18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Bloger rozjechał Owsiaka przed sądem

Himmler • 2014-11-07, 14:34
Bloger Matka Kurka opublikował w styczniu 2013 trzy artykuły: "Jerzy Owsiak - król żebraków i łgarzy, złoty melon sekty WOŚP", "Guru Owsiak w 11 lat wyjął 46 Złotych Melonów" oraz "Jerzy Owsiak, król żebraków i łgarzy pracuje na nowy tytuł - hiena cmentarna". Bloger twierdził, że charyzmatyczny Jurek Owsiak szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - rokendrolowej fundacji zajmującej się zbiórkami na rzecz chorych dzieci - czerpie dochody z fundacji, zaś publiczne rozliczenia Fundacji ze zbiórek nie są do końca prawdziwe.

Bloger wskazywał, że pieniądze z fundacji trafiają do Jurka Owsiaka poprzez dwóch podwykonawców fundacji: firmy Mrówka Cała i Złoty Melon. Właścicielami i pracownikami obu jest małżeństwo Owsiaków. Równocześnie Jurek jest prezesem a jego żona główną księgową fundacji WOŚP. Stało to w sprzeczności ze słowami Jurka Owsiaka, że nie pobiera od WOŚP pieniędzy.

Warto przy tej okazji podkreślić i przypomnieć, że Jerzy Owsiak w trkacie procesu nie udostępnił sądowi do wglądu ksiąg rachunkowych, pomimo takiego życzenia sądu. :idzwch*j:

W mediach C I C H O S Z A

Źródła:
http://alexjones.pl/pl/aj/aj-polska/aj-publicystyka/item/37978-owsiak-przegra%C5%82-przed-s%C4%85dem
http://kontrowersje.net/trzy_dobre_ko_a_media_salonu_o_przegranej_owsiaka_w_s_dzie
http://blogi.newsweek.pl/Tekst/polityka-polska/692012,matka-kurka-przegrala-ale-wygrala.html

zonk

2014-11-07, 14:39
Czyste polaczkowate pie**olenie. Nawet jeśli bierze kasę to co z tego. Masz do wyboru, albo Owsiaka który zarabia na WOŚP-ie ale też kupuje sprzęt dla szpitali itd., albo Owsiak nic nie zarabia a szpitale są w dupie.

Himmler

2014-11-07, 14:41
SQT napisał/a:

Czyste polaczkowate pie**olenie. Nawet jeśli bierze kasę to co z tego. Masz do wyboru, albo Owsiaka który zarabia na WOŚP-ie ale też kupuje sprzęt dla szpitali itd., albo Owsiak nic nie zarabia a szpitale są w dupie.


Nie polaczkowe tylko niech nie pie**oli, że nie bierze pieniędzy j***ny filantrop

lordskylare

2014-11-07, 14:44
Gdzie pieniądze - tam złodziejstwo, tyle w temacie.

buthros

2014-11-07, 14:48
Rating organizacji charytatywnych wykazał, że WOŚP oddaje na cele charytatywne 96 centów z dolara (w Stanach podobno jak ktoś odda 30 centów to już jest miodzio).
Nikt nie poświęci swojego całego czasu na prace za darmo, więc skończcie pie**olić j***ne lewusy i sami się weźcie za robotę, która coś wniesie do społeczeństwa, a nie wyciągacie kasę z budżetu (czyli z naszych kieszeni).

MyChester

2014-11-07, 14:49
Patrzę na tego sadola i widzę, że pojebów od ch*ja. Każdy kto dorwie się tam gdzie są pieniądze będzie starał się je wyciągać dla własnej korzyści. Ważne, że sprzęt jest dla szpitali a ciemnocie chłopskiej ch*j do tego i wypie**alać na gary do IRL.

le...........65

2014-11-07, 14:54
Jakby się Owsiak przyznał ile wyciąga to fiskus by go rozj***ł i cały ten WOŚP poszedłby się walić. Chłop zrobił tyle dobrego i szczerze powiedziawszy, życzę mu żeby zarabiał na tym jeszcze więcej bo ludzi z taką pasją i umiejętnością zjednywania ludzi jest garstka.

Tym co się to nie podoba niech nie wrzucają do puchy (by nie karmić Owsiaka? Bitch please...). Oczywiście, że ma z tego kasę - jakbyś Ty Hrvat robił coś z takim zaangażowaniem to nie chciałbyś zebrać choć ułamka plonów ze swojej zajebiście wykonanej pracy? To naturalne. A że się nie przyznaje to powód czysto logiczny - przyznaj się, to państwo cię rozjebie za brak pie**olonej papierologii i zamknie cały ten kram w p*zdu.
Jak było z piekarzem co oddawał niesprzedany chleb bezdomnym, a potem nie zapłacił "podatku od darowizny" i firmę zabiła skarbówka, ludzie stracili pracę, facet stracił firmę którą prowadził od lat i była jego jedynym źródłem utrzymania.
Będąc świadomym sytuacji w tym kraju tylko skończony debil przyznałby się, że zarabia na takiej akcji.

panchamityle

2014-11-07, 14:56
Miejsce owsika jest w dupie cygana, medialna cisza nie dziwi - o swoich nie mówi się przecież źle..

le...........65

2014-11-07, 15:06
A ch*j, powinno się wprowadzić zapis do książeczki zdrowia, gdzie każdy malkontent mógłby wpisać "Proszę nie leczyć/reanimować mnie i członków mojej rodziny przy użyciu sprzętu zakupionego przez fundację WOŚP". Jak im dziecko nogi wyciągnie albo będzie miało niedoj***nie mózgowe bo nie wykryto go odpowiednio wcześnie i nie leczono, to wtedy niech hejty na Owsiaka rzucają, jestem ciekaw jak zmieni się nastawienie lewackiej ciemnoty.

Pozostanie leczenie w szpitalach na sprzęcie z lat 70' - bo przecież państwo nie kupuje sprzętów szpitalom bo pieniądze są tylko na milionowe odprawy, i gdyby nie zbiórki organizowane przez WOŚP mielibyśmy służbę zdrowia jak na Ukrainie.
Podczas gdy dzieciak umiera, to na pewno każdy będzie miał chwilę na zastanowienie ile to Owsiak zgarnął do kieszeni z ostatniej zbiórki, bo to takie k***a istotne. Idźcie w ch*j.

Miles87

2014-11-07, 15:19
@Hrvat
Musisz być bezrobotnym gruzińskim czopem że się takimi gównami podniecasz? ch*j kogo to obchodzi jak nie chcesz dawać na wośp to nie dawaj. Jeżeli nawet da kilka % z tego na te szpitale to już zrobił więcej niż twój stary.

frua

2014-11-07, 15:30
Jestem ciekaw czy kazdy kto najeżdża na Owsiaka i WOŚP podpisze się pod decyzją, w której zażąda, aby on ani nikt z jego rodziny nie korzystał ze sprzetów ufundowanych przez WOŚP a które pewnie sa jeśli nie w każdym to w wiekszosci szpitali w Polsce.

Wszyscy najeżdzają na WOŚP a "jak trwoga, to do Boga".

piter129

2014-11-07, 16:14
wszystkie fundacje charytatywne placa sobie pieniadze i to o wiele wieksze niz owsiak wiec ocb

qbswwa

2014-11-07, 17:49
Niech na tym zarabia. Zrobił dużo dla polskich szpitali. Uważam osobiście, że mu się należy.

A jak ktoś jest bardzo przeciw WOŚP, to niech podpisuje, że żaden członek rodziny ma nigdy nie być leczony dzięki sprzętowi pochodzącemu od tej fundacji.
Zdychajcie w imię ideałów.

Bankracy

2014-11-07, 17:56
A ja wam powiem, że w normalnych krajach ludzie nie ściepają się na sprzęt dla szpitali, takie rzeczy kupować powinien NFZ no ale po ch*j jak można nowe biura pie**olnąć, Polacy i tak dadzą na WOŚPie.

BongMan

2014-11-07, 19:33
Pracowałem kiedyś jako przedstawiciel w firmie, która wciskała ludziom "urządzenie medyczne" z takich, które to leczą wszystko, za 5000zł, które w rzeczywistości było odkurzaczem z funkcją filtrowania powietrza. Urządzenie to miało naklejkę WOŚP, a na początku każdej prezentacji trzeba było mówić, że współpracujemy z WOŚP i że nasze urządzenie wykorzystywane jest w szpitalach i pomaga chorym na astmę (ch*j prawda). I tutaj pytanie - czy owsik nie wiedział, że firma cwaniaczków i naciągaczy wykorzystuje dobre imię jego organizacji do wciskania ludziom tego szmelcu, czy może też wiedział i nie robił tego za darmo?