18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Biologiczna bzdura 2017 - Nominacja

voidinfinity • 2017-04-12, 14:51
Jaki koń jest każdy widzi.



I kolejna nominacja w A.D 2017 :amused:

Clarx

2017-04-12, 23:55
Dront Dodo
Nosorożec Czarny
Wilkowór tasmański

Pierwsze z brzegu 3 przykłady.
Pierwszy komentujące to tępy pedał bez szkoły :idzwch*j:

AdiOsAmigos

2017-04-13, 03:52
Ja znam jeden gatunek na który by się powinno, polska nazwa podobno to "Kretyn" ale z tego co widać u nas jest pod ochroną. :rzyga:

Wiewór

2017-04-13, 08:52
Jeszcze w historii Polski nie było na stołku ministra środowiska takiego chama co nienawidzi flory i fauny. No może za Hitlera by się ktoś znalazł...
Przypominam, że Jan Szyszko to jest to samo pie**olone bydle, który chciał prowadzić drogę ekspresową przez unikatową w skali Europy Dolinę Rospudy.
Ale czego innego możemy się spodziewać bo takiej sk***ysyńskiej kanalii, która jak sam stwierdził ma credo "czyńcie sobie ziemię poddaną". Co interpretuje jak prawo to wycięcia każdego drzewa i odstrzelenia każdego zwierzęcia. Jak inne bydle jak nie katolik pała taką nienawiścią do natury?
Ten ch*j zaj***ny przecież pracuje jeszcze nad prawem, że będzie można strzelać do żubrów, bobrów, wilków, niedźwiedzi. Chce, żeby można było zabijać w świetle prawa zwierzęta będąc pod ścisłą ochroną z powodu zagrożenia wyginięciem.

Ta j***na pisowska świnia zasnęła jeszcze z holocaustu bezbronnych bażantów. Wypuścił na łąkę 400 hodowlanych bażantów, które całe zadowolone stały sobie na łące i przyzwyczajone do rozpieszczania oczekiwały na karmę. Nie uciekały bo przed czym skoro zostały wychowane w niewoli i traktowały człowieka przyjaźnie? Pan Szyszko stanął wraz ze swoimi ziomkami i przez kilkanaście minut traktowali bezbronne zwierzęta jak rzutki.
Zabili 400 ogłupiałych ptaków. To jest polowanie? czy normalny człowiek jest zdolny do czegoś tak poj***nego?
Jeżdżę rekreacyjnie rowerem po lasach. Obserwuje co się w nich dzieje. Lasy w Polsce są kładzione całymi hektarami. Czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Ścieżki, którymi jeździłem przez las to teraz ścieżki przez polany, które wyglądają strefy po bombardowaniach. Boję się, że natura w Polsce nie doczeka zmiany.

Szyszko odpowie za wszystkie zbrodnie wobec naszego kraju. Do niedawna naszą dumą były nasze lasy, których mieliśmy procentowo prawie najwięcej w Europie. Ten j***ny szkodnik chce nas zamienić w jałową pustynię.
Zmieni się władza. Zabiorą immunitet. Pójdzie do kryminału za to bestialstwo, za wszystkie wycięte drzewa i za szkody w parku Białowieskim. To jest kwestia czasu. Bądźmy cierpliwi!

PS. jak on może być profesorem i powiedzieć coś tak idiotycznego. Profesurę chyba robił "zaocznie" u ojca tadeo tak jak Misio.

skinner1987

2017-04-13, 10:19
Akurat kilka dni temu był materiał w TV o tym, czemu gatunki są obejmowane ochroną - najczęściej właśnie z powodu tego, że wytępiono je przez polowanie. Przykładem jest np. ryś

ironik

2017-04-13, 11:58
Cytat:

W 1755 r. z rąk kłusownika zginął ostatni przedstawiciel tej populacji i ostatni znany osobnik gatunku na świecie


Ale jak był ostatni, to juz i tak by się nie rozmnożył...?

voidinfinity

2017-04-13, 12:05
Abraxus napisał/a:

Zabili 400 ogłupiałych ptaków. To jest polowanie? czy normalny człowiek jest zdolny do czegoś tak poj***nego?



Normalny nie - ale pisowiec owszem.

ePeeL

2017-04-13, 12:25
Abstrah*jąc od tej całej sytuacji - czy tylko ja nie rozumiem argumentu "A bo PO robiło tak i tak, to my też możemy"? Bo k***a totalnie tego nie pojmuje. Myślałem o tym przez chwilę i doszedłem do takiego wniosku. Jeśli jakiś uczeń kiedyś napluł w twarz jakiemuś nauczycielowi to ja też mogę, bo przecież ktoś wcześniej już tak zrobił?
Nie popieram PO, nie lubię ich, są idiotami, bandą kłamców i bezmózgich sk***ysynów, ale PiS jest jeszcze gorszy i jeszcze głupszy, a już najbardziej to ich drogi elektorat. W sumie nie powinienem narzekać na taktykę miłosiernie nam panującej partii, bo oni tylko wykorzystują ciemnotę połowy społeczeństwa tego kraju, ale takich rzeczy się nie powinno wybaczać. Co trzeci członek tej partii jest tak samo popie**olenie głupi jak dwóch poprzednich. Jedynym wyjątkiem jest Szef Karakan. On jest cwany i po prostu wykorzystuje pewne słabości (głupotę) ludu do realizowania swoich celów, jednakże jak słyszę od pewnych moich rówieśników (mam 21 lat w tym roku), że głosuje na partię zgodną z ich poglądami religijnymi to mam ochotę jebnąć na plecy ze śmiechu albo jebnąć się pod pociąg z rozpaczy.
Tak, wylewam swoje żale na nic nieznaczącym w moim życiu portalu, ale nie lubię jak ludzie są ślepi. Zbawcą narodu może nie będę, ale może chociaż jedna osoba stanie obok (na serio - obiektywnie) i popatrzy na to w ten sposób co ja. Co do reszty: zadzwońcie jak się przestaniecie kłócić z drugą połową, bo wtedy przestaniecie dać sobą manipulować.

hellblade

2017-04-13, 12:43
@Abraxus Zgadzam się z tym co mówisz wyłączając bobry. Te zębate sk***iele przez ostatnie lata podobnie jak dziki i sarny rozmnożyły się w niekontrolowany sposób zyskując miano szkodników w moich oczach.

MadZdzich

2017-04-13, 13:18
noo przecież napisal że nie zna (wiedzy mu po prostu brakuje, debilowi)

sinjids

2017-04-13, 17:40
janlew napisał/a:

Od ch*ja gatunków jest co roku odkrywanych, i od ch*ja ginie, a polowanie mało ma z tym wspólnego. To na świecie. Gdzie nawet dziad Niesiołowski odkrył se jakąś gównianą muchę.
W Polsce jeśli chodzi o ssaki, bo na muchy mało się tu poluje, to przez ostanie setki lat wymarły Tarpany, na które też nikt nie polował, bo koniny raczej się w Polsce nie jada. No i Tury, które i tak były pod ochroną, a ostatnia samica padła z przyczyn naturalnych w 1627 roku.




k***a koleś, mentalnie to ty jesteś poniżej obecnego rządu

tranzystor

2017-04-13, 17:58
Abraxus napisał/a:

Jeszcze w historii Polski nie było na stołku ministra środowiska takiego chama co nienawidzi flory i fauny. No może za Hitlera by się ktoś znalazł...




Ale nie przesadzaj. Niemcy zawsze dbali o przyrodę, nawet nie swoją.

piotrek_poldek

2017-04-13, 19:13
SanicHegehog napisał/a:


Popatrz na tą p*zdę pawłowicz (celowo z małej), pozbieraj jej tytuły, stołki na jakich dupę grzała i z pełną powagą powiedz, że "tytuł i obejmowane stanowisko stanowi o wartości człowieka". Jeśli jakimś cudem zdołasz to zrobić, to nadajesz się do wycięcia razem z tymi drzewami (w dupie mam samą ustawę, bo mnie ona nie dotyczy).


To co napisałeś, jest tak głupie, że nawet nie wiem od czego zacząć.
SanicHegehog napisał/a:

"tytuł i obejmowane stanowisko stanowi o wartości człowieka"


Wartości czyli o czym? Czy jest ładna miła i kocha małe kotki? Rozmawiamy o merytorycznych kompetencjach ministra Szyszki, a ty mi tu wyjeżdżasz, z tytułami Pawłowicz ? Mózg Ci przegrzało od TVNu? Kompetencji i wiedzy zarówno Szyszki jak i Pawłowicz nikt nie będący poj***nym KODowcem nie kwestionuje, bo to wybitni specjaliści w swoich dziedzinach. A jeszcze inną rzeczą jest wartość człowieka jako taka, od bycia wk***iającym dla lewako-kodowców. Tylko takie mentalne dziecko, jak Ty tego nie rozumie.

Miałem napisać dłuższy komentarz, ale jak przeczytałem o jakimś oszołomie, który krytykuje Szyszko. Dlatego, że jeździ rowerem po lesie więc się zna, to aż spadłem z krzesła. Pomieszkajcie trochę na wsi, wybierzcie się choć raz na polowanie, czy porozmawiajcie z leśniczymi, a nie pie**olicie od rzeczy, bo "jeździcie rowerami po lesie".

zygmunt151

2017-04-13, 23:42
Panowie, spokojnie.. Powiedział, że nie zna. Nie że nie ma. Nie zna.