18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BJJB - do wyrzygania

IwanMT • 2013-03-21, 18:58
Nowy trening, polecany dla zawodników sportów walki. Różni się tym, że intensywność jest o wiele większa, powtórzenia są dynamiczniejsze.
Typowi trening crossfit z ciężarem.

ox...........tr

2013-03-23, 20:23
słaby trening, "Proteo System" Oliviera Lafaya daje prawdziwą pompę

Maciek22377

2013-03-23, 20:31
k***a skąd nagle na sadolu tylu zawodowych trenerów? jak zawsze znajdzie się stado ekspertów od wszystkiego:)

Gosiagosia

2013-03-23, 20:32
To jest Adbuster,jego brat to SciFun

DanielMarley

2013-03-23, 20:37
Ronoaro napisał/a:



Co to za bułgarska składnia.



Prosto z Sosnowca albo z Radomia już nie pamiętam...

hehe dobrze jest tak miało być :P

Pozdro

Sz...........jk

2013-03-23, 20:43
Maciek22377 napisał/a:

k***a skąd nagle na sadolu tylu zawodowych trenerów? jak zawsze znajdzie się stado ekspertów od wszystkiego:)



Bo widzisz, siłownia to wcale popularny sport jest. Wystarczy ruszyć dupę i odejść od monitora.

Jak coś się robi kilka razy w tygodniu przez pare lat to automatycznie posiada się na ten temat pewną wiedzę.

Pleso93

2013-03-23, 21:29
Dawiq napisał/a:

Ja pie**ole ale podciąganie... Rozumiem, że w kolejnych seriach ciężko idzie, ale on w pierwszej odpuszczał się Kilkanaście centymetrów...


Nie rozciąga się mięśni ani przed, ani w trakcie treningu siłowego, bo tracą spięcie. Opuszczał się niemalże prawidłowo, ale brakowało dynamiki. Powód - brak siły.
oxtr napisał/a:

słaby trening, "Proteo System" Oliviera Lafaya daje prawdziwą pompę


hahahaha
:rofl: o k***a hahahaha
Jak chcesz mieć pompę to wal konia. W wytrzymałościówce i siłówce pompa wiąże się z obniżoną wydajnością mięśni :ok:
Abdulan napisał/a:

Bo widzisz, siłownia to wcale popularny sport jest. Wystarczy ruszyć dupę i odejść od monitora.


Zbyt odważne prawisz słowa. Spora większość ludzi na siłowni nie trenuje tylko się bawi(?). (żeby nie powiedzieć "opie**ala") Ahhh... te księżniczki na wyciągach :)
Maciek22377 napisał/a:

k***a skąd nagle na sadolu tylu zawodowych trenerów? jak zawsze znajdzie się stado ekspertów od wszystkiego:)


Nie wiem, przynajmniej jest śmiesznie :D

je...........ę

2013-03-23, 21:34
Nie to,że hejtuję czy coś po prostu chciałbym zauważyć,że robiąc martwy nie powinien tak walić tymi krążkami o ziemię a raczej skupiać się w miarę szybkim wyrywaniu i wolniejszym opuszczaniu a o prostych plecach nie wspomnę nie jest to jakiś super wielki ciężar ale jak go kiedyś zwiększy i będzie garbił tak plecy i robił byle szybciej to nie będzie super dobrze dla niego, dynamika dynamiką ale technikę trzeba zachować, podciąganie to samo co to jest za podciąganie opuszczamy do końca mając ciągle napięte plecy i powolniej opuszczay aż będzie robił to swobodniej ja np podnoszę się do barków i robię po 8 powtórzeń tylko dlatego,że nie ma nikogo kto mógłby mi pomóc w ostatnich powtórzeniach, trener tez mógł go chwycić za nogi i trochę dopomóc i kazać się wolno opuszczać a nie dawać odetchnąć bezsensu tak trochę, a przy dipach na tricka mógł trochę bardziej zaangażować bary czyli trochę głębiej się opuszczać ale ogólnie to nie jest źle biorąc pod uwagę,że nie potrzebnie tak wysoko postawił poprzeczkę a raczej chyba trener mu ją postawił wody też chyba się za dużo napił albo za mocno najadł przed treningiem :) ja to 2 h przed treningiem nic nie tykam bo mam problemy potem i mi się odbija a wody to tylko malutkiego łyczka :) jak chce być figterem to na ringu nie będzie zmiłuj i czym więcej wody będzie pił tym gorzej dla niego jedno uderzenie w brzuch,częste podskoki i będzie rzygał jak kot :)

ale co ja tam wiem nie jestem trenerem :D

Pleso93

2013-03-23, 21:43
jestę żydę napisał/a:

Nie to,że hejtuję czy coś po prostu chciałbym zauważyć,że robiąc martwy nie powinien tak walić tymi krążkami o ziemię a raczej skupiać się w miarę szybkim wyrywaniu i wolniejszym opuszczaniu[...] dynamika dynamiką ale technikę trzeba zachować[...] podciąganie to samo co to jest za podciąganie opuszczamy do końca mając ciągle napięte plecy i powolniej opuszczay [...] przy dipach na tricka mógł trochę bardziej zaangażować bary czyli trochę głębiej się opuszczać [...]ja to 2 h przed treningiem nic nie tykam bo mam problemy potem i mi się odbija a wody to tylko malutkiego łyczka [...]
ale co ja tam wiem nie jestem trenerem :D



Po pierwsze to zaprzeczyłeś sam sobie.
Po drugie, w siłówce (i wytrzymałościówce) faza negatywna jest zupełnie nie istotna, za to liczy się dynamika...
Po trzecie, napisałem wyżej.
Po czwarte, nie powinno się opuszczać niżej niż do kąta prostego przy pompkach szwedzkich. W tym ćwiczeniu nie angażujesz barków, a opuszczając się za nisko możesz zerwać mięśnie...
Po piąte, jesz ciężkostrawne rzeczy. Węglowodany zamiast tłuszczu i będzie dobrze.
Po szóste, dziękuję za uwagę :)

ocwpzw

2013-03-23, 22:20

froqer

2013-03-23, 22:25
Haha, mój ulubiony tekst filmiku: "Nie jest ciężar za ciężki, ty jesteś za słaby!". :D

je...........ę

2013-03-23, 22:35
Pleso93,

heh po pierwsze to połowa twoich podpunktów jest nie potrzebna po drugie przeczytaj co napisałem o dynamice i technice einstainie a po trzecie to głębokie szwedki to nie dla początkujących nygusów i trzeba znać swoje granice zanim się zacznie coś robić ponad normę a już bardziej kontuzyjne jest wyciskanie zza głowy lub nieumiejętne rozpiętki a co do diety to o moją się nie martw znam swój organizm na tyle,żeby wiedzieć co muszę jeść a rady typu węgle zamiast tłuszczy to możesz dawać grubasom na kafeterii

mungo

2013-03-23, 23:12
T-Will napisał/a:

Nie powinien mu zaliczyć żadnego podciągnęcia kołczu...plecy trzeba rozciągać praktycznie do prostych rąk, a nie takie ch*j wie co kilkanaście centymetrów. Technika MC też kiepska.



Wrzuć swoje filmiki z lepsza technika :lol:

fiszer

2013-03-23, 23:32
polecam pływanie dla osób, które chcą zrzucić kilogramy :)
nie obciąża stawów, niskie ryzyko kontuzji i wydolność rośnie
(nie mylić pływania z moczeniem dupy w ciepłej wodzie w bajorze obok basenu do pływania)

sidian

2013-03-23, 23:47
Ja zacząłem kilka tygodni temu (dla testu) trening HST. No, coś podobnego do HST w każdym razie. Przez pierwsze trzy treningi dość dokładnie obczaiłem, co to jest "trening do wyrzygania" :) . To, co biedaczek tutaj robi, faktycznie może doprowadzić słabszych do "komplikacji żołądkowych".

Jak bym na miejscu tego gościa przede wszystkim doinwestował w długi rękaw i nogawki, żeby stawów nie ziębić, bo z moich doświadczeń z superseriami wynika, że nic tak nie rozpie**ala stawów jak takie zabawy :) . Widać wyraźnie, że w piątej serii jak robił martwy, to już nie miał pleców jak trzeba i rzucał sztangą o ziemię. Ja bym w tym momencie przerwał trening.

Piechur23

2013-03-24, 00:24
Aro1994 napisał/a:

Nie ma nic na klatę... ;P Jutro spróbuje tego treningu, o ile będzie dostęp do wystarczającej ilości sprzętu na pakerni :D


Przecież pompki na poręczach które on wykonał były typowym ćwiczeniem na klatę...