18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Bloger rozjechał Owsiaka przed sądem

Himmler • 2014-11-07, 14:34
Bloger Matka Kurka opublikował w styczniu 2013 trzy artykuły: "Jerzy Owsiak - król żebraków i łgarzy, złoty melon sekty WOŚP", "Guru Owsiak w 11 lat wyjął 46 Złotych Melonów" oraz "Jerzy Owsiak, król żebraków i łgarzy pracuje na nowy tytuł - hiena cmentarna". Bloger twierdził, że charyzmatyczny Jurek Owsiak szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - rokendrolowej fundacji zajmującej się zbiórkami na rzecz chorych dzieci - czerpie dochody z fundacji, zaś publiczne rozliczenia Fundacji ze zbiórek nie są do końca prawdziwe.

Bloger wskazywał, że pieniądze z fundacji trafiają do Jurka Owsiaka poprzez dwóch podwykonawców fundacji: firmy Mrówka Cała i Złoty Melon. Właścicielami i pracownikami obu jest małżeństwo Owsiaków. Równocześnie Jurek jest prezesem a jego żona główną księgową fundacji WOŚP. Stało to w sprzeczności ze słowami Jurka Owsiaka, że nie pobiera od WOŚP pieniędzy.

Warto przy tej okazji podkreślić i przypomnieć, że Jerzy Owsiak w trkacie procesu nie udostępnił sądowi do wglądu ksiąg rachunkowych, pomimo takiego życzenia sądu. :idzwch*j:

W mediach C I C H O S Z A

Źródła:
http://alexjones.pl/pl/aj/aj-polska/aj-publicystyka/item/37978-owsiak-przegra%C5%82-przed-s%C4%85dem
http://kontrowersje.net/trzy_dobre_ko_a_media_salonu_o_przegranej_owsiaka_w_s_dzie
http://blogi.newsweek.pl/Tekst/polityka-polska/692012,matka-kurka-przegrala-ale-wygrala.html

lukasz634

2014-11-07, 19:34
k***a BongMan gdzie Ty nie pracowałeś... Ja pie**olę.

raper900

2014-11-07, 20:40
Tytuł rodem z wp... Może jeszcze zdemolował rywala?

socjalmmv

2014-11-07, 20:52
I to jest ta polaczkowatość właśnie, nawet jak bierze hajs to co z tego. Należy mu się, wystarczy też po wykresie zobaczyć ile sprzętu zostało zakupione.

camperboy

2014-11-07, 20:59
Dla mnie to on może kraść miliony, póki ratuje życie dzieciom. Być może tłuku niewdzięczny, kiedyś ten sprzęt Owsiaka uratuje życie twojemu dziecku.

Więc morda w kubeł i do książek. W poniedziałek klasówka.

cerber2306

2014-11-07, 21:01
czy wy jesteście wszyscy popie**oleni czy zapominacie w jakim kraju żyjecie i jakimi ludźmi sami jesteście !??! i co z tego że zarabia na wośp z każdej zebranej zlotowki niech odda 60 gr a dla siebie i ludzi weźmei te 40 gr to po 1 i tak jest kupa kasy po 2 jakby to powiedział w tym kraju i takie zawistne sk***ysyny by się za niego wzieły to ch*j by z tego byl a nie fundacja ( i juz widze jak wiekszosc z was sk***ile poswiecila by swoj czas dla innych za darmo jak sie tego wymaga od owsiaka ) ch*j wam w dupe nygusy

Loaloa

2014-11-07, 21:02
Niech się pan wielki bloger zainteresuje innymi organizacjami, np. przenajświętszym Caritasem. Dobroczyńcy w sukienkach nawet nie próbują udawac, że prowadzą rzetelne rozliczenia. Ich pytać o kwity zwyczajnie nie wypada.

glorusek

2014-11-07, 21:04
A czemu piszecie ze owsiak pomaga? To ludzie co wrzuca datki pomagaja a nie ten zlodziej ktory ani 1zl nie wlozyl a ukradl z 50mln

1chimaru

2014-11-07, 21:05
Dla takich jak ty hrvat, Sadol powinien wprowadzić nową opcje oceny artykułu: "Zabierz piwo, bo mu szkodzi"

Znalazłeś artykuły z przed paru tygodni, które odnoszą się do wydarzeń jeszcze wcześniejszych i nawet się nad tym, co wrzuciłeś nie zastanowiłeś.
Podałeś źródła do blogów, blogów, które po przeczytaniu innych artykułów jasno dają do zrozumienia, co chcą osiągnąć.
Już sama nazwa jednego "kontrowersje.***" powinna uruchomić twoją mózgownicę. Oni na takim czymś żerują, a ty łykasz to jak młody pelikan, żeby tylko piw nazbierać.

glorusek napisał/a:

A czemu piszecie ze owsiak pomaga? To ludzie co wrzuca datki pomagaja a nie ten zlodziej ktory ani 1zl nie wlozyl a ukradl z 50mln


Zapomniałeś o podstawach: gdyby nie było Owsiaka, nie było by zbiórek, ergo nie było by datków, ergo nie było by żadnej pomocy dla szpitali :)

glorusek

2014-11-07, 21:17
Gdyby nie bylo by owsiaka..., gdyby nie bylo murzynow tez zylo by sie lepiej

Skoro nie bierze owsiak z wosp to dlaczego nigdzie nie pracuje a domow ma kilka.? Glupio? Zlodziej kradnie i tyle a wy dalej rzucajcie mu kase rzeby sie smial c**y

.3lite

2014-11-07, 21:19
k***a mać, spróbujcie zrozumieć wreszcie, że ch*ja nas to obchodzi co dobrego zrobił - prawo albo dotyczy wszystkich, albo nikogo.

Skoro on ukrywa swoje zarobki sugerując jakieś przekręty na podatkach to jednak coś jest nie tak. Dlaczego ja muszę płacić podatki? No tak, zapomniałem, że mnie prawo dotyczy - jego nie.

Jeszcze raz, aby dotarło do tych zakutych łbów - prawo dotyczy wszystkich, albo nikogo.

Rafixo

2014-11-07, 21:24
glorusek napisał/a:

Gdyby nie bylo by owsiaka..., gdyby nie bylo murzynow tez zylo by sie lepiej

Skoro nie bierze owsiak z wosp to dlaczego nigdzie nie pracuje a domow ma kilka.? Glupio? Zlodziej kradnie i tyle a wy dalej rzucajcie mu kase rzeby sie smial c**y



Rzucić to ja cię mogę słownikiem orograficznym jełopie j***ny.

wudun

2014-11-07, 21:26
W sumie to żenada jest

Praktycznie od początku daję na tacę owsiakowi ale po narodzinach moich dzieci z których jedno musiało wylądować na intensywnej terapii pod respiratorem daję więcej. Dlaczego? Bo przyjechała po niego( 100 kilometrów było do szpitala który był w stanie go uratować a LPR jeszcze nie istniał) karetka do transportu noworodków obklejona sercem wośp. W szpitalu na IT wszystko dosłownie wszystko było z serduszkiem. Z ordynatorem nawet zamieniłem kilka słów na ten temat i powiedział mi że przed wośp do takich przypadków wzywali księdza.


Także możecie pie**olić co sobie chcecie do puszki będę wrzucał pomimo że nienawidzę lewactwa;D Jebie mnie to że bierze coś dla siebie bo z czegoś żyć musi.


hipokryzją jest to że łże w żywe oczy że nic nie bierze z wośp zamiast brać jak się należy w świetle dziennym zamiast wymyślać jakieś firmy widma. Nikt głowy by mu nie ściął.

Himmler

2014-11-07, 21:27
Większość z Was niestety nie używa mózgu.... nie chodziło o to ze bierze bo to normalne, chodziło o to ze zaprzecza temu że bierze ale czego wymagać od idiotów sprzed telewizora. Logicznego myślenia do dzisiaj się nienauczyliscie.

honestly

2014-11-07, 21:27
Zawsze mówił, że bierze kase, a z czego ma żyć. Przynajmniej robi ciś dobrego, a nie to co ten pożal się vloger cebulak!