18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Black Hawk zrobił pokaz

Bul_od_bytu • 2023-08-21, 18:14
Do zdarzenia doszło w niedzielę, 20 sierpnia, podczas pikniku wojskowego zorganizowanego z okazji 103. rocznicy bitwy pod Sarnową Górą koło Ciechanowa. Startujący śmigłowiec Black Hawk zerwał linię energetyczną, która spadła na zaparkowane samochody. Nikomu nic się nie stało bo zerwana linią nie była pod napięciem

Debiut jak na roksie



Ujęcie bez darcia p*zdy i ataku padaczki

Alosza

2023-08-21, 19:26
>Debiut jak na roksie.
Debiut jak na Odlotach ;)

Zulu-Gula

2023-08-21, 19:40
JebacPiSForever napisał/a:

Blackhawk down.


Pilot down myślał, że to eliminacje do Mam talent. :lol:

UrlichUrwich

2023-08-21, 20:11
Zulu-Gula napisał/a:

Pilot down myślał, że to eliminacje do Mam talent.



Tworzył piękne historie dla przyszłych zwycięzców tego programu..
(o jebnięciu prądem w trakcie mini-pikniku lotniczego)

PsikutaBezS

2023-08-21, 20:22
Wg PIS przewód był już wcześniej przerwany... Przedstawili dowód:


Raider

2023-08-21, 20:35
Przecież w tych gównianych filmach nic do ch*ja nie widać do dupy

skywalker75

2023-08-21, 20:37
Zulu-Gula napisał/a:

Napie**alanie granatnikiem na komendzie, spadające po lasach ruskie rakiety, kacapy latające śmigłowcami na Podlasiu i teraz numery cyrkowe Black Hawkiem.
Panowie i Panie, to jest k***a kabaret.
Normalnie boki zrywać, szkoda że nie sypali konfetti.
MSWiA miało genialny pomysł z uświetnieniem pikniku tak widowiskowym przelotem śmigłowca.
Sam wiceminister, który był gościem honorowym, go załatwił.
Najważniejsze jest ciągłe pie**olenie o obronności i spuszczanie się nad swoją cudownością, a rzeczywistość jest co najmniej cyrkowa.



Nie Zulu Gula to co opowiadasz to jest kabaret... Przypomnę ci słynne słowa Komorowskiego że polski pilot poleci nawet na drzwiach od stodoły, taka była wtedy mentalność władzy, która teraz dumnie nazywa się opozycją i jestem przekonany, że gdyby gdybybdalej rządzili to właśnie takie pokazy na drzwiach by się odbywały . Wystarczy tylko trochę interesować się obronnością, choć przez dłuższy czas by móc porównać, żeby wiedzieć że to co jest teraz do tego co było za czasów PO to niebo a ziemia

:roll:

tompoznan

2023-08-21, 20:39
pewnie Ruski agent zamontował tam głośniki na bluetooth. i wysterował ten śmigłowiec niczym granatnik u szefa w biurze

Gitrix

2023-08-21, 20:45
Chyba od czasu katastrofy w Ramstein samoloty i inne śmigłowce nie latają nad widownią (oczywiście w cywilizowanych krajach). Tutaj załoga śmigłowca i organizatorzy zrobili wszystko by mieć szanse na masakrę. Przede wszystkim pilot to skończony idiota.

Rydziu2000

2023-08-21, 20:46
Qrde oni nie wiedzą co to granatnik przeciwpancerny a dali im blackhowk-a

Siriuz

2023-08-21, 20:47
PsikutaBezS napisał/a:

Wg PIS przewód był już wcześniej przerwany... Przedstawili dowód:



Debile z PO powiedzieliby, że przewód się rozciągnął z powodu globalnego ocipienia :)

Maniek919

2023-08-21, 20:51
Jeden odpala granatnik na komendzie, drugi rozpie**ala linie wysokiego napięcia. I tak będzie zamiecione pod dywan..


Wina Tuska wiadomo :D :D :D

marcin1988r8

2023-08-21, 21:04
Alosza napisał/a:

Zerwał czy nie zerwał ? .. bo nie widać że zerwał.



co Ty k***a slepy jestes ??? zerwal i widac to jak jasny ch*j

smc

2023-08-21, 21:17
W 12 sekundzie słychać strzały...

Dave7

2023-08-21, 21:38
Przecież każda linia ma to do siebie że po przerwaniu czyli zwarciu wypie**ala prąd..