18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Biznesmenka Anetka

sens_ • 2022-11-23, 21:15
Sosnowiec...Anetka wraz ze swoja rodzinką wynajmowała i nie płaciła za chałupę za 3 lata...ale przyszła Kryska na Matyska.


neo001

2022-11-26, 06:42
Pijanystary napisał/a:

Ale wy wiecie że Anetka jest takim samym ludzkim śmieciem jak właścicielka baranem który prosi sie o guza? 500zl na notariusza i umowę najmu okazjonalnego nie było stać no to masz. ProsteNie jest i niebyła takim śmieciem jak Anetka. Po pierwsze i ostanie(chociaż znajdzie się więcej) właścicielka nie żeruje na innych.

MordaWKubełSzmato

2022-11-27, 06:00
piekne, szkoda że tak nie można wyj***ć z mieszkania dzieciatych pasożytniczych kurew w środku zimy :-D

blackburn

2022-11-27, 09:21
Wy sie k***a śmiejecie że patusiara, że sie da wyjebac lub nie. U kolezanki w rodzinie tez byl taki przypadek. Jej babcia miala dom, kobicina wiekowa 82 lata na ta chwile, z 20 lat temu stwierdzla że, nue bedzie mieszkac w tym molochu i za oszczednisci kupila mała kawalerke, dom poszedl pod wynajem. Pierwsze 2 lata mieszkali tam jacys zagraniczni specjaliści z boscha ktorzy pilnowali naszych w fabryce. Po nich wprowadził sie koleś bedacy komornikiem z rodzinką wtedy 2+1 dzis 2+4. Powiedzieli ze przez rok nie opłaca czynszu ale robia gruntowny remont domu. Ok, potem po roku elegancka współpraca przez 3 lata. Żadnych opóźnień, dom zadbany, ogródek sliczny sielanka. Po tym czasie koles stwierdzil ze nie płaci bo ma jakies problemy finansowe i za 2-3 miesiace wszystlo zaplaci i wyrowna. Po tym czasie stwierdzil ze nie płaci i ch*j. Ktos tam z rodziny tej Pani jest całkiem dobrym i znanym prawnikiem w okolicy, policję, sądy, wyroki batalię ch*je muje a szczury nadal siedza na chacie i kreca bekę z tego. Nie znam szczegółów, nie wiem jaka tam była umowa, co i jak ale temat podobno nie do przeskoczenia w legalny sposob a nie jedna tega glowa nad tym siedziala. Jak tam sie wmontował syn tej kobiety i powiedzial ze od dzis mieszka z nimi, to go wyj***li z tego domu w ciagu 30 minut. Plus w tym całym syfie to tylko to ze domu nie dewastują.

OpenStreetMaps

2022-11-27, 22:00
Z hotelu to by ich wyj***li po jednej dobie niepłacenia bez najmniejszego problemu bo blokują lokal który można wynająć komuś innemu. Jak to jest że tyle lat można okupować bezprawnie czyjąś własność ? Ciekawe czy np. samochód z wypożyczalni można sobie nie oddać i nie płacić ?