umyslow na planecie - ale chja Ty wierzysz w takie rzeczy bo wiesz lepiej na "chłopski rozum" nara pozdro.

aaaaaaaaaaaaaa

2021-07-25, 22:19
ecnart napisał/a:


ps. jestem logikiem - jeden z bardziej precyzyjnie myslacych umyslow na planecie....
nara pozdro.



Jarosławie Polskezbawie nakarm kota.
k***a Polska ma "szczęście do takich logików" i dlatego jest jak jest
nara pozdro narcyzie.

PoProstuNIKT

2021-07-25, 22:21
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Jarosławie Polskezbawie nakarm kota.
k***a Polska ma "szczęście do takich logików" i dlatego jest jak jest
nara pozdro narcyzie.



pie**olisz od rzeczy a pojecia nie masz czym to jest. argumenty personalne bo nie masz zadnych innych, polew. trzym sie ramy.

:roll:

topor666

2021-07-25, 22:41
Marka auta zupełnie przypadkowa

aaaaaaaaaaaaaa

2021-07-25, 22:50
QastroleQ napisał/a:

Pszeki j***ne



bandersyn czy kacap???

Ci...........la

2021-07-25, 23:04
Utylizacja wszystkich osób które są na tym filmiku jedni i drudzy zjeby do potęgi

Machol

2021-07-25, 23:11
To fake BMW, kierunkowskaz był przez chwilę w użyciu.

Dżizas_kurde

2021-07-25, 23:13
czyżby parking zalewu ZEK w Radymnie ?

Tam się zbiera przecież wejska patośmietanka dojeżdżając z 20-30km :)

Gacu

2021-07-25, 23:29
I tu powinien pojawić się policjant z gnatem i odj***ć barana….