18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Biznesmenka Anetka

sens_ • 2022-11-23, 21:15
Sosnowiec...Anetka wraz ze swoja rodzinką wynajmowała i nie płaciła za chałupę za 3 lata...ale przyszła Kryska na Matyska.


Rotberg

2022-11-24, 09:19
Ja pie**ole...świnia w chlewie ma czysto i schludnie wobec tego co oni na kwadrancie mają....

BambiPMT

2022-11-24, 10:19
Angel napisał/a:

Dokładnie - ze wskazaniem notarialnie lokalu do którego najemca sp***ala w przypadku rozwiązania umowy z winy najemcy lub wypowiedzenia najmu zgodnie z umową przez wynajmującego.



Tylko wynajem okazjonalny. Jak te k***y dzwonią to wystarczy że to powiesz i wtedy otwarcie przyznają, że nie bo eksmisja będzie.

hitmeme

2022-11-24, 10:59
Ja pie**ole ale syf. Czy pani Aneta jest czarna?

Boss-man

2022-11-24, 12:14
Ulrich von Jungingen i ten różowy nagi miecz rozj***ły xD

xv89

2022-11-24, 12:16
Tak się zastanawiam, jak to możliwe, że właściciele nie wyłapali patogenu u Anety. Przecież już z wyglądu jak i sposobu mówienia można wywnioskować, że to przedstawicielka lumpenproleteriatu.
Co do wynajmu - najem okazjonalny nie zapewnia całkowitego bezpieczeństwa. Najlepszy sposób to wynajem konkretnych pomieszczeń, tak aby w razie czego można się było wprowadzić i wyperswadować pasożytom wyprowadzkę. Bodajże PZU oferuje również ubezpieczenie czynszu za około 500-700 PLN rocznie. Taka propozycja ubezpieczenia może skutecznie zniechęcić potencjalnego entuzjastę mieszkania na krzywy ryj do brnięcia w wynajem.

_Tytanowy_Janusz_

2022-11-24, 13:37
trochę się dziwię ludziom, którzy zwlekają z wyeksmitowaniem dłużej niż miesiąc.

bolego

2022-11-24, 14:22
Kaszakisza napisał/a:

Tak plujecie na polskie prawo, ale poczytajcie sobie o "Ocupandos" w Hiszpanii. Tam to dopiero jest debilne prawo. Wyjeżdżasz sobie na weekend, jakieś ciule włamują ci się do chaty i zaczynają ją okupować. A Ty nie możesz im nic zrobić.



E no to faktycznie w Polsce jest zajebiscie

bassman

2022-11-24, 15:21
miszczkurde napisał/a:

Jakim prawem oni ją wyrzucają? Przecież mieszkała 3 lata za darmo, więc rok w tą czy w tą i tak nie zrobiłby im różnicy



Anetka, uspokój się.

szczecin123

2022-11-24, 20:06
Żaden k***a rząd jeszcze tego nie naprawił, lepiej się naparzać o koryto.

piterzaut

2022-11-24, 21:12
Poprzez tzw. RODO i inne podobne ustawy o ochronie danych osobowych trzeba zasłaniać ( pikselować, zamazywać) twarze, nawet takiej patoli. Osobiście uważam, że powinny istnieć agencje rejestrujące podobnych typów, żeby w razie czego ktoś kto prowadzi działalność z wynajmu miałby wgląd do takiego rejestru i mógłby uniknąć zagrożenia. Chyba , że pani użyczyła im z dobroci duszy. A to już jest problem. Sam mam mieszkanie i wynajmuję. Notariusz, podatki , oświadczenia itp. Ale raz na jakiś czas odwiedzam podnajemców. Takie małe luknięcie na "włosci". Już po miesiącu jakbym zobaczył taki gnojownik to już by mi się kontrolka ostro zapaliła. Sam sposób wysławiania się tej świniary świadczy o jej poziomie. Eeeech......
Współczuję chłopakowi takiej familii. Zajebisty start w życie.

Varatas

2022-11-24, 21:14
Widziałem to wrzucone na jakiejś grupie FB. 90 % komentarzy o tym, że ktoś się nachapał, ma pewnie z 10 mieszkań, a biedny ni ma i jeszcze go nękają. A jak są takie ceny to, co ma zrobić biedny.

Polacy coraz bardziej przypominają mi bandę kretynów. Jednym z prowincji wiecznie kombinujących i czających na socjal, a drugich z warszafki, z poczuciem wyższości i plujących na wszystko, co polskie.

Szastprask

2022-11-24, 21:59
Dla takich tylko resocjalizacja przez recykling

Wiewór

2022-11-25, 03:22
Jakby mi się zaległy pasożyty to bym to szybko załatwił. Wpadasz z drzwiami wpie**ol na szybkości. Pakujesz rzeczy wypie**alasz ich za drzwi i niech idą do sądu

olog-hai

2022-11-25, 06:45
ja tam nie wiem, ale wiedźmen w takim mandżurze żyje? 12:50 nawet klamki ma, to chyba taki przetransferowany do cymbergeja ¯\_(ツ)_/¯

Pijanystary

2022-11-25, 14:02
Ale wy wiecie że Anetka jest takim samym ludzkim śmieciem jak właścicielka baranem który prosi sie o guza? 500zl na notariusza i umowę najmu okazjonalnego nie było stać no to masz. Proste