18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Black Hawk zrobił pokaz

Bul_od_bytu • 2023-08-21, 18:14
Do zdarzenia doszło w niedzielę, 20 sierpnia, podczas pikniku wojskowego zorganizowanego z okazji 103. rocznicy bitwy pod Sarnową Górą koło Ciechanowa. Startujący śmigłowiec Black Hawk zerwał linię energetyczną, która spadła na zaparkowane samochody. Nikomu nic się nie stało bo zerwana linią nie była pod napięciem

Debiut jak na roksie



Ujęcie bez darcia p*zdy i ataku padaczki

0dbytBiskupa

2023-08-22, 14:19
skywalker75 napisał/a:

Nie Zulu Gula to co opowiadasz to jest kabaret... Przypomnę ci słynne słowa Komorowskiego że polski pilot poleci nawet na drzwiach od stodoły, taka była wtedy mentalność władzy, która teraz dumnie nazywa się opozycją i jestem przekonany, że gdyby gdybybdalej rządzili to właśnie takie pokazy na drzwiach by się odbywały . Wystarczy tylko trochę interesować się obronnością, choć przez dłuższy czas by móc porównać, żeby wiedzieć że to co jest teraz do tego co było za czasów PO to niebo a ziemia



No, racja. Strzelić ze zużytego granatnika to prawdziwa sztuka. Pod rządami PiS dokonujemy niemożliwego, jak za Gierka. Teraz rozumiem, że bojowe ołtarze dla wojska miały być tajną bronią na ruskie czołgi, tylko ta j***na opozycja wyśmiała pomysł, przez co uszczupliła nasz potencjał obronny. Wina Tuska!

ba...........zu

2023-08-22, 22:28
skywalker75 napisał/a:

Nie Zulu Gula to co opowiadasz to jest kabaret... Przypomnę ci słynne słowa Komorowskiego że polski pilot poleci nawet na drzwiach od stodoły, taka była wtedy mentalność władzy, która teraz dumnie nazywa się opozycją i jestem przekonany, że gdyby gdybybdalej rządzili to właśnie takie pokazy na drzwiach by się odbywały . Wystarczy tylko trochę interesować się obronnością, choć przez dłuższy czas by móc porównać, żeby wiedzieć że to co jest teraz do tego co było za czasów PO to niebo a ziemia




Wolę żeby mnie broniło 10 mądrych ludzi z patykami i kamieniami, niż setka debili z bronią palną.

Zbysław

2023-08-23, 16:42
Nic się nie stało a wy jadem tryskacie

Anonimowyja

2023-08-23, 18:10
Były szef Państwowej Komisji badania Wypadków Lotniczych, Maciej Lasek.
Cytat:

Rzeczywiście z informacji, które do nas docierają wynika, że to może być koszt kilkuset tysięcy dolarów. Na tę chwilę trudno powiedzieć jakie są dokładnie straty. Wszystko oceni zakład produkcyjny, czyli PZL Mielec. Oni będą mogli to zrobić dopiero po dokładnych oględzinach - wskazał. - To z pewnością nie będą jednak małe kwoty. W lotnictwie to są drogie rzeczy. Sprawność wirnika nośnego jest kluczowa - dodał.



Krzyszfof Brejza na tweeterze:
Cytat:

Nieoficjalnie: „cały wirnik i łopaty do wymiany, śmigłowiec do remontu. Koszt samych części to ok. 3 mln zł.”


kulawiec

2023-08-24, 00:43
Infiniti09 napisał/a:

brawo pisowskie k***y xD



A co, r*chasz ich za kasę?

smc

2023-08-26, 22:55
j***ć pis. Miałem szwagra pisowca, wyobraźcie sobie, że on nawet w prywatnej rozmowie mówił, że Antonio ma rację, Kaczyński chce dobrze, a reszta jest wypadkiem przy pracy?
Ma posadę s spółkach skarbu państwa, jest miernotą i taki komunistyczny aparatczyk chce walczyć z komuną.

k***a, w XXI wieku wróciliśmy do epoki kamienia łupanego...

kris1978

2023-08-27, 11:16
smc napisał/a:

W 12 sekundzie słychać strzały...



Tak szczały. Twoja stara razem z matką. Niestety, nie nagrało się.

chico35

2023-08-28, 22:03
Ajot napisał/a:

Ludzie nie potrzebnie panikują. Skoro byli na pikniku PiS-u to powinni wiedzieć że Matka Boska Kaczyńska zawsze ich ochroni.



niestety twojego pustego łba nic już nie uchroni... heh co za dzięcioł